IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/drugi/338/a/b...-sveta-247447/
    Някой да каже нещо....звучи ми доста оптимистично!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Дано, Батя, дано!! Но е рано да се каже още - за да е "корекция" трябва да са минали поне 2-3 месеца, нале!?.))) А ако не е корекция - страшно няма. И иначе няма - пиба ти го крепят, ако видят зор ще пуснат туит А от някои шитове си излязъл частично и ще подпираш отдоле )).... такава е борсовата - като расте се купува, като пада се продава ))))))
      Какво значи тук някакъв си туит, тя цялата държава се управлява с есемеси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

        По някога си мисля .че още живееш в миналото.
        До скоро разправяше ,че се продават акции преди празниците за да могат хората да ги отпразнуват .
        Сега говориш за преоценки на ПФ .
        За мен от 2-3 години вече няма преоценки в последния ден от пенсионните фондове. Просто ПФ си защитават интересите предварително и не толкова очевадно .
        Това вероятно е свързано с 1 писмо от преди време.
        Най-много да видим по някой кален номер заради конкуренцията в последния момент и съответната защита.
        Така ,че не очаквай големи изпълнения от пенсионни фондове днес. А и доходността им наистина е добра напоследък.

        Поздрави.
        Казваш ,че живея в миналото ,....
        Значи миналото е по добро от сегашното време....
        А иначе от тези заключения се правят пари , ако не ги отбелязваш губиш едни от 10 до 20% на година...
        Да преоценката не е като едно време но някой фондове и днес направиха преоценка...
        Е алианц и доверие не са, но аз направих сериозна печалба от бъдеще например и един фонд на Хим........
        не ми се иска да пусна този път акциите защото за следващото тримесечие печалбата ще бъде още по мижава за масовкита и да не си обявявм позициите където влизам... спекулативно..
        Поздрави!
        както винаги познах ,стабилизация и леко качване на борсата след онова 759 и качване в кроя на тримесечието ...
        От следващата седмица почва зимната борса до средата на декември...
        Пред нас са ледените полета до 700...
        Поздрави!

        Коментар


        • с.Лобош обл.Перник .... какво да говорим и пишем повече !!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
            Премиерът казва, че до края на годината 100 млр. лв БВП
            Значи пак ще има за крадене по роднински връзка както в Хасково
            https://www.dunavmost.com/Bulgaria/N...0-miliona-leva

            Коментар


            • Премиерът казва, че до края на годината 100 млр. лв БВП
               
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя
                Брех, май ще изляза прав че корекцията ще се ограничи до 670 пункта... Веднъж и аз да позная!
                Дано, Батя, дано!! Но е рано да се каже още - за да е "корекция" трябва да са минали поне 2-3 месеца, нале!?.))) А ако не е корекция - страшно няма. И иначе няма - пиба ти го крепят, ако видят зор ще пуснат туит А от някои шитове си излязъл частично и ще подпираш отдоле )).... такава е борсовата - като расте се купува, като пада се продава ))))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Брех, май ще изляза прав че корекцията ще се ограничи до 670 пункта...
                  Веднъж и аз да позная!
                  Поглеждайки обективно си мисля, че SoHo те бие Той прогнозира 660 и се оказа изключително прецизен. Браво и на теб!
                  Keep going ...

                  Коментар


                  • Ако стане сделка с ЧЕЗ и последващо търгово, смятайте колко кеш ще се освободи на пазара...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Брех, май ще изляза прав че корекцията ще се ограничи до 670 пункта...
                      Веднъж и аз да позная!
                      Мисля, че ще продължи още малко във времето. Моментът на истината е в понеделник.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Брех, май ще изляза прав че корекцията ще се ограничи до 670 пункта...
                        Веднъж и аз да позная!
                        Дано си прав и да не е само преоценки към края на тримесечието

                        Коментар


                        • Брех, май ще изляза прав че корекцията ще се ограничи до 670 пункта...
                          Веднъж и аз да позная!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от дядо Коледа
                            Есен е , вадете ските ,че скоро ще има снеговалежи. Извадка от прогноза на Емил Чолаков.
                            Мечката стъпи много внимателно само с единия крак Да видим дали ще стъпи и с другия А дали зимата няма да е топла!? - за да изсъхнат хубаво "суджуците", !?))), как е по прогноза !>?)
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Нещо днес преоценката слабо върви досега....
                              Ако остане на това ниво ,ще правя и аз преоценка на маркета в следващите месеци но в посока надолЕ ,щото за мен означава че ПФ са доволни от тези цени....
                              По някога си мисля .че още живееш в миналото.
                              До скоро разправяше ,че се продават акции преди празниците за да могат хората да ги отпразнуват .
                              Сега говориш за преоценки на ПФ .
                              За мен от 2-3 години вече няма преоценки в последния ден от пенсионните фондове. Просто ПФ си защитават интересите предварително и не толкова очевадно .
                              Това вероятно е свързано с 1 писмо от преди време.
                              Най-много да видим по някой кален номер заради конкуренцията в последния момент и съответната защита.
                              Така ,че не очаквай големи изпълнения от пенсионни фондове днес. А и доходността им наистина е добра напоследък.

                              Поздрави.

                              Коментар


                              • Есен е , вадете ските ,че скоро ще има снеговалежи. Извадка от прогноза на Емил Чолаков.

                                Коментар

                                Working...
                                X