IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

    Мой човек, парите са средсвто и не са измервател за успеха. Но ти това тудно ще го схванеш. Аз робота си имам, намери си там некой, който да ти бачка. Нито ме влече да върта геврек, нито ме влече американската мИчта, която е пълна илюзия. Нито пък имам зор да си влошавам стандарта на живот... Живял съм в чужбина над 10 години, тези ги разправяй на балъците дето ти се връзват...
    Ако си живял по Европата разбирам защо си разочарован.Стискал си се през цялото време и сте живяли един катун в 2 стаи.Не бъркай обаче Америка с Европа.Много,много са различни ама ти това няма как да го знаеш.Може много неща да са илюзия в тоя живот но парите които се правят в Щатите не са илюзия.Теб ако не те интересуваха парите за какво си на БФБ ?? Или обичаш да губиш и си мазохист ??

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Е жалко помислих че си паралия.Сори !
      Мой човек, парите са средсвто и не са измервател за успеха. Но ти това тудно ще го схванеш. Аз робота си имам, намери си там некой, който да ти бачка. Нито ме влече да върта геврек, нито ме влече американската мИчта, която е пълна илюзия. Нито пък имам зор да си влошавам стандарта на живот... Живял съм в чужбина над 10 години, тези ги разправяй на балъците дето ти се връзват...
      Last edited by pepe1234; 16.11.2017, 10:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

        Е драскай си в темата за хим и си търси купувачи там... аз портфейл си имам , кеш не.
        Е жалко помислих че си паралия.Сори !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          И какво и е на България? Не падам от марс НСИ е национален орган и подава информация за Евростат, живей си там по чужбините, и се самозалъгвай, че без теб твойте долари в бг сме умрели от глад. Предполагам, че ти се отразява добре на егото. Само дето, като си се махнал немаш много право да говориш.... върти си там геврека на камиона и бъди щастлив.
          Жив и здрав да си и наяден Много добре знам какво е в БГ понеже живея една част от времето през годината там.Може да обясняваш на някой който се пеибира в Бг на 5 г един път ама на мен недей.А това дали имам право да говоря не само че имам ами няма човек който да ми забрани докато държа още бългаски паспорт.И не се мъчи и губи времето ами ела да работиш при мен и ще правиш по 6-7000 $ на месец.Ама се работи в Америка отсега да знаеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Чел ама недочел си.Няма такава забрана в Америка.Черногледството плаши слабите и несигурни хора които се съмняват в убежденията си.Затова на теб не ти харесва някой да казва че артията ти примерно не става докато аз обаче дори се надсмивам на тъпите артии.Току-що пуснах 3720 бр от боклучивия Хим за продажба.Купи го ако вярваш в правотата си
            Е драскай си в темата за хим и си търси купувачи там... аз портфейл си имам , кеш не.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

              Това с четенето не си особено съсредоточен, ако и за другите неща си така... е всеки си има своята си истина успех. Съвем между другото черногледството в америка е забранено, иначе си асоциален.
              Чел ама недочел си.Няма такава забрана в Америка.Черногледството плаши слабите и несигурни хора които се съмняват в убежденията си.Затова на теб не ти харесва някой да казва че артията ти примерно не става докато аз обаче дори се надсмивам на тъпите артии.Току-що пуснах 3720 бр от боклучивия Хим за продажба.Купи го ако вярваш в правотата си

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Искаш да кажеш че не се упражнява контрол върху НСИ ?????? Това е България бе мен.Ти да не падаш от Марс?
                И какво и е на България? Не падам от марс НСИ е национален орган и подава информация за Евростат, живей си там по чужбините, и се самозалъгвай, че без теб твойте долари в бг сме умрели от глад. Предполагам, че ти се отразява добре на егото. Само дето, като си се махнал немаш много право да говориш.... върти си там геврека на камиона и бъди щастлив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  На базата на това че прекарвам по 1/3 от годината в България виждам как се работи и прави бизнес,мога да чета и говоря на български и ползвам интернет.
                  Това с четенето не си особено съсредоточен, ако и за другите неща си така... е всеки си има своята си истина успех. Съвем между другото черногледството в америка е забранено, иначе си асоциален.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                    какви медии бе човек НСИ. Чети бе!!!
                    Искаш да кажеш че не се упражнява контрол върху НСИ ?????? Това е България бе мен.Ти да не падаш от Марс?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                      Ти като не живееш в бг ми е много чудно, на база на какво точно се произнасяш и коментираш.
                      На базата на това че прекарвам по 1/3 от годината в България виждам как се работи и прави бизнес,мога да чета и говоря на български и ползвам интернет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                        Честно да ти кажа не вярвам в нищо написано в България.Би било добре наистина брутния доход на домакинство да е 3150 лв както казваш ,но аз лично се съмнявам.Ти вярваш ли им на тия платени медии ???
                        какви медии бе човек НСИ. Чети бе!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          То положението е трагично,но най-интересното е как убеждават народа че вървим напред и пишмян инвеститорите се надъхват и го повтарят като зомбирани.Да им се чуди човек.
                          Ти като не живееш в бг ми е много чудно, на база на какво точно се произнасяш и коментираш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            А нима това което казвам не е истина?
                            Всичко се променя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Това си е проблем на твоето мислене.
                              А нима това което казвам не е истина?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Вярвай си! И аз вярвам но не и в дядо Коледа.Разбрал съм че нещата в България не работят както трябва и че всеки се опитва да те измами но не и да прави бизнес както трябва.
                                Това си е проблем на твоето мислене.
                                Last edited by RUBLA; 16.11.2017, 10:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X