IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Това че тогава сте надули балона прекалено много не ме интересува понеже тогава ясно виждах че е голям балон и не се хванах Виж до 1,000 да стигнем ще е голям успех а за по нагоре времето ще покаже.
    1000 скоро няма да видите. По-скоро Биткоините на 100к , отколкото умерен оптимизъм тук. Това, че някой бил оптимист за икономиката, не значи абсолютно нищичко за БФБ. Ако не бяха структурираните депозити и Никито, и тези нива бяха високи. А какво ще стане с тия с депозитите свързани с фондове, и ЕТФ-а при една по-дълга и дълбока корекция не ми се и мисли.

    Не е препоръка за нищо. “The secret to happiness is low expectations.” Barry Schwartz

    И тъй като не се искам да се разочаровам, нямам никакви очаквания към БФБ. Напротив, непрекъснатото разочарование е част от качествата на борсичката ни.
    Last edited by Minka; 19.12.2017, 16:51.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Ами..., от 2009-та е на власт "без една година"..., ама от краша 2007/8-ма сите борси по кълбето направиха дубъл на предходния пик, в т.ч. и фризналия Nikei... Та..., в този ред на корелации... къде трябваше да е софка към настоящия момент...?
      Това че тогава сте надули балона прекалено много не ме интересува понеже тогава ясно виждах че е голям балон и не се хванах Виж до 1,000 да стигнем ще е голям успех а за по нагоре времето ще покаже.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        От 2012 все тиквата на власт без 1 година
        Ами..., от 2009-та е на власт "без една година"..., ама от краша 2007/8-ма сите борси по кълбето направиха дубъл на предходния пик, в т.ч. и фризналия Nikei... Та..., в този ред на корелации... къде трябваше да е софка към настоящия момент...?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Знае се Сохо, когато ги няма БХ, Черешко и шайката им..При тях БФБ все пада- пак виж графиката и дуг път назад във времето и темата е коментирано..
          От 2012 все тиквата на власт без 1 година

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Аз съм наточил кантовете - за бавно катерене
            Терена е лъзгав..., и сняг падна..., щом си с "писалки"..., спускането става опасно... По-добре вземи чувал/найлон и слама вътре... Да не боли от "релефа"...

            Коментар


            • Знае се Сохо, когато ги няма БХ, Черешко и шайката им..При тях БФБ все пада- пак виж графиката и дуг път назад във времето и темата е коментирано..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Сохо, какво като вярвам и съм набутал пари на БФБ..Минаха вече 10г. и нищо..Ти доволен ли си нищо да не се случва и все да те лъжат.. Не съм доволевн и не го крия, не разбирам хора които лъжат и се самозалъгват.. За съжаление само с вяра не става..
                Аз вече съм ти казвал че съм много доволен от 2012 насам но влязох преди 5 години а не 10 та аз си чакам в момента имам и кеш. Няма как да знаем кога ще излезем от тоя рейндж

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Как е намазахте ли ските?
                  Аз съм наточил кантовете - за бавно катерене
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Сохо, какво като вярвам и съм набутал пари на БФБ..Минаха вече 10г. и нищо..Ти доволен ли си нищо да не се случва и все да те лъжат.. Не съм доволен и не го крия, не разбирам хора които лъжат и се самозалъгват.. За съжаление само с вяра не става..

                    Коментар


                    • Как е намазахте ли ските?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Сохо, на тебе рали не ти трябва, ти ще си чакаш и 100 години..Така се прави висока доходност..
                        Всеки сам трябва да решава къде да инвестира ако не вярваш че ще тръгнем нагоре защо си 100% на БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                          ...остава празна! След 2019 евро-фондовете спират и затова сега ще се анал-лизира приватизацията за да се види може ли да се доизкопчи нещо от настоящите собственици.
                          Точно това е целта на "мероприятието"..., активно задействано вече...!

                          Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                          И от тия двете дружества ако чакате подем - все едно чакате или Моканина или Лястовицата!
                          Спарт, не съм в "чакащите", поради една проста причина - отдавна съм разбрал кой - кой е...!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                            Един път стомна за вода, втори път стомна за вода..., третия...
                            ....остава празна!След 2019 евро-фондовете спират и затова сега ще се анал-лизира приватизацията за да се види може ли да се доизкопчи нещо от настоящите собственици.Факт е,че 95% от разпродадените на безценица предприятия отдавна не работят или едва кретат.Факт е,че такива колоси като Химимпорт сега са сведени до "кухни" (който чете руски знае какво означава това на финансов жаргон).А Софарма дето я дъвчете денонощно до 1989 си беше една от многобройните кантори на Фармахим с дял в обединението под 5%.И от тия двете дружества ако чакате подем - все едно чакате или Моканина или Лястовицата!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Сохо, на тебе рали не ти трябва, ти ще си чакаш и 100 години..Така се прави висока доходност..
                              +1 Хахахаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Тоя папагал като нищо би направил тоя номер..., не мисля, че би рискувал в момента... До юни ше се перчат...!

                                Един път стомна за вода, втори път стомна за вода..., третия...
                                все още е твърде удобен за някои не бг служби.
                                много добре знае, че не са решили, не са го премахнали

                                Коментар

                                Working...
                                X