IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
    Аз да попитам тия печалби, дето ги размятате, на хартия ли са или истински? Щото ако са на хартия - спирам да чета. Не си ли кеширал - няма печалба
    Аз написах, че кешът ми е 25%, но това няма никакво значение според мен. Вярвам, че всички тук може да си посрещнем нуждите от покрив над главата, храна на масата и т.н. Всичко останало са активи, които са под различна форма - злато, акции, кеш и т.н. Утре мога да продам всичките си акции и бих покрил критериите ти, но после какво ще правя? Нали пак в нещо трябва да ги набия, та в този смисъл какво разбираш под "истински печалби"?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Давидow, като стане дума за мельони - меродавен е Батака A Kakto знаем неговият профит е скандален
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
        Поне веднъж някой няма ли да сподели каква му е и нетната печалба? Щото така с проценти е много забавно, когато някой каже, че е направил 2000% печалба, а след това се окаже, че е "инвестирал" примерно 10 лева.
        Давидов, не е възпитано да се пита за такива неща . Ако те мъчи много чуждото канче, просто приемаш, че си номер 1 и готово .
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Аз да попитам тия печалби, дето ги размятате, на хартия ли са или истински? Щото ако са на хартия - спирам да чета. Не си ли кеширал - няма печалба
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Поне веднъж някой няма ли да сподели каква му е и нетната печалба? Щото така с проценти е много забавно, когато някой каже, че е направил 2000% печалба, а след това се окаже, че е "инвестирал" примерно 10 лева.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Тази година стана забавно при мен - на 15% съм плюс, точно колкото и е моят бенчмарк /Софикс/. По-добри винаги ще има, но все пак човек трябва да си знае възможностите! Аз като бягам 100 метра не хващам да сравнявам времето си с това на Юсеин Болт все пак. И аз съм доволен, а най-вече от това, че кешът ми е 25% и общо взето не ме бърка много-много какво ще става - дали ще има срив или възход. Забелязъл съм, че най-добре се чувствам и спя спокойно, когато не стискам палци само за рали или само за краш. А спокойствието ми е приоритет номер 1, поне на БФБ.

              Успех на всички!
              17% на БФБ, останалите навън. 34% доходност на портфейла на годишна база, 4,6 % дивиденти, 20% кеш, 7,46 % злато. Нека съм мечка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                +22% за една година, ако добавя и дивидентите може би е редно да закръгля около +25% резултат за 2017г.
                Със сигурност съм далече от доходностите на по-агресивните играчи, но като цяло съм доволен!
                Надявам се през 2018г. 40-те милиона които спъват моето конче да минат и да направя поне такъв ръст още веднъж!

                Хубави празници и успех на всички!!!
                Тази година стана забавно при мен - на 15% съм плюс, точно колкото и е моят бенчмарк /Софикс/. По-добри винаги ще има, но все пак човек трябва да си знае възможностите! Аз като бягам 100 метра не хващам да сравнявам времето си с това на Юсеин Болт все пак. И аз съм доволен, а най-вече от това, че кешът ми е 25% и общо взето не ме бърка много-много какво ще става - дали ще има срив или възход. Забелязъл съм, че най-добре се чувствам и спя спокойно, когато не стискам палци само за рали или само за краш. А спокойствието ми е приоритет номер 1, поне на БФБ.

                Успех на всички!
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Тук си много прав и се присъединявам. Повече нокаутирани мечки .И приятно изкарване на празниците за всички
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Има по-важни неща от реализираната или нереализирана (виртуална) доходност и това са здравето, щастието, любимите хора, приятелите и т.н. Приятно прекарване на празниците!

                    Коментар


                    • +22% за една година, ако добавя и дивидентите може би е редно да закръгля около +25% резултат за 2017г.
                      Със сигурност съм далече от доходностите на по-агресивните играчи, но като цяло съм доволен!
                      Надявам се през 2018г. 40-те милиона които спъват моето конче да минат и да направя поне такъв ръст още веднъж!

                      Хубави празници и успех на всички!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Айде да завършим темата/годината малко по оптимистично.
                        Мисля си че и идната 2018 ще е добра за ЕМ като тая, а ние все пак сме част от тях.
                        След 15% тая година да се надяваме че и идната ще е подобна за софка. Едно библейско 777 би и стояло добре.

                        Той процента е в два пъти, но се надъх да я свърша без борчове, ама нъц!
                        За идната дано си право рекъл, та бързо да ги развържа!
                        Да я срещнем с радост и здраве, пък ще се види каква ще е, - До година до амина!

                        НАЗДРАВЕ !

                        Коментар


                        • Айде да завършим темата/годината малко по оптимистично.
                          Мисля си че и идната 2018 ще е добра за ЕМ като тая, а ние все пак сме част от тях.
                          След 15% тая година да се надяваме че и идната ще е подобна за софка. Едно библейско 777 би и стояло добре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            По-скоро си прав, но януари има и шарени прояви. През 14-та беше доста добър.
                            И кои цени се вдигнаха на тази знакова последна търговия за годината?
                            забелязвам само еврохолд

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                              Интересно. Вярно е, че наддаването с "хилядни" бе понякога дразнещо, но това бе и един вид тактика за да се отличи една оферта от друга с цел да не се плащат излишни комисионни ако се окаже, че вместо 1 сделка за 1000 бр. в крайна сметка се е стигнало до 5 по 200 бр. примерно. Сега това ще е по-трудно. Както и да е. Това са бели кахъри, важното е борсата да върви нагоре.

                              Честито Рождество Христово на всички!

                              Тия просто не знаят какъв ТРАП си копаят! -и много бързо ще се усетят под хоризонта!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                Стъпката на котиране при ЧЕЗ Електро се увеличава 200 хил. пъти до 200 лв.

                                При Софарма увеличението ще е 10 пъти до 1 стотинка, а при Агрия груп холдинг - 100 пъти до 0,1 лв.

                                https://www.investor.bg/borsa/10/a/s...200-lv-252932/
                                Интересно. Вярно е, че наддаването с "хилядни" бе понякога дразнещо, но това бе и един вид тактика за да се отличи една оферта от друга с цел да не се плащат излишни комисионни ако се окаже, че вместо 1 сделка за 1000 бр. в крайна сметка се е стигнало до 5 по 200 бр. примерно. Сега това ще е по-трудно. Както и да е. Това са бели кахъри, важното е борсата да върви нагоре.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X