IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Е, като сте заговорили за коли, що не кажете, кой каква марка кола кара. Без да споменавате суми.
    ​​​​​​И без служебни таратайки, ако обичате.
    Мазда МХ-5

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

      Аз не карам никаква кола. Какво ли говори това за мен в очите на другите...
      ти вчера направи крипто валута и на 02.01.2018 може да блеснеш с някоя петица на BMW

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Е, като сте заговорили за коли, що не кажете, кой каква марка кола кара. Без да споменавате суми.
        ​​​​​​И без служебни таратайки, ако обичате.
        Аз не карам никаква кола. Какво ли говори това за мен в очите на другите...

        Коментар


        • Е, като сте заговорили за коли, що не кажете, кой каква марка кола кара. Без да споменавате суми.
          ​​​​​​И без служебни таратайки, ако обичате.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

            Напротив, отговорих ти и сега пак ще ти отговоря - портфейлът ми порасна с 50% през 2017 г. - имам възможност да си купя не една нова кола, но не виждам икономическа логика? Освен ако не е основно средство за производство, колата е пасив. Само за да блесна в очите на индианците, не бих сменил старата с нова!...
            Питам колега не за да блесне някой в очите ми а за да видя колко големи са ни индивидуалните инвеститорите на бфб или колко пълнят ефира с празни приказки.Никъде не бях споменал сума.Аз също не намирам за разумно да си купя кола за 100 к $ защото гледам от своята камбанария,но познавам българин който купува Ферарита лимитирани серии за милиони долари и колекционира коли защото човека има много пари и гледа живота от неговата си банкова сметка.Тук не става въпрос за блесване в очите на някой а за необходимост,и не става въпрос за скъпа кола а за такава до 20к $ да речем.Факта че дори и тук правещите и инвестиращи уж много пари не сменят старите дръгели с ефтини чисто нови коли ми говори че просто не се въртят толкова много пари и не се и печелят толкова много че да се купи с част от тях чисто нова кола.Напратив българина стиска париците като куче кокал и ги пази защото утре може да няма.Знаем я и поговорката “бели пари за черни дни”,но знаем и друга поговорка”Карай нова,хвали стара кола.”Та аз лично ако имам възможност ще си купувам вече само нови коли или ползвана най-много 1-2 г такава.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Не знам другите,но с ключ не става.Вчера мой познат си отключи като си разби малкото стъкло на шофьорската врата.......но и то не се чупи лесно да знаеш
              ще имам предвид

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                другите как си отключват?
                Не знам другите,но с ключ не става.Вчера мой познат си отключи като си разби малкото стъкло на шофьорската врата.......но и то не се чупи лесно да знаеш

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Малко извън темата,като стана въпрос за колата ти тойота ако не се лъжа ,замисли се как ще си отключиш ако падне акумулатора.....
                  другите как си отключват?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Ако не беше Експат по вероятно да бяхме с много по ниска доходност та по добре да сме в един отбор а не да ги плюем. Виждаме какво се случи когато няма нови пари които да поемат по голямо количество на излизащи играчи.

                    Пак да питам ако Експат привлекат нови милиони от Франкфурт ще има ли извинения или само хейта ще остане?


                    Ако се нада на къса памет или благородно отписване на загуби от форума, нещо се е объркАл....Извинение, ако го бутна под метрото...без да искам...

                    Аз поне се опитвам да хейтвам с доза самоирония, защото си мисля, че експата играе и в моя полза...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                      Супер година беше за мен от всяка гледна точка !! Много красиви изживявания с любимите хора, работата ми вървеше отлично и без напрежение, бизнесът също !!!! Дано винаги да е така !!!!
                      е стара кола си взех, но поне разбрах следващата да е нова !!!!
                      Малко извън темата,като стана въпрос за колата ти тойота ако не се лъжа ,замисли се как ще си отключиш ако падне акумулатора.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Тва не е форум на мажовци..... Аз поне така си мисля, но сигурно греша......

                        Да ме извинява никиту, за него ще има специална графа - над 5 млн....
                        Ако не беше Експат по вероятно да бяхме с много по ниска доходност та по добре да сме в един отбор а не да ги плюем. Виждаме какво се случи когато няма нови пари които да поемат по голямо количество на излизащи играчи.

                        Пак да питам ако Експат привлекат нови милиони от Франкфурт ще има ли извинения или само хейта ще остане?



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Тва не е форум на мажовци..... Аз поне така си мисля, но сигурно греша......

                          Да ме извинява никиту, за него ще има специална графа - над 5 млн....
                          неговите не са от борсата обаче, а от любители на големите печалби

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение

                            и допълни:
                            до 250 хилки
                            250 - 500 хилки
                            500 хилки - 1 мил
                            1 - 2 мил
                            2-5 мил

                            това, което си дал като градация не е интересно
                            много ниска летва си сложил
                            Тва не е форум на мажовци..... Аз поне така си мисля, но сигурно греша......

                            Да ме извинява никиту, за него ще има специална графа - над 5 млн....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Само да вметна, че освен колко е пораснал един..портфейл е важно и колко е бил дебел....

                              Добре е да се сложи една класация..:

                              Ръст на портфейла до 1000 лв
                              до 10 000 лв
                              до 50 К лв
                              над 50 К лв


                              и допълни:
                              до 250 хилки
                              250 - 500 хилки
                              500 хилки - 1 мил
                              1 - 2 мил
                              2-5 мил

                              това, което си дал като градация не е интересно
                              много ниска летва си сложил
                              иначе ще стане нещо като сравнението на г-н Димитров при срещата на Софарма - един продавач на лекарства направил ръст от 500% за година - на втората година продал 5 опаковки
                              Last edited by fortiss; 30.12.2017, 19:51.

                              Коментар


                              • Само да вметна, че освен колко е пораснал един..портфейл е важно и колко е бил дебел....

                                Добре е да се сложи една класация..:

                                Ръст на портфейла до 1000 лв
                                до 10 000 лв
                                до 50 К лв
                                над 50 К лв



                                Коментар

                                Working...
                                X