IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • .................................................. .................................................

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Пич ,не се оправдавай-написаното от тебе стои. Изобщо не си полезен за форума..И какво ще ми използваш , ако..много наивно нали..Разбери тук е сериозен форум и няма място за вашите милиционерски- комунистически опорки..Стига си фантазирал и си писал глупости..А забрави ли как сравняваше САЩ и България и пак го правиш....Кои са Боку и Шиши в САЩ..Посочи ги..Тези сравнения ги пускай във вицовете..
      Кире,корупцията и нейните рожби са дело на демокрацията.Комунистите са измислили само любовта,за да правят секс без пари.Боку и Шиши в САЩ са им президентите,сенаторите,конгресмените,ологарсите.В САЩ има професия лобист,основно от политици се заема.Същността и е като лобираш за нещо да заявиш ,че си лобист и тогава уж те гледат под лупа.

      Коментар


      • Пич ,не се оправдавай-написаното от тебе стои. Изобщо не си полезен за форума..И какво ще ми използваш , ако..много наивно нали..Разбери тук е сериозен форум и няма място за вашите милиционерски- комунистически опорки..Стига си фантазирал и си писал глупости..А забрави ли как сравняваше САЩ и България и пак го правиш....Кои са Боку и Шиши в САЩ..Посочи ги..Тези сравнения ги пускай във вицовете..
        Last edited by Kiro; 24.01.2018, 10:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Биенето на мечки, когато пада пазара много ли е смислено и свързано с Борсата... Тринулевият твърдеше , че САЩ ще фалира не позна и се изложи....Бъди сигурен, че такива катастрофи са свързани със всички борси..
          Хайде пак старата партийна школа-изопачаване,дезинформация.....Никога не съм твърдял,че САЩ ще фалират сега.Пуснах ти линг от статия ,в която пише , че ако не вдигнат прага на дълга-фалират.Че не може да се живее постоянно на кредит е ясно и все някога ще се срутят.Лошото е,че ще повлекат и други.Идеята ми бе,че навсякъде по света си имат Боко,Шиши.Там се казват с други имена и са с в по-големи размери.

          Коментар


          • Осрахте темата с тъпотии нямащи нищо общо с миченцата и биковете.
            Ама засрамете се, моля ви се и се скрийте някъде.

            Коментар


            • Биенето на мечки, когато пада пазара много ли е смислено и свързано с Борсата... Тринулевият твърдеше , че САЩ ще фалира не позна и се изложи....Бъди сигурен, че такива катастрофи са свързани със всички борси..

              Коментар


              • Тук или пишете нещо свързано с търговията и борсата или по-добре не пишете нищо. Направо ми писна да ви чета политическите глупости!

                Коментар


                • Пич, няма как да съм с теб в твоите гербокомунистически бълнувания..Какво стана много ли се изложи с прогнозата си...Ти си поредната калинка, която твърди убедено глупости без да е чела и учила..Така са Ви учили в БКП- ГЕРБ нали..
                  Last edited by Kiro; 23.01.2018, 18:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                    А това твое мислене-щом не си с мен,значи си враг и срещу мен си е направо болшевишко.
                    "Който не е с Мене, той е против Мене; и който не събира с Мене, разпилява."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Пич, ти пак ме расмя..Каква вероятност има САЩ да фалира можеш ли да определелиш процентно..И как ще стане като печатат световни пари..Не се и случва и за първи път..Фен си си на БХ и Шиши - водиш като тях комунистическа пропаганда..Нищо де, така сте Вие комунетата..
                      Кире ,много си зле.Предпочитам да съм комунист отколкото като тези ,на които си им фен.Явно е, че няма да фалират,пак ще си вдигнат прага да дълга който някога ще плащаш и ти. А това твое мислене-щом не си с мен,значи си враг и срещу мен си е направо болшевишко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Преди месеци други мантри разправяше за това председателство...
                        Те ти зеленко, тревица... рупай и сА не боЙ.. ))))))))))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Няма лошо, целият свят е нагоре и само ние сме надолу, като едни истински председатели на Европейския съюз.
                          Преди месеци други мантри разправяше за това председателство...
                          Те ти зеленко, тревица... рупай и сА не боЙ.. ))))))))))

                          Коментар


                          • Няма лошо, целият свят е нагоре и само ние сме надолу, като едни истински председатели на Европейския съюз.

                            Коментар


                            • От Давос идат оптимистично-песимисични сигнали.
                              В пряка връзка е и с нашите перспективи за оптимизъм.
                              Глобалната икономика се справя добре, но елитът в Давос си има своите опасения

                              Коментар


                              • Стратегията на Експат за развитие на българския капиталов пазар*

                                България има добър микс от подходяща регулационна среда, ниски данъци, ниски разходи, нужна е малко подкрепа на политическо ниво

                                https://www.investor.bg/novini-i-ana...-pazar-254272/

                                Коментар

                                Working...
                                X