IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

    То хубаво изсипват, ама отдолу няма купувачи. С такива няколко изсипвания и всичко отначало. Това не е добър сигнал. Секна оптимизма. . Но понякога пазара е нелогичен. Ще гледаме и ще видим. Нямам препоръки
    Ами колкото сме рехави участниците на нашата клета борса, двама трима паникьори да има и пазара тръгва надолу !

    Коментар


    • Аз съм на -2,05% от началото на 2018-та. Миналата година по това време се надпреварваме да си "показваме" двуцифрената доходност. Тази година никой нищо не казва хаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Много по-добре така да си изсипят торбите мечетата и да им олекне, отколкото да се влачим още 2-3 месеца по корем!
        То хубаво изсипват, ама отдолу няма купувачи. С такива няколко изсипвания и всичко отначало. Това не е добър сигнал. Секна оптимизма. . Но понякога пазара е нелогичен. Ще гледаме и ще видим. Нямам препоръки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Много по-добре така да си изсипят торбите мечетата и да им олекне, отколкото да се влачим още 2-3 месеца по корем!
          Само да не вземе да се превърне от корекция в мечи пазар...
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ми ще слагаме шнорхелите тогава
            Страшна стратегия, не благодаря.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Ако го направят още един два пъти с по 7 % по водещи позиции, не само ръста ще изчезне, а и ще отидем под вода.
              Ми ще слагаме шнорхелите тогава

              Коментар


              • Днес поне има оборот, минахме 1 млн. лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Много по-добре така да си изсипят торбите мечетата и да им олекне, отколкото да се влачим още 2-3 месеца по корем!
                  Е нали целта е да върви търговията и да правим оборот? Щото без оборот няма обем и печалба съответно.
                  Добре е да се раздвижим, иначе само със седяне на едни и същи позиции и при нищожните дивиденти у нас, цялата история си е безсмислена.

                  Коментар


                  • Ако го направят още един два пъти с по 7 % по водещи позиции, не само ръста ще изчезне, а и ще отидем под вода.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Много по-добре така да си изсипят торбите мечетата и да им олекне, отколкото да се влачим още 2-3 месеца по корем!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Няма го Пепи, иначе щяхте да видите вие един оптимизъм, Валяците щяха да асфалтират през гърция А кариерите с камъните бяха златни жили А сега това оптимизъм ли е - гола вода !
                        Гола вода не ами...и това ми било бици - на петела долната джука

                        Това дяволското 666 много ги влече, като магнит е за софка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                          мислех, че ще оцениш пренебрежението ми към конвенцията и правото й да те приобщя към разнообразието й
                          Благодаря, оставам фауната в теб да говори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                            мисли си че слънчевата винаги се изказва неподготвена за каквото и да било.... та даже и за чисто женски работи
                            мислех, че ще оцениш пренебрежението ми към конвенцията и правото й да те приобщя към разнообразието й

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                              а какво мисли незащитената от истанбулската конвенция останала част на човечеството )
                              мисли си че слънчевата винаги се изказва неподготвена за каквото и да било.... та даже и за чисто женски работи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                много оригинално,....... женска му работа
                                а какво мисли незащитената от истанбулската конвенция останала част на човечеството )

                                Коментар

                                Working...
                                X