IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    ДОГОДИНА , ДО АМИНА..


    Еврокомисар: България ще е следващият член на еврозоната, но първо трябва здрава икономика

    Прочети още : https://www.actualno.com/business/ev...ws_671862.html
    © Actualno.com
    Кире какъв таргет имаш за SOFIX към края на годината?

    Коментар


    • ДОГОДИНА , ДО АМИНА..


      Еврокомисар: България ще е следващият член на еврозоната, но първо трябва здрава икономика

      Прочети още : https://www.actualno.com/business/ev...ws_671862.html
      © Actualno.com

      Коментар


      • Благодаря!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
          Енергоремонт Холдинг да не е делистнат вече?!

          Системата ми го дава като SUSP...
          27-04-2018 - Временно спиране на търговията с регистрирани финансови инструменти

          Емитент: Дитсманн Енергоремонт Холдинг АД-София (6EG)
          Във връзка с публикувано във в-к „24 часа” от 27.04.2018 г. предложение на основание чл. 157а, ал. 1 от ЗППЦК за изкупуване на всички акции, притежавани от останалите акционери на Дитсманн Енергоремонт Холдинг АД, и предвид постъпило в БФБ-София АД заявление от Дитсманн Н.В. за спиране на търговията, бихме искали да Ви информираме за следното:
          На основание чл. 73, ал. 2, във връзка с чл. 73, ал. 1, т. 10 от Част IV Правила за търговия от Правилника за дейността на Българска Фондова Борса – София АД, с нареждане на Изпълнителния директор на БФБ-София АД, временно се спира търговията с емисията акции, издадена от Дитсманн Енергоремонт Холдинг АД-София (6EG), ISIN BG1100036026, считано от 10:59 ч. на 27.04.2018 г. за срок от три работни дни.

          Коментар


          • Енергоремонт Холдинг да не е делистнат вече?!

            Системата ми го дава като SUSP...

            Коментар


            • Данаил Папазов взима 30 млн. лв. дивидент от ТЕЦ "Варна"

              Чрез счетоводни преоценки на активите дружеството е "напомпано" с 265 млн. лева

              Без да работи, ТЕЦ "Варна" отчита нетна печалба от над 60 млн. лева за 2017 г. А новият собственик на централата - бившият транспортен министър и приближен до ДПС Данаил Папазов, си е разпределил 30 млн. лв. дивидент. Платен с наследения от времето на CEZ кеш от над 40 млн. лв. Това става ясно от годишния финансов отчет на дружеството, което неотдавна получи актуализация на комплексното си разрешително и се кани да започне работа на 1 юли ...

              Въпрос на числа

              През последните годините от CEZ твърдяха, че ТЕЦ "Варна" е икономически нежизнеспособна и генерира само загуби. Това е и причината централата да не работи от началото на 2015 г. При новия собственик картинката се променя коренно, поне на хартия. Дълготрайните активи нарастват от 10 млн.лв. за 2016 на 275 млн.лв. за 2017 г., приходите от 3 на 65 млн.лв., а загубата от 5 млн.лв. се превръща в печалба от 69 милиона.

              https://www.capital.bg/politika_i_ik..._ot_tec_varna/
              Last edited by Innocent; 01.05.2018, 20:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                Най-сетне! Беше ми домъчняло за теб. Но разбира се това си е мой проблем.
                не само твой проблем, виж как падна цялата борса ... няма купувачи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Много мъка има тук напоследък
                  Липсваха ни конструктивните ти мнения .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                    Най-сетне! Беше ми домъчняло за теб. Но разбира се това си е мой проблем.
                    Разбира се.
                    Трябва да разграничаваме нещата, както и хората - едните нагрухани здраво с акцийки, като мен, и другите без пукната артия, като теб.
                    Last edited by Три без коз; 30.04.2018, 22:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Как е положението, апокалипсис ще има ли! ​​​​​​
                      Ако може некое от мечЕтата да отговори.
                      Най-сетне! Беше ми домъчняло за теб. Но разбира се това си е мой проблем.

                      Коментар


                      • Как е положението, апокалипсис ще има ли! ​​​​​​
                        Ако може некое от мечЕтата да отговори.

                        Коментар


                        • Много мъка има тук напоследък
                          Last edited by Агресивен бик; 30.04.2018, 19:19.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                            Ако не можеш да покажеш линк за твърдението си, може и да манипулираш, а това вече е наказуемо.
                            Не желая никого да манипулирам, всеки си има глава на раменете и да преценя !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                              Ако не можеш да покажеш линк за твърдението си, може и да манипулираш, а това вече е наказуемо.
                              Приятелю, след като всичко е скрито зад офшорки как да се доказва ? Но това са публично известни неща писани и говорени във времето, вземи и попрочети малко, ако не си запознат, и ако не си облъчен от фалшивите кафяви медии !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Две знам и аз,че едната май я продаде.Как да влияе с една фирма върху цялата борса,не го защитавам?
                                Ами влияе, с такива компании и собственици как очакваш инвеститори на борсата ? На КТБ как повлия ? На Техномаркет, на половината вестници и разпространението им как влияе ? На законите как влияе ? Лафки и дистрибуторство на цигари как влияе ? Не ми се рови да продължавам, но не че той е проблема, защото ако не е той ще е някой друг подставен или назначен ! Проблема са тия дето ни управляват и го позволяват това да се случва !

                                Коментар

                                Working...
                                X