IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги,
    Комисионните после ли ги връщат ? ,понеже на мен си ми вземат таксата С Карол Брокер съм,сделки до 2к

    Коментар


    • Иронизирам
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Изпреварихте ме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          Като гледам, днес някой голям излиза от ключови позиции, за да изкупи Градуса сигурно...
          Къде го гледаш тоя - големия - всичкият оборот няма 20 хил. още!?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
            Като гледам, днес някой голям излиза от ключови позиции, за да изкупи Градуса сигурно...
            И къде го виждаш тоя голям ? Аз имам ордери колкото е целия обем на БФБ в момента.И то в ден без такси до 30к.Ебати борсата,ебати чудото

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Като гледам, днес някой голям излиза от ключови позиции, за да изкупи Градуса сигурно...
              Колко да е голям с тия 16 бона оборот

              Коментар


              • Като гледам, днес някой голям излиза от ключови позиции, за да изкупи Градуса сигурно...
                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Няма да купуват, пазят кеша за Градуса
                  Е па може и да се разпродава с 2-3 кинта по-евтино

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                    Ден за акции! Айде, юруш!
                    Няма да купуват, пазят кеша за Градуса

                    Коментар


                    • Ден за акции! Айде, юруш!

                      Коментар


                      • Индианеца за разни пързалки бърбореше и аз викам дай един път да го послушам тоз чиляк и приготвих едни левове да купувам на безценица, ама на, греда, индианска греда.
                        Индианец, ко да ги прая тия пачки сега! Ей, тука около мене танцуват едни с хубав тен.
                        Освен да им ги бутам между циците.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Г-н Груев, подценявате Тони или надценявате себе си. Честно казано ми е трудно да преценя.
                          надценявам се, споко 4д, даже много се надценявам. Всъщност знам, че нищо не знам. Обаче вие знаете много, убеден съм, поне колкото Тони, когото познавам виртуално от прохождането му тук и въпросите, които задаваше. Така че нека не ви е трудно да прецените, надценяването ми е втора природа

                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Г-н Груев, подценявате Тони или надценявате себе си. Честно казано ми е трудно да преценя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Ок!Звучиш бодро ,това е добър знак!Обикновено си навътре с с информацията около стратегията на Чичо,дано и сега е така!
                              Поздрави!
                              Tони и навътре с инфото Без да се обиждаш Тони, уважавам военните от царско време, съпругът на сестрата на баба ми е бил царски офицер, но все пак предполагам, че аз, който няма и една акция на фармата, имам повече инфо от него, дори и за сувенирчетата на чича му
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                гледай мача... сега и септември
                                Ок!Звучиш бодро ,това е добър знак!Обикновено си навътре с с информацията около стратегията на Чичо,дано и сега е така!
                                Поздрави!
                                Last edited by спекуланта; 12.06.2018, 20:51.

                                Коментар

                                Working...
                                X