IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    До обяд само 15 хил лева оборот и 22 сделки за всички акции в Софикс
    Сигурно щото няма продавачи

    Коментар


    • До обяд само 15 хил лева оборот и 22 сделки за всички акции в Софикс

      Коментар


      • Усеща се ботуша отново... аз съм сложил тук таме канче, но за сега не ми подават матрял..

        Няма препоръка
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя
          Ето ти тогава една още по-добра: Аз съм на 106% в БГ акции, с тенденция да ги направя 130% Хайде смей се на воля сега
          Не ти много смешно Батя, кофти ситуация Но пък ако пак се вдигне скоро индекса на 730 ще станат и тези 130% - сега некеширани, но дано стане, че да ги кешираш, нале!? Всички искаме 730 в такъв случай сме оптимисти. Ама и само с шитове като бордчета елтосчета ... май не става играта, нале!? И сега ако са 106 ще има ли ново репо за оферта при фармата !?))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

            .... Неслучайно всичко в момента е нагоре, и пак нагоре при ниска волатилност.
            Което е сигнал за...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Така като гледам накъде отиват работите очертава се 0,0% годишна доходностт от кеша през следващата петилетка.
              Мен ме е яд, че не си купих тапети преди 2-3 години, сега можеше да се пенсионирам като ги гледам на какви цени са били тогава...
              Минало-заминало ,пазари бол винаги излиза нещо интересно ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                Така като гледам накъде отиват работите очертава се 0,0% годишна доходностт от кеша през следващата петилетка.
                Мен ме е яд, че не си купих тапети преди 2-3 години, сега можеше да се пенсионирам като ги гледам на какви цени са били тогава...
                E то в това е проблема в момента. Цял свят гони доходност и ненавижда парите в брой, в очакване на лихвите да останат ниски дълги години напред, и спекулирайки как уж всичко ще си върви нагоре. Неслучайно всичко в момента е нагоре, и пак нагоре при ниска волатилност.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Ами с кеша пием и ядем ,не като теб да гледаме само тапетите
                  Така като гледам накъде отиват работите очертава се 0,0% годишна доходностт от кеша през следващата петилетка.
                  Мен ме е яд, че не си купих тапети преди 2-3 години, сега можеше да се пенсионирам като ги гледам на какви цени са били тогава...
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                    ... това ми прозвуча като шега
                    Ето ти тогава една още по-добра: Аз съм на 106% в БГ акции, с тенденция да ги направя 130%
                    Хайде смей се на воля сега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                      За добро или зло съм 99,98% в акции!
                      ... това ми прозвуча като шега

                      Коментар


                      • За добро или зло съм 99,98% в акции!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Ами с кеша пием и ядем ,не като теб да гледаме само тапетите
                          Кофти е само в Тапети налЕ
                          "Умник" !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Кеширалите, що мълчите!
                            Ами с кеша пием и ядем ,не като теб да гледаме само тапетите
                            Кофти е само в Тапети налЕ

                            Коментар


                            • Утре ще го играем на 5 спатии за влизане в манш.

                              Коментар


                              • Кеширалите, що мълчите!

                                Коментар

                                Working...
                                X