IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    То се видя кой иска да се хвали с това колко сделки бил направил, и че си направил оборота на борсата ! От къде пък се появи такъв самохвалко ! Страдаш от липса на внимание ли ?
    Точно. Липсата на внимание му е проблема, и е решил да го търси във форума. Довчера не знаеш как се изплаща дивидента, и си мислеше че ако държиш акцията 5 или 6 месеца примерно, прибираш дивидент само за въпросните месеци, а днес вече поучава хора като теб за търговията с акции Моето решение е никакъв диалог или безмислени спорове, защото той човека това търси. Остави го да се мисли за българския Уорън Бъфет, и да плаче как от БФБ се забавили да му върнат "комисионните" и това е световен проблем...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

      Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

      Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
      Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

      А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.
      То се видя кой иска да се хвали с това колко сделки бил направил, и че си направил оборота на борсата ! От къде пък се появи такъв самохвалко ! Страдаш от липса на внимание ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

        Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?
        ++
        още повече че става думи за некви картони неодушевени, даже безналични
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Лани имах 18сделки ;- на 15 ми въстановиха и забележи - 11стата не бях и рефрешнал по датата, та си мина с комисион и си беше "кълване" по мой стар ордер от кколега за мижави бройки (5 или десет) от тънка цена, но 16-та сделка си беше дебела до 1990 и си мина без комисион, а останалите до 18 - две пак си бяха таксувани и по ниски по стойност от предходната!!! - дано съм ти бил полезен!
          100 000% това трябва да е обяснено и разяснено като за 5г дете .Точно какво става, при дадена ситуация.Кои ордери се броят, и кои не ?(ако имаш 30-40 с различна големина) Всичко трябва да е кристално чисто като момина сълза !!!
          После що нямало инвеститори и трейдъри на БФБ.Сещаи се защо няма.И аз таралеж си сложих в гащите.Сега трябва ръчно всеки ден да си сверявам баланса.

          Остави,ами оня ден имам един депозит,отчетен и депозиран в платформата.Днес гледам тоя депозит изобщо никъде го няма ,нито в хистори нито никъде.Липсват ми и пари,но не са колкото депозита, а по-малко.Защо точно толкова липсват и какво аджеба стана с тоя депозит ,никои не ти и казва !
          Пък после аз съм бил нещо недовиждал и съм се бил объркал.Тя платформата работела перфектно.Само където баланса е малко по- различен.Първия ден пък ми депозираха 80% от реалния депозит ????!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?
            Ами щото така си подбиваш цената на момента а гаранция, че можело да падне цената нямааа ...
            п.с. нали не бъркаш 5% с 0.5%
            Last edited by Protokol; 15.06.2018, 19:37.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение
              inta53 мерси

              Това че стават такива "бъгове" и то 3 за 1 седмица при мен ,и то за сериозни пари ,за мен си е притеснително.

              Трябва да имат някъв софт който в края на деня да свери сделки/салда и да коригира.Но в случая,това липса и се появяват някакви рандом числа и ако не се обадиш на съпорт,просто си гориш като пич.
              Работата не е на добре !

              Е аз и не ги бавя - звъня веднага и си идват нещата , но факт че нетрябва да се случват и то ...не веднъж ...годишно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                Гледам продажби за по 5-10хил.лв свалят цените с по 5-8%. Луда работа ! Това ако са дребни разпродажби на дребни риби заради Градуса е голяма простотия ! В момента ги губят тия 8% при разпродажбата, пък ще ходят да гонят дивото и несигурното в Градус. Не че не искам да е успешна емисията, но по този начин да си освобождаваш средства е глупост. Ако е някой зорлия и продава разбирам, но ако е заради Градуса е непонятно !
                Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?

                Коментар


                • inta53 мерси

                  Това че стават такива "бъгове" и то 3 за 1 седмица при мен ,и то за сериозни пари ,за мен си е притеснително.

                  Трябва да имат някъв софт който в края на деня да свери сделки/салда и да коригира.Но в случая,това липса и се появяват някакви рандом числа и ако не се обадиш на съпорт,просто си гориш като пич.
                  Работата не е на добре !

                  Коментар


                  • На БМ имам четири вчера, като първата си стои с комисион от +3,00лв. (умишлено я промених по време на сесията) , а останалите три сделки си минаха без да се отчисляват комисионни!!!
                    Ха сега някой по благ от мене да обяснИ, адже ба ЩО ма МИМЕ тъй става???

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                      Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

                      Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
                      Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

                      А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.

                      Да не разпалвам огиня, ама се държиш като зло куче!
                      Комисиона по датните сделки се връща след сътълмент и подтвърждение от ЦД по тях. Това си е по съгласуваното условие за ден без такси! То трябва да се върне при посредниците!- това по регламент не трябва да превиши 3раб. дни!
                      За Карол си прав , че стават бъгове и по салдата,- не знам защо! Лани имах 18сделки ;- на 15 ми въстановиха и забележи - 11стата не бях и рефрешнал по датата, та си мина с комисион и си беше "кълване" по мой стар ордер от кколега за мижави бройки (5 или десет) от тънка цена, но 16-та сделка си беше дебела до 1990 и си мина без комисион, а останалите до 18 - две пак си бяха таксувани и по ниски по стойност от предходната!!! - дано съм ти бил полезен!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        На такива въпроси такива отговори ! И от твоя спам няма нужда !
                        Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

                        Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
                        Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

                        А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.

                        Коментар


                        • има и още едно условие, сделките да са на основният пазар, а не BaSЕ маркета
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                            То се вижда и ти колко търгуваш !
                            Задал съм въпрос,на който ми отговаряш "Аз съм много голямата работа и търгувам от десетки години тук, и няма никакви проблеми ! Проблема е в теб "
                            А да де,ама не е в мен.И проблеми има и то доста шокиращи,макар и за опитен овчарски влЪк като мен .Така че като не можеш да дадеш смислен отговор,няма нужда от спам !
                            Ако искаш да се похвалиш колко сделки правиш няма проблем давай ! На такива въпроси такива отговори ! И от твоя спам няма нужда !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Много самоуверено пишеш, което не е много добре ! Хайде да не си мерим сделките и обемите става ли ? То се вижда що за оборот правите !
                              То се вижда и ти колко търгуваш !
                              Задал съм въпрос,на който ми отговаряш "Аз съм много голямата работа и търгувам от десетки години тук, и няма никакви проблеми ! Проблема е в теб "
                              А да де,ама не е в мен.И проблеми има и то доста шокиращи,макар и за опитен овчарски влЪк като мен .Така че като не можеш да дадеш смислен отговор,няма нужда от спам !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                                Какво търгуваш с години,като то има 20 сделки за целия ден Аз за 1 седмица сигурно имам повече сделки отколкото ти за 1г.
                                И проблема не е в платформата,а този който ти зарежда сумите в нея.Не искам да споделям лична информация,ще видя понеделник какво ще ми кажат,но аз съм леко в шок.Аре първия път си викам,случват се грешки,затова е съпорта обаждаш и го решават.Ама за 1 седмица да ми направят 3 сериозни фала,нещо не е наред тука баце !
                                Но най-вероятно нещо аз съм се объркал,щом казваш .
                                Много самоуверено пишеш, което не е много добре ! Хайде да не си мерим сделките и обемите става ли ? То се вижда що за оборот правите !
                                Last edited by Zdravko; 15.06.2018, 18:05.

                                Коментар

                                Working...
                                X