IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    сега пък салдото е вчерашното - абе мъка мъка
    От 7 дена как търгувам ,само един ден не е имало някакви проблеми.Еми то тая платформа е пълен боклук Чудно как оня където обади по-рано в темата че "бил нямал проблеми от години " с нея . Ами явно прави малко сделки, и по през 4,5 месеца

    Коментар


    • Износът на стоки е 2143.8 млн. евро за април 2018 г., като се повишава с 210.7 млн. евро (10.9%) в сравнение с този за април 2017 г. (1933.1 млн. евро). БНБ

      Коментар


      • Още една причина - защо не трябва да се доверявате на професионалист да управляват парите ви ....
        https://www.cnbc.com/2018/06/18/ubs-...gs-better.html
        п.с. това е точно по темата ... с пожелание всички малки (и големи ) инвеститори, които са в взаимни фондове да почнат сами да си управляват парите
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • сега пък салдото е вчерашното - абе мъка мъка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
            Някой друг има ли проблем да се логне в Карол Мобайл или в Android приложението им?
            Да! Явно е технически проблем при тях.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Някой друг има ли проблем да се логне в Карол Мобайл или в Android приложението им?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                На БФБ трябва време за натрупване на положителни финансови резултати в компаниите, които да предизвикат ръст на цените на акциите.
                Трябва време, през което компаниите да се развиват в положителна посока.
                Всичко друго е чакане на нищото или да правим врътки на място и без резултат!
                Знам, че забогатяването е трудно и бавно, особено с портфейли под 200- 300 хилки, но какво да направим?????
                Приятел прав си че всичко иска време и компаниите трябва да се развият...”това не е конно надбягване”... както каза г-н Донев ,но опитай се да се развиваш и ти.Защо не сподели на хората всичко от кафето при Донев???Имаше много интересни и важни неща,имаше информация имаше психология,имаше яд,имаше малко заигравка и манипулация....общо взето имаше доста важни неща...вярвам че ти като молещ човек които има важна роля във форума на Софарма е редно да ги споделиш!!!Редно е всеки който седи и тежи на място да носи своята отговорност!

                Коментар


                • Кокошкарите се представиха сравнително добре днес.
                  Време е за оптимизъм.

                  Коментар


                  • На БФБ трябва време за натрупване на положителни финансови резултати в компаниите, които да предизвикат ръст на цените на акциите.
                    Трябва време, през което компаниите да се развиват в положителна посока.
                    Всичко друго е чакане на нищото или да правим врътки на място и без резултат!
                    Знам, че забогатяването е трудно и бавно, особено с портфейли под 200- 300 хилки, но какво да направим?????

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/novini-i-ana...peshno-263138/
                      А дано от утре да станем по-боеспособни от мечките! Писна ми от мечешки изпълнения на БФБ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        То се видя кой иска да се хвали с това колко сделки бил направил, и че си направил оборота на борсата ! От къде пък се появи такъв самохвалко ! Страдаш от липса на внимание ли ?
                        Точно. Липсата на внимание му е проблема, и е решил да го търси във форума. Довчера не знаеш как се изплаща дивидента, и си мислеше че ако държиш акцията 5 или 6 месеца примерно, прибираш дивидент само за въпросните месеци, а днес вече поучава хора като теб за търговията с акции Моето решение е никакъв диалог или безмислени спорове, защото той човека това търси. Остави го да се мисли за българския Уорън Бъфет, и да плаче как от БФБ се забавили да му върнат "комисионните" и това е световен проблем...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                          Ми че той един човек си ми отговори, макар и неясно ,понеже и той не знае.Но имаше желание да помогне човека,за разлика от теб.

                          Като някой като ми каже ,че бил много търгувал на БФБ и ми е от ясен по- ясен .
                          Така че, хвали там пред децата или пред приятелката ти ! Не пред мен ,щото си ми смешен .

                          А колко си търговец стана ясно и като не ми отговори.Явно не са ти връщали в предишни години, и не знаеш.
                          То се видя кой иска да се хвали с това колко сделки бил направил, и че си направил оборота на борсата ! От къде пък се появи такъв самохвалко ! Страдаш от липса на внимание ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                            Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?
                            ++
                            още повече че става думи за некви картони неодушевени, даже безналични
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Лани имах 18сделки ;- на 15 ми въстановиха и забележи - 11стата не бях и рефрешнал по датата, та си мина с комисион и си беше "кълване" по мой стар ордер от кколега за мижави бройки (5 или десет) от тънка цена, но 16-та сделка си беше дебела до 1990 и си мина без комисион, а останалите до 18 - две пак си бяха таксувани и по ниски по стойност от предходната!!! - дано съм ти бил полезен!
                              100 000% това трябва да е обяснено и разяснено като за 5г дете .Точно какво става, при дадена ситуация.Кои ордери се броят, и кои не ?(ако имаш 30-40 с различна големина) Всичко трябва да е кристално чисто като момина сълза !!!
                              После що нямало инвеститори и трейдъри на БФБ.Сещаи се защо няма.И аз таралеж си сложих в гащите.Сега трябва ръчно всеки ден да си сверявам баланса.

                              Остави,ами оня ден имам един депозит,отчетен и депозиран в платформата.Днес гледам тоя депозит изобщо никъде го няма ,нито в хистори нито никъде.Липсват ми и пари,но не са колкото депозита, а по-малко.Защо точно толкова липсват и какво аджеба стана с тоя депозит ,никои не ти и казва !
                              Пък после аз съм бил нещо недовиждал и съм се бил объркал.Тя платформата работела перфектно.Само където баланса е малко по- различен.Първия ден пък ми депозираха 80% от реалния депозит ????!!!!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Въобще не съм съгласен. Защо да не продам нещо, което смятам че няма да поскъпне в следващите 2-3 години дори и на загуба от 5-10%?
                                Ами щото така си подбиваш цената на момента а гаранция, че можело да падне цената нямааа ...
                                п.с. нали не бъркаш 5% с 0.5%
                                Last edited by Protokol; 15.06.2018, 19:37.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X