IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
    Как беше, в другите държави има мафия, а при нас мафията си има държава ! Какви шенгени, какво евро и каква борса очакваме да се развива ? Няма как да стане това ! Ако ни приемат въобще някъде ще е по милост или с хиляди компромиси ! За мен най добрия атестат са преките чуждестранни инвестиции, а те от година на година намалят, да не говорим и че, дори си репатрират печалбите тези които имат бизнес тук . Държава, в която най големия чужд инвеститор са емигрантите не виждам какво хубаво може да ни очаква ако продължаваме по същия път.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      направи същите сметки и махни управлението на ореха и ефектът Ники Василев, който няма нищо общо с БХ, и ще видиш, че суфлексът не е мръднал, т.е. Софикс 1000 с боко начело ще към 3026-3027 или по-късно
      По - късно ще е...

      https://m.capital.bg/politika_i_ikon...mpression=true

      Коментар


      • Слава на БХ. ШИШИ и Черешко..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
          Направих едни сметки... за последните 9 години, през които Боко управлява, индексът софикс на бфб-то се е увеличил с 79%, или средно с по около 8-9% на година. За същото време румънският индекс е нараснал със 111%.
          Значи ако екстраполираме грубо, да очакваме софикса да стигне 1000 след още около 8-9 години, някъде към 2026-2027 година.
          направи същите сметки и махни управлението на ореха и ефектът Ники Василев, който няма нищо общо с БХ, и ще видиш, че суфлексът не е мръднал, т.е. Софикс 1000 с боко начело ще към 3026-3027 или по-късно

          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Слава на БХ. ШИШИ и Черешко..

            Коментар


            • Направих едни сметки... за последните 9 години, през които Боко управлява, индексът софикс на бфб-то се е увеличил с 79%, или средно с по около 8-9% на година. За същото време румънският индекс е нараснал със 111%.
              Значи ако екстраполираме грубо, да очакваме софикса да стигне 1000 след още около 8-9 години, някъде към 2026-2027 година.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                За да няма спор едно запитване към Черешаря направо направете
                Точно това правим тук. Друг е въпросът, че той (те) се опитват да ни игнорират и да неглижират шумните ни препирни. Да се правят, че не ни чуват... Но това, разбира се - да се изразя в стила на един друг колега - е само за тяхна сметка!
                Last edited by Спящият бик; 21.07.2018, 18:12.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                  А доказателство ли е, че не си? Липсата на доказателство (че е пратил писмото) не е доказателство за липса (че не го е пратил). Аз не ти твърдя, че знам, че го е пратил, а само че не можеш да твърдиш, че не го е пратил, само защото изрично не го е потвърдил все още.
                  Живеем във време, когато достъпът до обществено чувствителна информация е норма! Тенденциите са недвусмислено насочени към цифровизиране на всички аспекти от съвместното ни съществуване... В такава среда всичко, което което не е в публичното и медийното пространство - не съществува! Такава е сега презумпцията. Останаха в историята възможностите на политици и банкери, които обичали тишината, да си играят на конспирации зад гърба на избирателите, защото последните вече - освен че са граждани на страните си - живеят заедно в интернет, където няма тайни! Гражданското общество става все по-важно и по-силно и ограничава склонните към шикалкавене и корупция политици да злоупотребяват с власт!

                  Ти въобще замислял ли си се какво точно правим във форуми като този? Сигурно имаме различни мотиви, разбира се... Лично за мен това е начин да напомня на управляващите със скромния си глас да не се разсейват и да се чудят какво и как да отмъкнат, а да следват курса, който ние сме им задали, а те са ни обещали в предизборните си кампании. Обществен натиск! Това е атмосферата, в която политиците трябва да работят и кислородът, който трябва да дишат, за да не забравят, че са наши и на отечеството служители! Да не се самозабравят.

                  Именно затова смятам, че имам(e) право да ги провокираме и да изискваме от тях пълна прозрачност на действията им. Нищо не е свършено и НИКАКВО ЗАЯВЛЕНИЕ НЕ Е ПОДАДЕНО ДО ДОКАЗВАНЕ НА ПРОТИВНОТО!
                  Last edited by Спящият бик; 21.07.2018, 18:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                    А доказателство ли е, че не си? Липсата на доказателство (че е пратил писмото) не е доказателство за липса (че не го е пратил). Аз не ти твърдя, че знам, че го е пратил, а само че не можеш да твърдиш, че не го е пратил, само защото изрично не го е потвърдил все още.
                    За да няма спор едно запитване към Черешаря направо направете

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                      Ами, не - не мисля, че Методий е искал да обиди опонентите си. Просто по този начин им е казал, че няма смисъл да продължава спора, ако той не се опира на някакви правила, ако няма някаква култура на дебата. Поне елементарната логика трябва взаимно да признаваме, за да продължим да търсим истината в спора. Защото е абсурдно да искаш от мен аз да доказвам липсата на новина! Странно как човечеството не се е сетило досега, вместо да прави научни открития и научни съобщения за тях, да обърне другата страна и да започне да влага усилията си в доказване на несъществуването на всичко останало!?...

                      И за да съм сигурен, че този път си ме разбрал - ако в сряда ти ми беше заел пари, а аз ти бях обещал, че до вечерта ще ти ги върна - това доказателство ли е, че към днешна дата съм ти ги върнал?
                      А доказателство ли е, че не си? Липсата на доказателство (че е пратил писмото) не е доказателство за липса (че не го е пратил). Аз не ти твърдя, че знам, че го е пратил, а само че не можеш да твърдиш, че не го е пратил, само защото изрично не го е потвърдил все още.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                        Е, като няма какво да кажеш, за да си защитиш измишльотините, почна с обидите
                        Ами, не - не мисля, че Методий е искал да обиди опонентите си. Просто по този начин им е казал, че няма смисъл да продължава спора, ако той не се опира на някакви правила, ако няма някаква култура на дебата. Поне елементарната логика трябва взаимно да признаваме, за да продължим да търсим истината в спора. Защото е абсурдно да искаш от мен аз да доказвам липсата на новина! Странно как човечеството не се е сетило досега, вместо да прави научни открития и научни съобщения за тях, да обърне другата страна и да започне да влага усилията си в доказване на несъществуването на всичко останало!?...

                        И за да съм сигурен, че този път си ме разбрал - ако в сряда ти ми беше заел пари, а аз ти бях обещал, че до вечерта ще ти ги върна - това доказателство ли е, че към днешна дата съм ти ги върнал?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          „…Като изприказваха много думи и не можаха да му възразят, кралят (Людвик Немски) рече изпод вежди: „Не измъчвайте моя Методий, защото се е изпотил като при пещ.“ А той рече: „Тъй е, господарю. Защото някои хора срещнали един философ изпотен и му рекли: „Защо си изпотен?“ Той отговорил: „Препирах се с простаци.“
                          Е, като няма какво да кажеш, за да си защитиш измишльотините, почна с обидите

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                            Удобно изпускаш частта "до края на деня". Къде видя фалшива новина? Обсъждаме официална информация, която ти преиначаваш.
                            Ако имаш източник, че писмо не е пратено, кажи кой е, щото си доста сигурен, че министъра и ЕЦБ лъжат.
                            „…Като изприказваха много думи и не можаха да му възразят, кралят (Людвик Немски) рече изпод вежди: „Не измъчвайте моя Методий, защото се е изпотил като при пещ.“ А той рече: „Тъй е, господарю. Защото някои хора срещнали един философ изпотен и му рекли: „Защо си изпотен?“ Той отговорил: „Препирах се с простаци.“

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                              Много приказки, за да признаеш, че такова ЗАЯВЛЕНИЕ ОЩЕ НЯМА! На 18 в сряда финансовият министър каза: "ЩЕ изпратим официално заявление за близко сътрудничество с ЕЦБ по отношение на банковия надзор" (агенция "Фокус"). ЩЕ - това е бъдеще време! В случая - бъдеще неопределено...

                              Така че, много те моля, може да им симпатизираш, може друго... - фактите над всичко! Това е сериозен форум (или поне би трябвало да бъде!) и в него няма място за фалшиви новини! Умишлени или поради некомпетентност - няма значение.
                              Удобно изпускаш частта "до края на деня". Къде видя фалшива новина? Обсъждаме официална информация, която ти преиначаваш.
                              Ако имаш източник, че писмо не е пратено, кажи кой е, щото си доста сигурен, че министъра и ЕЦБ лъжат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

                                Нямам източник, но не смятам, че лъжат. Дано да не е фалшива, да . И това не е новина, новина ще е като ни приемат. За сега (ако сме подали) образно казано сме пуснали документи за университета да се явяваме на изпит. След изпита идва класирането и едва тогава бихме имали новина. За сега е по-скоро добър сигнал отколкото новина.
                                Много приказки, за да признаеш, че такова ЗАЯВЛЕНИЕ ОЩЕ НЯМА! На 18 в сряда финансовият министър каза: "ЩЕ изпратим официално заявление за близко сътрудничество с ЕЦБ по отношение на банковия надзор" (агенция "Фокус"). ЩЕ - това е бъдеще време! В случая - бъдеще неопределено...

                                Така че, много те моля, може да им симпатизираш, може друго... - фактите над всичко! Това е сериозен форум (или поне би трябвало да бъде!) и в него няма място за фалшиви новини! Умишлени или поради некомпетентност - няма значение.

                                Коментар

                                Working...
                                X