IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако се отпуши и Софарма тогава може да има ап до 1000.Сега натискат ама колко да натискат след като
    цените сая на дъното.
    Last edited by Grosss; 22.09.2018, 22:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      повече от три месеца я крепят софка над 625 ............... въпросът е дали още могат да крепят или ще се мине на следващо ниво на подкрепа...
      Като минат пакетите при дървото само гледай.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Никакъв проблем не е да закрепят,въпросът е дали искат?
        повече от три месеца я крепят софка над 625 ............... въпросът е дали още могат да крепят или ще се мине на следващо ниво на подкрепа...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          3 дни имат да мислят онези с акциите от къде да вземат пари за да крепят софка над 625 пункта

          ===============

          оптимистичното е, че е по-добре от турция, но погледне ли се зад океана нещата стават плачевни за БФБ
          Никакъв проблем не е да закрепят,въпросът е дали искат?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            3 дни имат да мислят онези с акциите от къде да вземат пари за да крепят софка над 625 пункта

            ===============

            оптимистичното е, че е по-добре от турция, но погледне ли се зад океана нещата стават плачевни за БФБ
            Аз не вярвам, че на БФБ ТА важи, но ако е така, то от вторник ще бъде още по-трудно да се крепи, защото МСН и Еланата просто не виждам шанс да вървят нагоре..... Та и те ще натежат

            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на акции!
            Last edited by 15%; 22.09.2018, 21:13.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Kакво толкова има му мислиш...
              3 дни имат да мислят онези с акциите от къде да вземат пари за да крепят софка над 625 пункта

              ===============

              оптимистичното е, че е по-добре от турция, но погледне ли се зад океана нещата стават плачевни за БФБ
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                БЛАГОДАРЯ !!!
                поздрава трепи и е мой!
                Рекох само, че е ранко (94 500), колкото до мен - пак ме бъркаш(сал от понеделник купил 2К и днес дал с полувин отгоре)
                или пък ме изпитваш - нейсе !
                Тенкс, - под звуците му пиша - НАЗДРАВЕ !...- и ЧЕСТИТА НЕЗАВИСИМОСТ, -била тя нявгаш!
                Умни и куражлии люде са били! История написали!
                И аз БЛАГОДАРЯ Инта, Наистина !!! Наздраве!!
                Трябва да сме като птиците "феникс". ако се наложи да се изправим от нулата Успех през есента!!!!
                Last edited by precakanoto; 22.09.2018, 11:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Знам че те боли за мцх (излишно!!!, още не си я научил (всецяло) тази игра, - а какво е да я научи човек - да посрещне загубата с радост, ужасно нали) и ако асимилира поуката от нея, разбира се ) Човек се учи дорде е жив !!! (Това може да се отчете като прогресивно!!!) Цирк)) Остай таз приказка "любовна")) Истината лекува
                  Един поздрв за есента, пилците и есенното равноденствие разбира се с добро намерение
                  и пожелание да сте успешни, въпреки, че знам, че алчността ще ви изиграе лоша шега (И не се сърdете за това на мен )
                  https://www.youtube.com/watch?v=JnLdx2FyNqg

                  БЛАГОДАРЯ !!!
                  поздрава трепи и е мой!
                  Рекох само, че е ранко (94 500), колкото до мен - пак ме бъркаш(сал от понеделник купил 2К и днес дал с полувин отгоре)
                  или пък ме изпитваш - нейсе !
                  Тенкс, - под звуците му пиша - НАЗДРАВЕ !...- и ЧЕСТИТА НЕЗАВИСИМОСТ, -била тя нявгаш!
                  Умни и куражлии люде са били! История написали!

                  Коментар



                  • Първоначално изпратено от INTA
                    Дето си прецакано , но и превъзбудено ми се видишшш!
                    Рани пилците редовно ...и не забравяй да туряш и на прасито,- зер деда ти Коледа тъ брои от горе!
                    Брои ги на есен...
                    Знам че те боли за мцх (излишно!!!, още какво е да я научи igrata човек - да посрещне загубата с радост, ужасно нали) и ако асимилира поуката от нея, разбира се ... ) Човек се учи дорде е жив !!! (Това може да се отчете като прогресивно!!!) Цирк) sorry )
                    Като стана дума - поздрав за есента, пилците и есенното равноденствие разбира се с добро намерение
                    и пожелание да сте успешни, въпреки, че знам, че e възможно алчността ще ви изиграе лоша шега (И не се сърdете за това на мен )
                    https://www.youtube.com/watch?v=JnLdx2FyNqg
                    Last edited by precakanoto; 22.09.2018, 00:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      мистер Мoнтеки, много негатив, много нещо бре , карай по-кротко и си подреди избушляците Мойта стратегия я модифицирах на малко по-екстремен вариант и стана "йога-М", м-то дойде от по-"екстреМно". (щото математиката да решава ) Примерно преди малко досвърших една хубава работа, и вече sym за концерт, (с чувство за изпълнен дълг, щото преметнахме 90% от матряла за новият набор по мат.моделиранe ) а като поглеждам в кобокса- що да видя - 5 сделчици Подредени като за изложба.. Пиша си 5+ щото за 6 трябваше да sa 6 сделчици но една ще я прежалим)) И така - на спадащ индекс портфелчето се оказа дори нагоре (даде една заплатка ) (кеширана, a не папирна!!!) Отчасти помогнахме вероятно на Никиту да си набави мсх и елана (да отмъстя за Груеца, и елана на макса ) добавих малко освободените от kапитал холдинг на мина, всичко предварително заложено. В дълбока грешка попадаш, ако мислиш, че пуйча пред монитора - тц- това е безобразна утрепия на време, - слагам офертичките и те играят сами за мен (е има си и някаква стратегия)
                      С папирите сме повече от добре и на 5+ и на 6 даже, ....но само едно нещо липсва....
                      Иначе и измшльотини си написал, от къде ги вадиш не те знам, (имаш талант в насоката) но и не инспирирай прекалено негатива, щото да не стане да валидираш ф-лата: "негатив+избушляк(в портфейла) = мизерийка" (ама май това си го знаеш всъщност, видно от начина на писане)
                      Не е препоръка ))

                      Дето си прецакано , но и превъзбудено ми се видишшш!
                      Рани пилците редовно ...и не забравяй да туряш и на прасито,- зер деда ти Коледа тъ брои от горе!
                      Брои ги на есен...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Monti
                        15% ,
                        Не искам да те опонирам ама .....щото е загуба на време....моето и твойте надежди .
                        Ти и прецаканото бяхте от една кръвна група ,реалистите.....
                        Виждахте нещата в истинския си вид а сега с времето почвате да чакате някоя Висша сила да ви помогне.....
                        Сега с времето почвате да чакате И късмета да ви удари по челото.....
                        Това с Големия процент спечелили е най голямата Лъжа която съм чувал.....
                        През 2007 съм си писал с над 200 човека а форума се ползваше от няколко хиляда ...
                        Сега активните и неактивните участници са малко над 50....
                        И то най отчаяните и заблудените ,така изглеждат печалбарите от БФБ.....аз също се слагам в тези сметки ....
                        Преди имаше креативност а сега прекарай другарче.....
                        Щото борсата от 1900 пункта сега е на 600 това е истината....а сме в 10 години възходящ цикъл ами в нисходящия Що ще правите....
                        Ами Ще я закриете ......
                        Ще закриете и сметките както хилядите преди вас......но това е при Криза.....
                        Щото надеждата при възходяж цикъл е едно но друго е при Апокалипсиса....
                        Всичко е на тезгяфа...
                        А даже да няма криза ами като почнат от 2022 г да продават ПФ....мама миа.....
                        мистер Мoнтеки, много негатив, много нещо бре , карай по-кротко и си подреди избушляците Мойта стратегия я модифицирах на малко по-екстремен вариант и стана "йога-М", м-то дойде от по-"екстреМно". (щото математиката да решава ) Примерно преди малко досвърших една хубава работа, и вече sym за концерт, (с чувство за изпълнен дълг, щото преметнахме 90% от матряла за новият набор по мат.моделиранe ) а като поглеждам в кобокса- що да видя - 5 сделчици Подредени като за изложба.. Пиша си 5+ щото за 6 трябваше да sa 6 сделчици но една ще я прежалим)) И така - на спадащ индекс портфелчето се оказа дори нагоре (даде една заплатка ) (кеширана, a не папирна!!!) Отчасти помогнахме вероятно на Никиту да си набави мсх и елана (да отмъстя за Груеца, и елана на макса ) добавих малко освободените от kапитал холдинг на мина, всичко предварително заложено. В дълбока грешка попадаш, ако мислиш, че пуйча пред монитора - тц- това е безобразна утрепия на време, - слагам офертичките и те играят сами за мен (е има си и някаква стратегия)
                        С папирите сме повече от добре и на 5+ и на 6 даже, ....но само едно нещо липсва....
                        Иначе и измшльотини си написал, от къде ги вадиш не те знам, (имаш талант в насоката) но и не инспирирай прекалено негатива, щото да не стане да валидираш ф-лата: "негатив+избушляк(в портфейла) = мизерийка" (ама май това си го знаеш всъщност, видно от начина на писане)
                        Не е препоръка ))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          SOFIX 623,48 и 3 почивни дни за размисъл
                          Kакво толкова има му мислиш, от птичи поглед се вижда че е ню лоу и най ниско ниво от 18мес, от март17.
                          От 11месеца софка е и под ма200.
                          За това време оттатък 3-те индекса са съответно 24 28 и 37% на зелено.

                          Това естествено не пречи на тукашните "патриоти" мине не мине време да ръсят бисери по адрес на "изменниците".

                          Ама понеже все пак сме в темата за оптимизма, та да речем - няма се плашите, китайците са доста по зле

                          Коментар


                          • SOFIX 623,48 и 3 почивни дни за размисъл
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              А ти вместо да ръсиш празни приказки и да се правиш на умна, което си е твой проблем, разбира се, е добре да идеш, да поработиш и да изкараш некви стинки, с които да можеш да си купиш некоя артия.
                              Тролчо, мечето Монти, ефрейторчето и индианеца и те като теб немат артии, целите потни, ама много знаят.
                              Хехехеех!!! Хартии викаш да накупя малко...Ще взема да се замисля. Хубавец мамин, от Октомври 2017 г. досега къде си? Държиш артии викаш. А зад тях кво има?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Полки аз не знам при тези изгубени 10г. на БФБ някой да не е пострадал и загубил
                                аз също, Киро

                                но понеже пишеш за "лукойл, данъци и последните 10 години" само ти припомних, че трябва в едно изречение да вместиш "лукойл, данъци и последните почти 20 години"

                                Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Хааа 580..То прогнозите са за Новата криза 2020-2021 , ако така го кара стабилната държава след няколко години може и на 300-400 да сме..)
                                прогнозите са едно, но аз знам, че кризите идват когато най-малко се очакват и откъдето най-малко се очакват

                                п.п. щом всички очакват криза 2020-2021 .......... за мен значи, че няма точно тогава да е кризата

                                хубав ден и успех
                                Last edited by polki; 21.09.2018, 14:04.
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X