IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ALFA Разгледай мнение

    Не си губете времето с този..Колкото се прави на велик специално този, толкова не му вярвайте, изградете си форумна "ценностна система". Успешните не приказват глупости под носа си при всеки 1% спад на индекса. Във форума съм много отдавна, видях немалко глупаци, викачи, и прочее индивиди.. А мнението ми е, че този е спечелил от борсата една каца кисело зеле, която вероятно държи на терасата. Вярвайте му ако искате, но не това е проблема, а е, че качеството спира да пише във форума. Сами си направете извода.
    Не си губете времето с този.....
    Много хубав израз,аз от моя страна бих го перифразирал в следния израз.... Не си губи времето със самоубийци.....
    За мен мога да кажа ,че от лятото на 2008 станах песимист за маркета и не ядох вече доматите с колците , през 2014 г. имах най близък познат отговор до най ниската точка на Софикс и през 2017 пролетта излезнах от акциите си на 90%....
    Да му мислят хората с акции....
    Не си губи времето с с хората който вървят след победителите ,те са офцете на борсата ,те са донори а не акули ,щото ако бяха акули нас нямаше да ни има.......казал го е един голям брокер от УСА....
    Вале1, мога и да позная ,мога и да не позная ама и да позная и да не позная финансовите ми загуби/липса на акции/ ще са малки ами ако позная .....
    Полки , аз не се казвам с ник Каръка и нямам два загубени баса за ССВ и Табака....
    П.П. Гледам групичката ъпъри който ми заглушаваха постовете е намаляла..Що ли?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Нали съм пуснал по- долу линк на Блумбърг..
      Кво си пуснАл пак бе Кирчо!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        Видно е, че пазарите правят корекция ! Това, че днес стартират на зелено не значи, че в понеделник няма да видим нови разпродажби. И при спад пазарите правят почивки. Въобще не ми харесва тази ситуация, но за съжаление това се случва. Въпроса е колко надолу може да отидат !

        Коментар


        • https://www.marketwatch.com/investin...countrycode=dx

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Актуализирай данните!Не, че ще е от голямо значение за умрялата ни борса
            +1

            В щатския премаркет всичко е на зелено Не, че ще е от голямо значение за умрялата ни борса

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Нали съм пуснал по- долу линк на Блумбърг..
              Абе мани я ти Америка, връзка с нашето БФБ няма.

              Коментар


              • Нали съм пуснал по- долу линк на Блумбърг..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                  SP 500
                  2 728,37
                  -2.06%
                  DJIA


                  25 052,83
                  -2.13%

                  НИЕ СЕ ДЪРЖИМ ЗДРАВО ОЩЕ.
                  Актуализирай данните!Не, че ще е от голямо значение за умрялата ни борса
                  Last edited by strol; 12.10.2018, 10:03.

                  Коментар


                  • SP 500
                    2 728,37
                    -2.06%
                    DJIA


                    25 052,83
                    -2.13%

                    НИЕ СЕ ДЪРЖИМ ЗДРАВО ОЩЕ.

                    Коментар


                    • https://www.bloomberg.com/markets/stocks

                      Няма да се пуашите..

                      "Идвa ĸpaят нa дoбpитe вpeмeнa зa икономиките нa Цeнтpaлнa и Изтoчнa Eвpoпa (ЦИE)", попарва нашите надежди "Koфac Бългapия", ĸoмпaния зa нecъcтoятeлнocтитe в Бългapия и в ЦИE (money.bg)
                      Last edited by Kiro; 12.10.2018, 08:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Очевидно батковците искат спад, нека видим ние как ще се представим утре . Имам въпрос към теб - след като изкарваш толкова много пари, какво ги правиш?
                        Задокеанските батковци може да искат, но те сега започват да се пробват, докато ние на бфб започнахме да се разпродаваме половин година преди тях. Спадът при нас започна още след нова година. А преди това и от миналогодишния август Така, че много по-отрано повечето участници са се поразпродали, или сменили портфейли. Като си продадат почти напълно порфейлите и как ще спада още индекса ? Само ако дружествата започнат да влошават резултати. За мен това е по-важният момент,

                        Коментар


                        • S&P 500 Futures 2,779.25 +33.75 +1.23%
                          Nasdaq Futures 7,137.00 +106.00 +1.51%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            първо ............. това за 10 стинки дивидент при ХИМ-а го очакваше и тази година да го раздадат

                            второ ........ Керезов ви написа на чист български, че никой не ви е обещавал, че всяка година ще ви се дава дивидент

                            трето ........... още март месец ви писах, че дивидента ще е "6 стинки нето"

                            четвърто ......... ако следващата година вземете дивидент над 6 стинки чисто ще трябва да се радвате много ...... ама много да се радвате

                            пето ......... ай стига ви толкова
                            Защо не дойде на сабранието да чуеш Керезов?
                            защо само в твоя посредник има хора паникьосали се?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Дали изобщо ще дават дивидент, когато дойде кризата..
                              Да ще дават хората казаха на събранието
                              15-20% гоним увеличение.това прави 7.2ст
                              хората бяха твърди по въпроса ще има ли криза скоро!
                              когато имаш достъп до милярди каква криза да има,всичко е игра!

                              Коментар


                              • забравих ..

                                https://www.vanadiumprice.com/

                                от 5 на 26 $, а спирачка не се вижда на хоризонта, поради новите закони в Китай..

                                Коментар

                                Working...
                                X