IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    За какво ти е тогава да превръщаш форума в лудница след като не ти пука за тая борса и нямаш никакви претенции?
    Предизвикаха ме.Това е истината.Влязох един път преди месец и половина и видях че са ми яли краката гладниците та теших че им липсвам.Ей сега ще ми се нарадват следващите 2-3 години.Злопаметен съм.Сори !!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Недвижими имоти в САЩ и в БГ ,колекции разни,обикалям света по разни курорти и други,ходя по концерти на всички световноизвестни групи и артисти и т.н. В БГ повече няма какво да взимам.Взел съм си на хубави места по морето да си живея на различни места през лятото когато съм в БГ.Парите са тук в Америка.
      За какво ти е тогава да превръщаш форума в лудница след като не ти пука за тая борса и нямаш никакви претенции?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Очевидно батковците искат спад, нека видим ние как ще се представим утре . Имам въпрос към теб - след като изкарваш толкова много пари, какво ги правиш?
        Недвижими имоти в САЩ и в БГ ,колекции разни,обикалям света по разни курорти и други,ходя по концерти на всички световноизвестни групи и артисти и т.н. В БГ повече няма какво да взимам.Взел съм си на хубави места по морето да си живея на различни места през лятото когато съм в БГ.Парите са тук в Америка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Усмихна ме искрено.Наздраве!Филм!
          как се казваш!?
          сигурно заради тавана при репата си избрал да търгуваш в повече от един посредник!
          Ако е така портфейла ти е от Мин седем цифри.,,поздравления...сигурно Елана е другият...не си от София...съдейки по парите за бензина на максимум до 200км от София...събранието беше следобяд ще си закусваш и вечеряш дома...хотела отпада...продължи 20мин мисля и хонорара да отпадне по закон за 20 Мин не мога да платя...ако искаш изпрати ми сметката си на лично съобщение моля...дори и да СК милионер поне си умен и коментарите ти заслужават четене!
          Имаш ЛС!

          Коментар


          • http://emarket.ibg.bg/link.php?M=136...12&L=65743&F=H

            Айдеееее и Инвестора вече го написаха.Дето се вика пързалката е неизбежна.Кой продал продал.Който не е препоръчвам да пие глог,валериан и мента .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              да, единия посредник който ползвам е карол

              щом държиш да присъствам на ОСА на ХИМ-а ............ само да се запознаем?!?!? .............. то тогава сметката ще ти бъде следната:

              3 лв. - за акция с прехвърлянето
              150 лв. - за бензин
              250 лв. - за хотел за 1 вечер
              150 лв. - за храна за денонощие
              300 лв. - хонорар за да присъствам на мероприятието ви

              за охрана пари няма да искам защото е безполезна в случая, а застраховката сам ще си я поема щом ще идвам в централата на ХИМ за ОСА

              превеждаш парите и идвам .............. започвай да спестяваш или да крънкаш шефа да отпусне представителни...
              Усмихна ме искрено.Наздраве!Филм!
              как се казваш!?
              сигурно заради тавана при репата си избрал да търгуваш в повече от един посредник!
              Ако е така портфейла ти е от Мин седем цифри.,,поздравления...сигурно Елана е другият...не си от София...съдейки по парите за бензина на максимум до 200км от София...събранието беше следобяд ще си закусваш и вечеряш дома...хотела отпада...продължи 20мин мисля и хонорара да отпадне по закон за 20 Мин не мога да платя...ако искаш изпрати ми сметката си на лично съобщение моля...дори и да си милионер поне си умен и коментарите ти заслужават четене!
              Last edited by Scottie Pippen; 12.10.2018, 20:08.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                а дали някои, вместо да ги мандръсат на големите борси, няма да се върнат на БФБ?
                Не няма

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Приземяването на глобалната икономика

                  https://forbesbg.com/investments/384...nata-ikonomika
                  е добре, какво е лошото? Тези "напечатани" пари няма да ги изтеглят обратно, нали? Те ще продължата да се въртят и въртят, просто щели да поспрат да печатат нови ..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    да, единия посредник който ползвам е карол

                    щом държиш да присъствам на ОСА на ХИМ-а ............ само да се запознаем?!?!? .............. то тогава сметката ще ти бъде следната:

                    3 лв. - за акция с прехвърлянето
                    150 лв. - за бензин
                    250 лв. - за хотел за 1 вечер
                    150 лв. - за храна за денонощие
                    300 лв. - хонорар за да присъствам на мероприятието ви

                    за охрана пари няма да искам защото е безполезна в случая, а застраховката сам ще си я поема щом ще идвам в централата на ХИМ за ОСА

                    превеждаш парите и идвам .............. започвай да спестяваш или да крънкаш шефа да отпусне представителни...
                    това и брокер от карол не може да ти осигури ПОне да бяха презаписали ГР6, с големите опашки, и дано не сеокаже, че най-добра дата за излизане там е била онази за която беше писано във форума "6пекулантите 6те могаt да ке6ират на 6-ти" )))) Ne e preporyka, шега е

                    Коментар


                    • Приземяването на глобалната икономика

                      https://forbesbg.com/investments/384...nata-ikonomika

                      Коментар


                      • а дали някои, вместо да ги мандръсат на големите борси, няма да се върнат на БФБ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          По спомен каза че търгуваш в Карол.
                          Ще ти дам 3лв догодина да си купиш една акция и да дойдеш да се запознаем на ОС
                          да, единия посредник който ползвам е карол

                          щом държиш да присъствам на ОСА на ХИМ-а ............ само да се запознаем?!?!? .............. то тогава сметката ще ти бъде следната:

                          3 лв. - за акция с прехвърлянето
                          150 лв. - за бензин
                          250 лв. - за хотел за 1 вечер
                          150 лв. - за храна за денонощие
                          300 лв. - хонорар за да присъствам на мероприятието ви

                          за охрана пари няма да искам защото е безполезна в случая, а застраховката сам ще си я поема щом ще идвам в централата на ХИМ за ОСА

                          превеждаш парите и идвам .............. започвай да спестяваш или да крънкаш шефа да отпусне представителни...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            По спомен каза че търгуваш в Карол.
                            Ще ти дам 3лв догодина да си купиш една акция и да дойдеш да се запознаем на ОС
                            а за таксито?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              колко пъти е необходимо да напиша, че към датата на която се проведе ОСА на Химимпорт аз нямах акции на дружеството и дори да дойда няма кой да ме допусне да присъствам на събранието ............... на какъв език искаш да напиша това за да го проумееш най-после?!?!?!?

                              ползвам 3 посредника ............. ти за кой точно посредник пишеш сега?
                              По спомен каза че търгуваш в Карол.
                              Ще ти дам 3лв догодина да си купиш една акция и да дойдеш да се запознаем на ОС

                              Коментар



                              • Този коментар от polki е изтрит от Andi11

                                Причина: Придържайте се към темата.
                                пиша само по темата .............. кое ви накара да прецените, че долу написаното не е по темата?


                                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Но сега не държа да ти вадя кирливите ризи ,след като си хванал правия път......


                                няма прав път на борсата ......... пътя винаги е трънлив и лъкатушещ, но винаги има тренд на който е хубаво човек да се вози без значение в коя посока...

                                ===================

                                изтрийте го за трети път щом не е по темата...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X