IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С дънни няма смисъл, толкова сме далеч от нормална борса, че отразяваме само най-мащабните движения, а при това положение има ли истински разпродажби няма да са еднократни и не е нужно да се бърза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

      Още не са паднали, гледай на ДАКС 10 000 какво ще става
      това чакай и гледай не ме устройва, аз бях заредил дънните днес . ДАКС на 10к я се случи, я не. Аз исках да изкоментираме това дето се вижда сега.... бях казал, че като падат големите тук ще падаме по-малко и точно това се вижда тези дни ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Петьо и аз съм в акции и искам борсите да растат, но само се моли истински да няма по сериозен спад или срив навън, защото тук наистина ще стане мазало ! И без това сме толкова рехави и безоборотни тук, че само да изсипят няколко милиона и сме свалили гащите отвсякъде !
        Същото важи и за ....нагоре

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          абе индианците в този форум разправяха нещо, че като падат големите борси тук, в БФБ, щяло да е мазало, да се изтрепем кой пръв да излезе ... ама що така това не се случва ??
          Петьо и аз съм в акции и искам борсите да растат, но само се моли истински да няма по сериозен спад или срив навън, защото тук наистина ще стане мазало ! И без това сме толкова рехави и безоборотни тук, че само да изсипят няколко милиона и сме свалили гащите отвсякъде !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
            абе индианците в този форум разправяха нещо, че като падат големите борси тук, в БФБ, щяло да е мазало, да се изтрепем кой пръв да излезе ... ама що така това не се случва ??
            Още не са паднали, гледай на ДАКС 10 000 какво ще става

            Коментар


            • абе индианците в този форум разправяха нещо, че като падат големите борси тук, в БФБ, щяло да е мазало, да се изтрепем кой пръв да излезе ... ама що така това не се случва ??

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                То май всички сме така,артисти от Болшой театър.Ако падне ще купя,ако скочи ще продам ,желязна тактика.
                Близките 3-4 години нямам намерение да купувам нищо от БФБ
                Просто гледам мача и чакам развръзката при ЧЕЗ
                Може да купя само още 3CZ
                Last edited by lobos; 25.10.2018, 16:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Като стигне моята цена ще продам
                  То май всички сме така,артисти от Болшой театър.Ако падне ще купя,ако скочи ще продам ,желязна тактика.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Добре де,продавай не се иба..й!!!!
                    Като стигне моята цена ще продам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Добре де,продавай не се иба..й!!!!
                      Той няма нищо.
                      Иска му се някой друг да продаде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Рали ще има ама не на БФБ
                        За тук пригответе ските...........
                        Добре де,продавай не се иба..й!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kurta007 Разгледай мнение

                          Апа аз ,ама такива шматароци като вас
                          Нали знаеш ,за да печели един,друг трябва да загуби

                          Бфб ми е като slow motion на мен,на други ,много по-сложни пазари се подвизавам.
                          Но имах 2 дена свободни и разгледах Софикс и някой акции
                          Браво! Значи ти си акулата, която клати пазара от няколко дена.

                          Кажи кога ще си зает, та да се върнем ние на "business as usual "

                          Коментар


                          • Рали ще има ама не на БФБ
                            За тук пригответе ските...........
                            Last edited by RUBLA; 25.10.2018, 15:49. Причина: Спазвайте добрия тон!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                              Едно оообиране преди него вече превали ....... нали трябва и да има хора да гонят влака
                              За някакви си 6 ст изгърмяха над 600х бр на мечките.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Бруталното рали тепърва предстои!
                                Едно оообиране преди него вече превали ....... нали трябва и да има хора да гонят влака

                                Коментар

                                Working...
                                X