IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Човек ако има спад от 85% това означава държавата да се срине.......тогава няма значение дали си в акции или кеш
    Точно това имам предвид и затова пуснах тази абсурдна таблица
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Защо ? Колко пари имаше затрупани тогава и сега ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Най-вероятно на участниците през 2008 година също никак не им се е вярвало, че ще се случи така и е тъпо да попадна в този капан, но според мен такова пропадане просто не е възможно. Ето и как биха изглеждали акциите от Софикс, ако историята се повтори. Това с уговорката, че компаниите имат различно тегло и е възможно една да пропадне повече, а дурга по-малко, но все пак е някакъв ориентир:

        Елана - 0,174 лв
        Албена - 6,75 лв.
        Атера - 0,293 лв.
        Бреф - 0,285 лв
        ССВ - 0,226 лв
        СТара планина - 0,99 лв.
        Химимпорт - 0,294 лв
        Еврохолд - 0,244 лв
        ПИБ - 0,525 лв
        Х. Варна - 5,40 лв
        МиС - 1,185 лв
        Монбат - 1,10 лв
        Софарма - 0,56 лв
        Сирма - 0,14 лв
        Трасе - 0,44 лв.

        Човек ако има спад от 85% това означава държавата да се срине.......тогава няма значение дали си в акции или кеш
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Най-вероятно на участниците през 2008 година също никак не им се е вярвало, че ще се случи така и е тъпо да попадна в този капан, но според мен такова пропадане просто не е възможно. Ето и как биха изглеждали акциите от Софикс, ако историята се повтори. Това с уговорката, че компаниите имат различно тегло и е възможно една да пропадне повече, а дурга по-малко, но все пак е някакъв ориентир:

          Елана - 0,174 лв
          Албена - 6,75 лв.
          Атера - 0,293 лв.
          Бреф - 0,285 лв
          ССВ - 0,226 лв
          СТара планина - 0,99 лв.
          Химимпорт - 0,294 лв
          Еврохолд - 0,244 лв
          ПИБ - 0,525 лв
          Х. Варна - 5,40 лв
          МиС - 1,185 лв
          Монбат - 1,10 лв
          Софарма - 0,56 лв
          Сирма - 0,14 лв
          Трасе - 0,44 лв.

          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Греъм, ако това се окаже факт и историята "се повтори", с колко % очакваш да падне Софикс примерно? Както 2008 с 85%, с по-малко или с повече?
            За да има самочувствие човек да дава съвети, трябва да е преживял и върхове и сривове. Аз съм ги преживял, но не искам да давам съвети. Всеки сам си решава.Освен това интереса ми е към извънсофиксови компании. Но 85% е нереално.Все пак базата е различна.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Още един спомен от 2007 горе долу по същото време....
              Греъм, ако това се окаже факт и историята "се повтори", с колко % очакваш да падне Софикс примерно? Както 2008 с 85%, с по-малко или с повече?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Още един спомен от 2007 горе долу по същото време....
                xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa xa aaaaaaaaa

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  Днес голямо ликвидиране на портфейл! Елхим, Дървените, Синергона, Метизи, БАКБ и т.н.... Мисля, че скоро Дядо Коледа ще пришпори елените...
                  Още един спомен от 2007 горе долу по същото време....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Моля, не политизирайте темата повече от необходимото.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Днес голямо ликвидиране на портфейл! Елхим, Дървените, Синергона, Метизи, БАКБ и т.н.... Мисля, че скоро Дядо Коледа ще пришпори елените...

                      Коментар


                      • Само тук няма осъдени политици..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Да се сменят и вкарват в затвора докато се намерят нормални..
                          Колкото БХ ги вкара

                          Коментар


                          • Да се сменят и вкарват в затвора докато се намерят нормални..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                              Съгласен съм напълно, но ако на негово място дойде "Кака Кори" в средносрочен план пак ще се нуждаем от ново рестартиране на системата! "И така до края на света" - както се казваше в "На всеки километър"!!!
                              Комунисти въобще не искам и да коментирам ! Те не трябва да бъдат никога опция ! Единствено и само десни партии !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                +1
                                Едва ли има някой, който да не е съгласен с това !
                                Съгласен съм напълно, но ако на негово място дойде "Кака Кори" в средносрочен план пак ще се нуждаем от ново рестартиране на системата! "И така до края на света" - както се казваше в "На всеки километър"!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X