IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Аз мисля че първо парите ще се насочат към KZ но в очакване и. Там. Да стане 1лв поради някакви незнайни причини.
    очаквам парите от свилоза да се влеят на бфб също от евентуални коледни преоценки и изкупувания на мажоритари ,ПФ и ВФ.
    както и малко. Кеш от увеличението на Сирма.

    дано стане по интересно!
    Сирма не трябва ли да дърпа от кеша?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      .. тука бъркаш - спекултивният капитал, който играе с PKB и KZ изобщо не го вълнува бг акции в момента (и обратното е вярно).
      Ако останат тези пари, по-скоро ще се насочат към KZ/GKZ,
      Аз мисля че първо парите ще се насочат към KZ но в очакване и. Там. Да стане 1лв поради някакви незнайни причини.
      очаквам парите от свилоза да се влеят на бфб също от евентуални коледни преоценки и изкупувания на мажоритари ,ПФ и ВФ.
      както и малко. Кеш от увеличението на Сирма.

      дано стане по интересно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

        Очаквам освободените от ПКБ пари да останат на борсата в сини чипове
        .. тука бъркаш - спекултивният капитал, който играе с PKB и KZ изобщо не го вълнува бг акции в момента (и обратното е вярно).
        Ако останат тези пари, по-скоро ще се насочат към KZ/GKZ,

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
          ПКБ стана 1 лв ( и то при сериозен обем) ... честито на продавачите за добрата печалба.!!! Такава цена май последно беше при сделката на БТК?

          Интересно тези, които купуват систематично от доста време KZ дали го правят заради арбитража или знаят, че най-накрая ще може KZ да се ползва като PKB (поне така е по закон)
          Очаквам освободените от ПКБ пари да останат на борсата в сини чипове

          Коментар


          • и е отговор на...

            https://www.vbox7.com/play:768bc4019a

            Коментар


            • Да разбирам, че съм неразбран!!!
              -ПОЯСНЕНИЯ!!!

              https://www.vbox7.com/play:0fed351e91

              Коментар


              • Дали не сме в подножието на висините преди 4-та мин.

                https://www.youtube.com/watch?v=Ed8Sia9Bcx8

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                  4д, да не забравя да допълня .......... давам си сметка, че в един момент неминуемо някоя моя прогноза ще се окаже неправилна (с всяка следваща нова прогноза вероятността за грешка се повишава) .......... и знам какво ще последва след това, и съм готов за реакцията която ще има във форума...

                  не си мисли, че не гледам с поне един ход напред ......... до този момент всеки който нещо е познал веднага след това е спирал с прогнозите си, но аз съм решил да продължа докато се издъня ....... ще ви доставя удоволствието накрая да ме смачкате

                  мда
                  Здравей полки на 27 12
                  обещах да ти споделя три акции които според мен ще поскъпнат през следващите три месеца.моят избор е
                  градус 1.54
                  ихлбл. 0.98
                  третата завършва на буквата “E” И цената и била около 1.50 към. Тази дата

                  успех!!!
                  не съм звънял на гадателки

                  Коментар


                  • Бруталното рали тепърва предстои.

                    Коментар


                    • ПКБ стана 1 лв ( и то при сериозен обем) ... честито на продавачите за добрата печалба.!!! Такава цена май последно беше при сделката на БТК?

                      Интересно тези, които купуват систематично от доста време KZ дали го правят заради арбитража или знаят, че най-накрая ще може KZ да се ползва като PKB (поне така е по закон)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        +1
                        Е точно затова лев чужди инвестиции няма тук, няма и да има !
                        Че кой луд ще тръгне да налива пари в потъващата икономика на боковистите?!
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                          Здравкоо никога не казвай .. хоп.. преди да си скочил
                          Това показва историята и статистиката от 10г. насам. Няма кой да скочи ! Не и при това управление и в тази корупционна и отблъскваща инвеститорите среда ! Ти аргументи имаш ли, или само пожелателно си пишеш ? Аз искам повече от теб да дойдат чужди инвеститори, но за съжаление реалността е друга !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Чудя се коя мечка първа ще напише как е купила на абсолютното дъно и е в акции.
                            Ще има още много дълго да се чудиш,абсолютното дъно няма да е скоро

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Чудя се коя мечка първа ще напише как е купила на абсолютното дъно и е в акции.
                              Първо единодушно и категорично трябва да регистрираме дъно, без капчица съмнение, че това не е бил просто поредният капан, пък тогава ще речем, както беше казал един класик:
                              Нека да оставим хвалбите да текат!
                              дддд това е човещина, такава е породата ни - алчна, слаба, суетна.
                              Създадени сме по външен образ и подобие, но дълбоко различни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                +1
                                Е точно затова лев чужди инвестиции няма тук, няма и да има !
                                Здравкоо никога не казвай .. хоп.. преди да си скочил

                                Коментар

                                Working...
                                X