IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Появи се и се изцвъка набързо по актуалните теми ! Всеки си носи кръста Ташунка, който го е страх от мечки не ходи в гората !
    Така е.Всъщност може да се перефразира в следното: Всеки си знае как да загуби парите си .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



      аз не съм ви виновен, че станахте подвластни на синдрома "сварената жаба", но в името на оптимизма беше хубаво днес сесията да завърши с 4-5 пункта нагоре, но задължително условие беше да не завършва с повече от +6 пункта спрямо вчера

      вече няма значение ..... всичко е история ..... гледаме напред...
      Гледаме напред.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Надявал се бил.
        Че ти довчера пишеше рецепти и ни наричаше сварени жаби.
        Ще видим впоследствие кой, какъв е.
        Всичко е документирано.


        аз не съм ви виновен, че станахте подвластни на синдрома "сварената жаба", но в името на оптимизма беше хубаво днес сесията да завърши с 4-5 пункта нагоре, но задължително условие беше да не завършва с повече от +6 пункта спрямо вчера

        вече няма значение ..... всичко е история ..... гледаме напред...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          и аз се надявах на малко повече оптимизъм за да може Софикс да се качи с 4-5 пункта, но за съжаление "не стана работата" ........ няма значение ........ гледаме напред...
          Надявал се бил.
          Че ти довчера пишеше рецепти и ни наричаше сварени жаби.
          Ще видим впоследствие кой, какъв е.
          Всичко е документирано.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Усещате ли как оптимизма напълно изчезва и как страх и несигурност обхваща вярващите в чудо играчи.
            Гладен индианец евтини артии сънува.
            Last edited by Три без коз; 30.11.2018, 23:06.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение
              бре бре бре, с 1200 лева в последните минути Софикса излезе на +
              и аз се надявах на малко повече оптимизъм за да може Софикс да се качи с 4-5 пункта, но за съжаление "не стана работата" ........ няма значение ........ гледаме напред...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • бре бре бре, с 1200 лева в последните минути Софикса излезе на +

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Усещате ли как оптимизма напълно изчезва и как страх и несигурност обхваща вярващите в чудо играчи.
                  Появи се и се изцвъка набързо по актуалните теми ! Всеки си носи кръста Ташунка, който го е страх от мечки не ходи в гората !

                  Коментар


                  • Усещате ли как оптимизма напълно изчезва и как страх и несигурност обхваща вярващите в чудо играчи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Чудя се коя мечка първа ще напише как е купила на абсолютното дъно и е в акции.
                      9 месеца се чудиш защо пада БФБ след като всичко е прекрасно .......... и още не си измислил причина ........... а сега следващите 9 месеца ще се чудиш: "кой ли ще си купи акции"?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Американският президент Доналд Тръмп възобнови заплахите да наложи нови мита върху вноса на коли в САЩ. Причина за това е новината от тази седмица, че американският автомобилен производител General Motors ще съкрати 15 хил. служители и ще затвори седем завода, четири от които в САЩ – два в щата Мичиган, един в Мериленд и един в Охайо ...

                        Срещата на лидерите на Г-20 е на 30 ноември и 1 декември. Търговската война между САЩ и Китай е сред най-важните въпроси в програмата. САЩ разглежда всички възможни средства за увеличаване на американските мита върху китайските автомобили до 40%, колкото са китайските налози върху произведени в САЩ коли. Доналд Тръмп отново засегна темата за увеличаване на митата върху всички внесени автомобили на 25%. Организацията на страните износителки на петрол и държави извън картела ще се срещнат във Виена на 6 декември, за да обсъдят нова потенциална квотна сделка за намаляване на добива. Договора за Брексит ще се разглежда в Парламента на 11.12.2018г ... БФБ е в корелация със западните борси само при спад.

                        https://www.capital.bg/politika_i_ik...tII5Ptfkp048yA
                        Last edited by Innocent; 29.11.2018, 21:54.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение
                          Едно зелено пролет не прави.
                          А и реакцията на пазарите на подкрепата на фед всъщност показва паника.
                          Божидарката и той мечка се прави

                          Коментар


                          • Едно зелено пролет не прави.
                            А и реакцията на пазарите на подкрепата на фед всъщност показва паника.

                            Коментар


                            • Да, така е...! Научно е доказано...

                              П.П. И според мен е доста рано за радост, но да сме живи и здрави, ще видим.
                              Last edited by Чичо Манчо; 29.11.2018, 18:06.
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                                Паша Христова: Повей, повей скитнико ветре...

                                Днес се усети някакъв "свеж" полъх... Само да не ни издуха...
                                И аз усетих нещо такова , но като че ли е прекалено рано за някакви изводи. Всички позиции да са ми в зелено е много добре, а и цвета успокоява някакси !

                                Коментар

                                Working...
                                X