IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой купува за около 900 лева доста широк набор от компании...не мога да хвана дали не е някой от широките индекси..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      Сякаш се опари в 565 и върна веднага до 570.
      Някой купи малки количества в Албена ,х.Варна , и др. спекулативни акции..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        565 е софикс вече....вече отиваме към 550 което беше моето ниво/дъно преди два месеца...никаква надежда за спирачка за сега...
        За мен нивото вече е 500 ....за съжаление..
        Сякаш се опари в 565 и върна веднага до 570.

        Коментар


        • 565 е софикс вече....вече отиваме към 550 което беше моето ниво/дъно преди два месеца...никаква надежда за спирачка за сега...
          За мен нивото вече е 500 ....за съжаление..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            Искаш да кажеш че ИП по предлагането ще купи от мажо и ще препродаде на фонда...... Това няма как да стане в "забранителният" период!
            начин винаги има ......... стига да искаш

            веднъж вече изказах мнение, че е възможно да се направи следната "врътка":

            в ИПО-то участват няколко фирми/физ.лица близки на мажоритарите ...... от една страна да има навалица при първичното, а от друга страна да продават в "забранителния" период
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Искаш да кажеш че ИП по предлагането ще купи от мажо и ще препродаде на фонда...... Това няма как да стане в "забранителният" период!
              Винаги има начин.....на тази борса....
              Колко купувачи не направиха търгово ,малкия мук с години не прави преоценка на активите си...едни пакети в ХИМ и сие компании се менкат от лева ръка в десен джоб...и не само там...в Бъдеще и Съгласие също...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Не им излезе на 100% предлагането ,ще намерят начин да ги хързулнат на софикс фонда.....най малко чрез ип по предлагането ....
                Искаш да кажеш че ИП по предлагането ще купи от мажо и ще препродаде на фонда...... Това няма как да стане в "забранителният" период!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  На мен специално Градуса ми се вижда скъпичък и нямам интерес, нито бих спекулирал, но собствениците имат забрана и вярвам, че няма да я прескочат по никакъв начин. Все пак според голяма част от цената там се крепи на доверие, поне според мен.
                  Пилетата може и да са качествени но не им ги купуват в такива количества че да са хегемон на маркета , при една криза бъдеща ще има стагнация на скъпите продукти , коли ,имоти и т.н...... Плюс това много рисков е бизнеса им....природно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Не им излезе на 100% предлагането ,ще намерят начин да ги хързулнат на софикс фонда.....най малко чрез ип по предлагането ....
                    На мен специално Градуса ми се вижда скъпичък и нямам интерес, нито бих спекулирал, но собствениците имат забрана и вярвам, че няма да я прескочат по никакъв начин. Все пак голяма част от цената там се крепи на доверие, поне според мен.
                    Last edited by 15%; 10.01.2019, 17:15.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      Гледал ли си "Игра на тронове"?Зимата идва към Вала(Европа) и най-лошото предстои.Явно ти имаш нужда от очила и скоро ще го осъзнаешПосле ще имаш и около 3-4г. да го осмисляш и анализираш
                      Не само съм гледал сериала, но съм изчел и поредициата "Песен за огън и лед", което "умните" инвеститори едва ли сте направили - та вие, "умните", може да се идентифицирате в най-, ама най-добрия случай с Белите бродници (по-скоро сте безмозъчните немъртви /wights/), Които изчезват при допира на валирианска стомана (демек 10% ъпче) , докато за безмозъчните немъртви е достатъчен и слаб огън (т.е. следената от тях акция да качи някоя стотинка). Зимата все още е далече, Валът (поне в книгите) си стои, хората се обединяват и чакат злото - само безумната глупост на Копелето Доналд ТръмпоСноу, когато всички да тръгнат да спасяват, може да отключи световен катаклизъм. Толкоз
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Не го следя много изкъсо Градуса, но Мажо ще има ли право да продава пролетта? По спомен /но може и да греша/ бях чел, че няма да продават поне до есента.
                        Не им излезе на 100% предлагането ,ще намерят начин да ги хързулнат на софикс фонда.....най малко чрез ип по предлагането ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          https://www.investor.bg/novini-i-ana...t-mart-275040/
                          При мечи пазар ще бъде интересно преструктуриране....
                          Прословутата Трасе , прословутата Албена и прослувутата х.Варна...
                          от другата страна...
                          Великите пилета, великите радиатори, и големия дистрибутор....
                          Аз залагам на Трасе и албена за излизане...
                          Което значи сигурна 2 на трасе и сигурен 30минус на туриста....
                          х.Варна нема да излезе...„
                          Великите пилета , мажо ще осигури бройките и игра нема да има ....
                          При здравния дистрибутор ще има едно прехвърляне на дъщерята към фонда и майката от фонда към обратното...
                          Единствената акция коята заслужава да влезе ,радиаторите нема да влезе...
                          Може да не ми вервайте почти както от две години ......пак....
                          това не значи,че нЕма да се случат почти както винаги.......
                          Браво, Монти, чудесно си го описал - в случая мнението ми съвпада с твоето
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            https://www.investor.bg/novini-i-ana...t-mart-275040/

                            Великите пилета , мажо ще осигури бройките и игра нема да има ....
                            .
                            Не го следя много изкъсо Градуса, но Мажо ще има ли право да продава пролетта? По спомен /но може и да греша/ бях чел, че няма да продават поне до есента.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/novini-i-ana...t-mart-275040/
                              При мечи пазар ще бъде интересно преструктуриране....
                              Прословутата Трасе , прословутата Албена и прослувутата х.Варна...
                              от другата страна...
                              Великите пилета, великите радиатори, и големия дистрибутор....
                              Аз залагам на Трасе и албена за излизане...
                              Което значи сигурна 2 на трасе и сигурен 30минус на туриста....
                              х.Варна нема да излезе...„
                              Великите пилета , мажо ще осигури бройките и игра нема да има ....
                              При здравния дистрибутор ще има едно прехвърляне на дъщерята към фонда и майката от фонда към обратното...
                              Единствената акция коята заслужава да влезе ,радиаторите нема да влезе...
                              Може да не ми вервайте почти както от две години ......пак....
                              това не значи,че нЕма да се случат почти както винаги.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Къде я видя тая рецесия,смени си цайсите?
                                Гледал ли си "Игра на тронове"?Зимата идва към Вала(Европа) и най-лошото предстои.Явно ти имаш нужда от очила и скоро ще го осъзнаешПосле ще имаш и около 3-4г. да го осмисляш и анализираш
                                Last edited by strol; 10.01.2019, 10:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X