IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от s3 Разгледай мнение
    Важното е, че и днес растем и сме стабилни. Браво и честито на печелившите.
    да, това е важното ........... нямаме нищо общо с другите и те не ни интересуват
    Click image for larger version

Name:	2019-01-10_Ind.jpg
Views:	1
Size:	53.6 КБ
ID:	3428907



    друго си е зеления цвят
    Sofix 576.21 ▲4.08 ▲ 0.71%
    Last edited by polki; 10.01.2019, 17:03.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Е то дребните ще имат ли пари да си купят артии на Тесла ?
      Не знам брат,ама с Тесла вече два пъти ям дървото и повече не бих рискувалИлон Мъск ме кефи много, но ми омръзна да ме боли задника
      Last edited by strol; 11.01.2019, 09:30.

      Коментар


      • Важното е, че и днес растем и сме стабилни. Браво и честито на печелившите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Сорос

          Ееее...добре де,може и Бъфет да е

          Може, ама първо трябва Илон Мъск да листва Тесла на БФБ-то,после да я качи на совалката и да я прати на Марс
          тези тримата нямат пари за нашият пазар ........ не видя ли по-долу какво се пише:

          Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
          Някой купува за около 900 лева доста широк набор от компании...не мога да хвана дали не е някой от широките индекси..

          "под широк набор от компании" ....... разбирай не повече от десетина акции

          трагедията е пълна ........ но ние си го знаем дереджето...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Може, ама първо трябва Илон Мъск да листва Тесла на БФБ-то,после да я качи на совалката и да я прати на Марс
            Е то дребните ще имат ли пари да си купят артии на Тесла ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Може.За него не бях се сетил.Ами то тогава бфб ракета ще стане
              Може, ама първо трябва Илон Мъск да листва Тесла на БФБ-то,после да я качи на совалката и да я прати на Марс
              Last edited by strol; 10.01.2019, 15:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Ееее...добре де,може и Бъфет да е
                Може.За него не бях се сетил.Ами то тогава бфб ракета ще стане

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Той ще да е луд да се занимава с БФБ .
                  Ееее...добре де,може и Бъфет да е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                    Най-вероятно е Сорос
                    Той ще да е луд да се занимава с БФБ .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      някой крепи ........ добри новини
                      Най-вероятно е Сорос

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Някой купува за около 900 лева доста широк набор от компании...не мога да хвана дали не е някой от широките индекси..
                        някой крепи ........ добри новини
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Малеееее !!! Няколко дена не я гледам тая борса и Софикса 572.Значи 500 пункта ще ги видим със сигурност

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                            Зимата е близо и щом си чел книгите добре знаеш,че ще бъде дълга,много дълга и тежка,ветоятно цяло десетилетие Не е много готино да гледаш филма след като си чел книгите,но пък знаеш подробности които другите не знаятНа мен ми хареса и филма.харесва ми да знам какво ще се случи и във филма и на борситеИначе това за Копелето....е смислено и съм съгласен с тебХайде ГрУйче успех и със здраве
                            Браво бе, ти си можел да водиш стойностна дискусия - сложих ти плюс, което не мислех, че някога ще направя, предвид заяжданията на дребно с безкозовия малоумник, на когото слизаш на нивото в такъв случай, в едни други теми. Все някой от нас ще познае, така че седим и гледаме мача - аз също чакам по-добри нива за покупки при някои акции на БФБ, които са добри, но откровен балон дори и в момента (според мен) или пък да усреднявам в моята чезетка, ако и там тръгне много надолу, макар за там да съм убеден относно продажби, цени, търгови и т.н., но да не разводнявам темата.
                            Дано намериш вярната акция на точната цена
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              565 е софикс вече....вече отиваме към 550 което беше моето ниво/дъно преди два месеца...никаква надежда за спирачка за сега...
                              За мен нивото вече е 500 ....за съжаление..
                              миналата седмица им казах да пазят 580 .......... но щом не искат сега ще пазят 555

                              миналото лято им писах 515 Q3 и ми се струва, че пак ще се окажа по-голям оптимист отколкото реалист
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Не само съм гледал сериала, но съм изчел и поредициата "Песен за огън и лед", което "умните" инвеститори едва ли сте направили - та вие, "умните", може да се идентифицирате в най-, ама най-добрия случай с Белите бродници (по-скоро сте безмозъчните немъртви /wights/), Които изчезват при допира на валирианска стомана (демек 10% ъпче) , докато за безмозъчните немъртви е достатъчен и слаб огън (т.е. следената от тях акция да качи някоя стотинка). Зимата все още е далече, Валът (поне в книгите) си стои, хората се обединяват и чакат злото - само безумната глупост на Копелето Доналд ТръмпоСноу, когато всички да тръгнат да спасяват, може да отключи световен катаклизъм. Толкоз
                                Зимата е близо и щом си чел книгите добре знаеш,че ще бъде дълга,много дълга и тежка,ветоятно цяло десетилетие Не е много готино да гледаш филма след като си чел книгите,но пък знаеш подробности които другите не знаятНа мен ми хареса и филма.харесва ми да знам какво ще се случи и във филма и на борситеИначе това за Копелето....е смислено и съм съгласен с тебХайде ГрУйче успех и със здраве

                                Коментар

                                Working...
                                X