IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    дано нещата се напаснат за половин или една година, че като нищо кризата може да продължи и петилетка ......... нещо което никой не иска...
    Ние от 2 години сме в криза и който му е пукало вече се пукнал...на останалите вече им е все тая.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Георги Найденов за глобалната рецесия

      Приказките за идваща, приближаваща, надничаща и прочее рецесия вече не са изненадващи и никому не правят впечатление.
      За мен по-скоро беше интересна темата (след 10-та минута на видеото), в която става дума, че е в ход (в съвсем начална фаза) една процедура, която е инициирана от Франция и благовидно е наречана ... за хармонизиране и по-ефективни данъчни процедури - бла-бла-бла.
      Тревожно! Един човек с каскет бил казал някога за определени житейски ситуации: Отдолу не искат, отгоре не могат!

      Не са добре нещата.
      дано нещата се напаснат за половин или една година, че като нищо кризата може да продължи и петилетка ......... нещо което никой не иска...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Георги Найденов за глобалната рецесия

        Приказките за идваща, приближаваща, надничаща и прочее рецесия вече не са изненадващи и никому не правят впечатление.
        За мен по-скоро беше интересна темата (след 10-та минута на видеото), в която става дума, че е в ход (в съвсем начална фаза) една процедура, която е инициирана от Франция и благовидно е наречана ... за хармонизиране и по-ефективни данъчни процедури - бла-бла-бла.
        Тревожно! Един човек с каскет бил казал някога за определени житейски ситуации: Отдолу не искат, отгоре не могат!

        Не са добре нещата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Както и се дига с приказки и заклинания....Някой вуду магия не знаеш ли,може и да ти пуснат аванта?
          ами продължавай тогава да гледаш търговията при експат-софикс и да се чудиш защо с няколко бройки пада индекса като същевременно продължавай с вуду-магиите
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            ти още не си разбрал как се "събаря курса"
            Както и се дига с приказки и заклинания....Някой вуду магия не знаеш ли,може и да ти пуснат аванта?
            Last edited by Grosss; 16.01.2019, 17:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              На бида над 100000бр ,на аска няма и 20 000 и с 30-40 акции събарят курса ......тук хептен ни хванахте за балъци.
              ти още не си разбрал как се "събаря курса"
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                крепят леко и меко да е спускането за да няма скочили от блока
                На бида над 100000бр ,на аска няма и 20 000 и с 30-40 акции събарят курса ......тук хептен ни хванахте за балъци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Тук някакво ниско ниво на Софикс ли се гони ,че е тая сингания?
                  крепят леко и меко да е спускането за да няма скочили от блока
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Тук някакво ниско ниво на Софикс ли се гони ,че е тая сингания?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Oп, безкозче, чакай да те похваля - ти си бил от агитките бря При това май от синята? Може и да сме се срещали някъде, знае ли човек
                      И аз бях в синята!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                        На Ташунко му се подигравате, ама нещата с камионите в Америка са така, живял съм няколко години там (не съм карал камион де) и имам такива познати...

                        прос шофьор с плътна натовареност може да изкара $100к за година ... а и покупателната способност на тая сума там е бая по голяма от 100к еур в Европа, където ни дерат с безбожни цени за елементарни работи - че даже ние продават и усещането че щом купуваме нещо по скъпо то е и по хубаво...
                        Добре де..........след като е такъв боец за образец що му трябва да ни трови нервите ,че и неговите с нашият умрял пазар?

                        Коментар


                        • На Ташунко му се подигравате, ама нещата с камионите в Америка са така, живял съм няколко години там (не съм карал камион де) и имам такива познати...

                          прос шофьор с плътна натовареност може да изкара $100к за година ... а и покупателната способност на тая сума там е бая по голяма от 100к еур в Европа, където ни дерат с безбожни цени за елементарни работи - че даже ние продават и усещането че щом купуваме нещо по скъпо то е и по хубаво...
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Много яко.
                            Oп, безкозче, чакай да те похваля - ти си бил от агитките бря При това май от синята? Може и да сме се срещали някъде, знае ли човек
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Колко струват машините с които пренасяхте специалната пратка? Интересно ми е. Може да звучи като любопитство, но ти отваряш темата.
                              Може да не са машини. По скоро хазартни материали, хазмат му казват у америка по спомен. Сигурно това кара Ташунко.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                сигурно си използват техните камиони но ремаркетата са различни.
                                Няма значение дали са техни, нали все някой ги е плащал. Камионите, ремаркетата се купуват, имат поддръжка. Това е все едно някой бакшиш да каже - изкарах днес 100 лева без газта, значи взимам 2000 заплата. А лизинга, а лицензите, а фирмите, а станцията, данъци и т.н....?
                                Last edited by 15%; 16.01.2019, 15:20.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X