IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    На първата страница на инвестора има две Убави статии....
    Софикс вече е в мечи маркет и ПФ Родина изчиства 7 позиции от слаболиквидни акции....
    Кога ще има е други от големите....
    Дребните нито пари имат, нито ще имат.....
    Но приказки и език.....колкото Катманду....
    Мисля да спра да се осигорявам за пенсия и без това ще ми профукат парите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      Сори за личния въпрос, ама ти ли си Мишо Шамара?
      Интересно + x 10

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

        Сори за личния въпрос, ама ти ли си Мишо Шамара?
        Пхааа-ха-ха-хааа...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

          Сори за личния въпрос, ама ти ли си Мишо Шамара?
          ААААААААААААААААААААААААААА- ха- ха-ха-ха-ха-ха !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Аболютно си прав.Точно това пренасям с моите камиони.Опасни материали с особен режим някой.Включва всичко от химикали до експлозиви и радиоактивни . За това обаче се иска чисто криминално досие и като се има впредвид че съм работил за правителството аз имам всички разрешителни да ги превозвам.
            Сори за личния въпрос, ама ти ли си Мишо Шамара?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Аз преди време отговорих на твоя въпрос.Предизвикаха ме.Сега ще ме търпят 2-3 г докато ми мине .

              Пиши по-бързо, та да ти мине по-бързо....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Добре де..........след като е такъв боец за образец що му трябва да ни трови нервите ,че и неговите с нашият умрял пазар?
                Аз преди време отговорих на твоя въпрос.Предизвикаха ме.Сега ще ме търпят 2-3 г докато ми мине .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                  На Ташунко му се подигравате, ама нещата с камионите в Америка са така, живял съм няколко години там (не съм карал камион де) и имам такива познати...

                  прос шофьор с плътна натовареност може да изкара $100к за година ... а и покупателната способност на тая сума там е бая по голяма от 100к еур в Европа, където ни дерат с безбожни цени за елементарни работи - че даже ние продават и усещането че щом купуваме нещо по скъпо то е и по хубаво...
                  Хахаха добре го каза.Сега обаче на някой им вкара голяма дилема в главите защо си губят времето в БГ.Да не говорим за бфб че си е пародия.Щом си запознат вероятно разбираш колко смешни ми изглеждат тъпизмите на някой особено за човек който има собствени камиони и ремаркета .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Може да не са машини. По скоро хазартни материали, хазмат му казват у америка по спомен. Сигурно това кара Ташунко.
                    Аболютно си прав.Точно това пренасям с моите камиони.Опасни материали с особен режим някой.Включва всичко от химикали до експлозиви и радиоактивни . За това обаче се иска чисто криминално досие и като се има впредвид че съм работил за правителството аз имам всички разрешителни да ги превозвам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Колко струват машините с които пренасяхте специалната пратка? Интересно ми е. Може да звучи като любопитство, но ти отваряш темата.
                      Чисто нов камион 150-160 000 $ .Ремарке от типа рифер 75-80000 $ предимно протектване срещу замръзване.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                        Сода бикарбонат да не сте пренасяли?
                        не червен пипер

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          То най-много луди сте там при теб. Факт,!
                          За цял месец група ездачи сте си разделили 2000 долАра. Чудесно! Да си ги харчите със здраве!
                          ти делиш за месец 2000 лв .Аз ги взимам за няколко часа.Мишочко си ти.Колкото и да се опитваш да иронизираш фактите тук правим пари а ти блейш в екрана с надеждата да изкараш няколко хилки за годината от бфб .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            един вид национализация
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Ние от 2 години сме в криза и който му е пукало вече се пукнал...на останалите вече им е все тая.
                              На първата страница на инвестора има две Убави статии....
                              Софикс вече е в мечи маркет и ПФ Родина изчиства 7 позиции от слаболиквидни акции....
                              Кога ще има е други от големите....
                              Дребните нито пари имат, нито ще имат.....
                              Но приказки и език.....колкото Катманду....

                              Коментар


                              • Идеята е заложена в концепцията за справяне с проблема с т.нар. спящи книжа от масовата приватизация

                                Коментар

                                Working...
                                X