IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

    Затишие пред буря. След това е важно какво ще се случи.
    Все си мисля, че ще обръщаме посоката, демек на север

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
      Ни алчност, ни страх ! Борса със затихващи функции !
      Затишие пред буря. След това е важно какво ще се случи.

      Коментар


      • Ни алчност, ни страх ! Борса със затихващи функции !

        Коментар


        • Възможно е, въпреки че не съм видял да се е появил още страха.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Дали не идва време за алчност?
            Все още липсва обем,до момента едва 70000лв оборот...

            Коментар


            • Дали не идва време за алчност?

              Коментар


              • Отмяна на данъка върху дивидента и намаляване с пет на сто на данъка върху доходите на едноличните търговци е сред приоритетите в работата на Асоциацията на организациите на българските работодатели /АОБР/ за тази година, съобщи на пресконференция Цветан Симеонов - председател на Българската търговско-промишлена палата /БТПП/ и ротационен председател на АОБР.

                http://3e-news.net/%D0%B1%D1%8A%D0%B...qG9CidNqQtTr28

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Аз също се надявам някой ден да има нов ЕТФ но поне за сега няма обявени реални намерение.
                  той единия не можа да тръгне, втория до никъде не е стигнал, третия никакъв го няма, а ти очакваш нов
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    Парите са инвестирани почти изцяло в компании от групата. Отделно скоро се появи инфо за акционери нови в Зенит ИФ. Можеш да ги видиш в екстрите кои са

                    Туй в екстрите ми е убягнало, което ще рече , че добре си вършат работата(срочно), след като са ме успали...

                    туй то;-

                    С Ъ О Б Щ Е Н И Е

                    от „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД,
                    ЕИК 121779787


                    На основание чл. 148б от ЗППЦК, „Зенит Инвестмънт Холдинг” АД оповестява информация за получени уведомления в Дружеството, както следва:

                    1. На 09.01.2019г. са постъпили два броя уведомления за промяна на дяловото участие на „Армеец Лизинг” ЕООД, а именно:
                    · Уведомление за увеличаване на дяловото му участие в капитала на “Зенит Инвестмънт Холдинг” АД от 2,63 % на 5,26% от 03.01.2019г.
                    · Уведомление за намаляване на дяловото му участие в капитала на “Зенит Инвестмънт Холдинг” АД от 5,26 % на 4,48 % от 07.01.2019г.

                    2. На 10.01.2019г. е получено уведомление от “Гама Финанс” ЕООД за намаляване на дяловото му участие в капитала на “Зенит Инвестмънт Холдинг” АД от 5,38 % на 1,35 % от 07.01.2019г.
                    Прикачени файлове:
                    Last edited by inta53; 22.01.2019, 10:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      А покажи и на мен жокер, този стария екип на "СинергонЯ" -(от време къде не съм бил тъдява), влезна агресивно и изкупи де що има от Зенит агрохолд" , та и 20милки облизвации направи -само за "свои хора",- в този ред ще продължиш ли?
                      Лани по туй време даже се зачудих, адже ба дали пък те не атакуваха Хим и ЦеЦеБето с тия милки , но пък ги не видях от подир в отчети им, кое пък от своя страна не пречеше , м/у отчетно да са поучаствали в играта...!
                      Имай кураж и дай дай да видим дор де ще я докараме, че лани не се получи Д И С П У Т
                      Парите са инвестирани почти изцяло в компании от групата. Отделно скоро се появи инфо за акционери нови в Зенит ИФ. Можеш да ги видиш в екстрите кои са
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                        Авал Ин е на Бистра Илкова. Зад инвестициите и в Зенит ИХ и съответно Златен лев прозира една трибуквена група, която ако напиша ще ми изтрият поста

                        А покажи и на мен жокер, този стария екип на "СинергонЯ" -(от време къде не съм бил тъдява), влезна агресивно и изкупи де що има от Зенит агрохолд" , та и 20милки облизвации направи -само за "свои хора",- в този ред ще продължиш ли?
                        Лани по туй време даже се зачудих, адже ба дали пък те не атакуваха Хим и ЦеЦеБето с тия милки , но пък ги не видях от подир в отчети им, кое пък от своя страна не пречеше , м/у отчетно да са поучаствали в играта...!
                        Имай кураж и дай дай да видим дор де ще я докараме, че лани не се получи Д И С П У Т

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vankata89 Разгледай мнение
                          На мажо ли му викат алигатора?
                          На мажо му викаме алигатора или Батко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            Това ми бе достатъчно. Благодаря
                            Някой си прехвърля от единият джоб в другият последните няколко дена. Аз също се надявам някой ден да има нов ЕТФ но поне за сега няма обявени реални намерение. За таксата се замисли как точно да е по ниска когато няма обем/оборот а разходите за заплати, адвокати и т.н. са високи.
                            Last edited by SoHo; 22.01.2019, 09:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                              Авал Ин е на Бистра Илкова. Зад инвестициите и в Зенит ИХ и съответно Златен лев прозира една трибуквена група, която ако напиша ще ми изтрият поста
                              Това ми бе достатъчно. Благодаря

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Ако наистина стартира втори индексен върху БГТР 30, ще стане интересно на нашата борсичка....
                                Имаше такива наметки 2018, но си помислих че проекта е изоставен...
                                Дано таксата му е по-ниска и покрай него да се инициират и други инструменти...
                                Дано!

                                п.п. от Инвестор.бг няма ли да се опитат да научат нещо?
                                п.п.п. Кой стои зад Авал Ин? Гледам че те са придобили фондовете на Златен лев и парите в единия са нарастнали рязко според отчета към 30.06.2018г....
                                Авал Ин е на Бистра Илкова. Зад инвестициите и в Зенит ИХ и съответно Златен лев прозира една трибуквена група, която ако напиша ще ми изтрият поста
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X