IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

    Не обичаш числата и фактите, а това е мноооого лошо. Въртиш, сучеш, все бягаш от тях! Само че сега от партията столетница отново мрънкат против стената - трябвало да е по-здрава, по-яка. Те обичат стените и знаят как се правят, само че преди са ги правили да не бягат от тук. Сега ги искат отново, но за да не дойдат тук. От това по-голяма ирония, здраве му кажи
    мушморок, ся щехте да сте джендари вече, се благодарете на столетницата че се опъна на картофеноподния , че както ви беше затиснал в кьошето - немаше на къде да се разбегате

    Коментар


    • ТИ КАКВИ ЧИСЛА СИ ПОСОЧИЛ ЗАЩОТО АЗ , АКО СЕ ВЪРНЕШ НАЗАД СЪМ ПОСОЧВАЛ МНОГО ЧИСЛА И СТАТИСТИКИ..

      Кажи според Евростат на кои места места сме в ЕС или по заплати, пенсии неравенство..Хората не са слепи уважаеми..Не минава вече номера за стабилната държава..
      Моля да ми отговориш на въпроса за развитието на БФБ през последните 10г., когато твоята партия управлява.. Сега да не вземеш да ни пробутваш, че не си от тях.. Аз не мога да си представя нормален човек , ако не е от шайката да е доволен от живота в България.. Нещо явно паралелните светове на комунизма са при вас все още..Те така ни лъжеха за светлото бъдеще, докато имаха привилегии..

      И БСП и ГЕРБ сте мутанти на БКП аз вашата надпревара за власт е смятам за пагубна за България..
      Last edited by Kiro; 04.02.2019, 21:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        През 2001 година пак бях длъжен да плащам масрафа, но взимах 200 лева на месец, сега взимам доста повече! Като не ни харесва партията, има избори и трябва да гласуваме!
        Наздраве
        Че то всичките са от една партия

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Да, морето е червено . Видяла жабата, че подковават коня и тя надигнала крак! Къде ни сравняваш с Великобритания? Ама как може да не сме номер 1? Това е недопустимо, нищо, че сме мързеливи, че сме цигани, че сме малки, че сме прости... Няма как, трябва да сме номер 1! И някой трябва да ни плаща сметките, щото сме тарикати големи...

          П.П. Оставка на всички! Като дойдат следващите - пак! На нас са ни длъжни и това е!
          Колега предполагам, че виното ти е червено. Отностно другите обиди предполагам, че визираш себе си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Уважаеми, ние се намираме в Европа и се сравняваме с Европа..Не, че на другите континенти няма много по добре от нас..Къде ме сравняваш с тези, които са по- зле..Нормалният човек се сравнява с тези, които са по- добре..Моля спри..Освен с БХ да помислите да ни преместите в Африка..Разбрахме за интереса ти да се запази статуквото.. Що се отнася со СОФИКС моля да разгледаш последните 10г., когато статукеото което браниш и не искаш да се променя е на власт..
            Не обичаш числата и фактите, а това е мноооого лошо. Въртиш, сучеш, все бягаш от тях! Само че сега от партията столетница отново мрънкат против стената - трябвало да е по-здрава, по-яка. Те обичат стените и знаят как се правят, само че преди са ги правили да не бягат от тук. Сега ги искат отново, но за да не дойдат тук. От това по-голяма ирония, здраве му кажи
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Уважаеми, ние се намираме в Европа и се сравняваме с Европа..Не, че на другите континенти няма много по добре от нас..Къде ме сравняваш с тези, които са по- зле..Нормалният човек се сравнява с тези, които са по- добре..Моля спри..Освен с БХ да помислите да ни преместите в Африка..Разбрахме за интереса ти да се запази статуквото.. Що се отнася до СОФИКС моля да разгледаш последните 10г., когато статуквото което браниш и не искаш да се променя е на власт.. Ти гледай статистиките на Евростат и стига с тази евтина партийна пропаганда.. За теб разбрахме, че си доволен и даже и от кои си..Сега кажи защо напуснаха толкова доволни 2,4 милиона..
              Last edited by Kiro; 04.02.2019, 21:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Кире, кажи ми колко е бил Софикс 2001 и колко е сега?
                Уверявам те, че 67% от населението на света е по-бедно от нас! Не съм сигурен обаче, че то е по-просто, по-мързеливо и по-нагло от нас! Има цифри, факти, моля те да ги гледаш всеки път, преди да публикуваш нещо, съвет е!
                Гледай графиките, стига с тези евтини манипулации, смешно е!
                Ами то е било по бедно и през 1980 г и процента е бил към 90 % щото сме били пред китайците на МАО и цела южна Европа..плюс гърци , македонци и румънци и турци...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Не всичко е пари аз примерно съчетавам ,работа със здравето и най вече спокойствие .
                  Никой не ние длъжен ,нима не разбираш ,че всеки месец ти си длъжният да плащаш масрафа на 240 богоизбрани и техните най верни гласопродавате ли дет ядат и пият за твоя сметка .
                  Наздраве
                  През 2001 година пак бях длъжен да плащам масрафа, но взимах 200 лева на месец, сега взимам доста повече! Като не ни харесва партията, има избори и трябва да гласуваме!
                  Наздраве
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Пр

                    Пичове, успокойте се, фейк нюз и отрицателни новини има на всяка по света, но само у нас жълтата преса и разни анонимни блогчета са изведени са чиста водица. Та оттам и идва всичко - колкото и да му обясняваш на българина, той вяра няма, щото е убеден, че живее зле и точка. Ама точка бе!

                    Ей го и Монти - готин пич, уважавам го с мненията му - и той залитва, та се отнася - 400 кинта парно, 100 лева студена вода. То бива, бива, ма чак пък толкоз - 215 лева ми е тока за 104 квадарата апартамент с 3 външни стени, никога нищо не се изключва, всичко се отоплява с климатици, отделно печки бойлери и т.н. Това е последната сметка, преидшната беше 160 кинта, лятото е около 50. Водата ми е около 25 кинта на месец. Реални сметки, който не вярва, връзваме бас и му ги вадя.


                    - срам ме е, че го казвам!
                    Значи мрънкаме....
                    45 години не мрънкахме щото беше забранено , сега още 35 да не мрънкаме....
                    щото е много Убаво....и щото Ша се оправи до 2050 г като изчезнеме като народ...

                    Изпаднахме в битовизми ,но да продължиме...
                    В твоите сметки не видях парно и топла вода а бойлерчета ,климатичета и ел.ток... ....

                    Пускаш го по час ,топлим 100 литра и се къпем за 5 минути и т.н.
                    А аз съм с 4 жени който се къпят по два часа всеки ден...и толкоз крадят и от съседите ....Смятай 5 стай с температура поне 23 градуса...не се спира...

                    Та така....
                    А по същество ..
                    Никой не реагира на структурата на икономиката която написах...
                    68% услуги , 28 % производство и 4 % селско стопанство...
                    Коментар...
                    Всичкото Правист, икономист и чиновник и лапач на тезгяфа ,първи в разпределение на баницата....другите са назад...


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ами сега обърни обратно мислите си..Оставка на никой , никога, ние сме добре нищо , че сме последни в ЕС и не искаме промяна и нищо, не ни трябва да се сравняваме с никой защото ни задоволява да сме в блатото и да изчезваме..

                      Да видим има ли нормален човек да иска да е най- беден и да е последен по жизнен стандарт..Или мотивите са други да се пишат подобни неща..
                      Кире, кажи ми колко е бил Софикс 2001 и колко е сега?
                      Уверявам те, че 67% от населението на света е по-бедно от нас! Не съм сигурен обаче, че то е по-просто, по-мързеливо и по-нагло от нас! Има цифри, факти, моля те да ги гледаш всеки път, преди да публикуваш нещо, съвет е!
                      Гледай графиките, стига с тези евтини манипулации, смешно е!
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • „Индипендънт":
                        Това е най-бързо намаляващата нация в света - младите хора напускат към други краища на Европа, раждаемостта намалява драстично и дори сирийските и афганистанските бежанци, бягащи от войната, я заобикалят заради по-слънчеви или по-доходоносни места на земното кълбо. България е загубила близо 2 от своите 9 милиона жители от края на комунизма преди 30 години. Корупцията хвърля тъмен облак над столицата София. Така започва статията в британския вестник „Independent“

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                          Да, морето е червено . Видяла жабата, че подковават коня и тя надигнала крак! Къде ни сравняваш с Великобритания? Ама как може да не сме номер 1? Това е недопустимо, нищо, че сме мързеливи, че сме цигани, че сме малки, че сме прости... Няма как, трябва да сме номер 1! И някой трябва да ни плаща сметките, щото сме тарикати големи...

                          П.П. Оставка на всички! Като дойдат следващите - пак! На нас са ни длъжни и това е!
                          Не всичко е пари аз примерно съчетавам ,работа със здравето и най вече спокойствие .
                          Никой не ние длъжен ,нима не разбираш ,че всеки месец ти си длъжният да плащаш масрафа на 240 богоизбрани и техните най верни гласопродавате ли дет ядат и пият за твоя сметка .
                          Наздраве

                          Коментар


                          • Г-н Невинен,
                            Младежът от примера ти вероятно правилно постъпва. Засега.
                            Но, мисля, че освен да работи и почива трябва да започне да учи. Да добие някаква професия. Докато е млад.
                            Иначе, ще работи, но докога. След двадесетина годишни най-вероятно ще е пациент на някоя травматология с тежки артрози.
                            Вероятно без семейство или в най-добрия случай с някоя върла жена, която ще го търпи само заради парите, които носи.
                            Докато ги носи.

                            Коментар


                            • Ами сега обърни обратно мислите си..Оставка на никой , никога, ние сме добре нищо , че сме последни в ЕС и не искаме промяна и нищо, не ни трябва да се сравняваме с никой защото ни задоволява да сме в блатото и да изчезваме..

                              Да видим има ли нормален човек да иска да е най- беден и да е последен по жизнен стандарт..Или мотивите са други да се пишат подобни неща..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                                Пример: 19 годишен младеж, току-що завършил средното си образование, започна първата си работа в Бг като шофьор на бус. На 700лв заплата, 6 дни в седмицата. След 6-7 месеца не издържа и замина при роднини в Лондон. След два месеца започна работа в строителството. В момента слага гипскартон със заплата 130 лири нето на ден и работи 6 дни в седмицата (събота работи 4 часа). При средно 25 работни дни по 130 лири се получават 3250 лири на месец. При 1200-1300 лири разходи на месец му остават две хиляди или около 4400лв на месец. Същия младеж вече две години работи и се бори в Англия. Да прибира се в Бг, всяка година, но на почивка и не иска да си помисли, че може да се върне обратно в Бг и да работи за 700лв.
                                Да, морето е червено . Видяла жабата, че подковават коня и тя надигнала крак! Къде ни сравняваш с Великобритания? Ама как може да не сме номер 1? Това е недопустимо, нищо, че сме мързеливи, че сме цигани, че сме малки, че сме прости... Няма как, трябва да сме номер 1! И някой трябва да ни плаща сметките, щото сме тарикати големи...

                                П.П. Оставка на всички! Като дойдат следващите - пак! На нас са ни длъжни и това е!
                                Last edited by 15%; 04.02.2019, 21:10.
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X