IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Някой специялист би ли обяснил що нашият пазар от месеци седи като препариран или ако случайно мръдне се търсят нови дъна,пазар гьот марка.Последното голямо рали го помня отпреди 6-7 г.Какъв е смисълът от този
    пазар?
    Никакъв.Изчерпа се преди 12 г.

    Коментар


    • Какво се случи в страните, които приеха еврото?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

        Бъркаш се нещо, декември си близо до осреднена стойност...
        Пак така г о разчитам, но не отдавам внимание, защото новости на хоризонта няма.

        Хич не ми обръщай внимание - предупредих, че съм пиян отзарана.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Не помня твърденията на Радев, ама се зачетох в материала и ми направи впечатление, че положителната разлика иде от силен месец декември и подозирам, че вероятно стана дума за някаква единична по-обемиста транзакция.
          Бъркаш се нещо, декември си близо до осреднена стойност...

          Преките чуждестранни инвестиции в страната по предварителни данни нарастват със 189.4 млн. евро за декември 2018 г., при повишение с 44.5 млн. евро за декември 2017 г. 4 . За януари – декември 2018 г. преките чуждестранни инвестиции в страната са 1532.9 млн. евро (при 1389.6 млн. евро за януари – декември 2017 г.).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            Начев не ни занасяй, президента каза в реч че са отрицателни.......
            Но въпреки тази негова ......реч, аз вярвам на Теб
            Ич не съм за вярване, че рано съм ранил, но вместо да ида на нивата, наливам се в Кръчмата

            Не помня твърденията на Радев, ама се зачетох в материала и ми направи впечатление, че положителната разлика иде от силен месец декември и подозирам, че вероятно стана дума за някаква единична по-обемиста транзакция.
            Ако има нещо вярно в думите ми, можем да погледнем на резултата с други очи. Само си дрънкам, нищо не знам и не се напъвам да знам, защото не констатирам наличието на нищо ново и важно.

            И друг път съм го казвал - аз повече вярвам на поведението на едно много чувствително, деликатно и силно интуитивно същество. Борса му викат. Та ... това същество по видим и доста категоричен начин е оттеглило доверието си от нашата икономическа и политическа система, среда и използваните практики.

            Не е препоръка, субективно е и е повече резултат на прекомерна употреба на алкохол в Кръчмата.

            Коментар


            • При тези нулеви лихви фондовете държат към 350 млн. лева в депозити или 23% от активите си...а в акции 40%

              Към края на декември 2018 г. активите на местните инвестиционни фондове достигат 1501.2 млн. лева, като спрямо същия месец на 2017 г. (1319.3 млн. лева) те се увеличават със 181.9 млн. лева (13.8%). В сравнение със септември 2018 г. (1461.7 млн. лева) активите се увеличават с 39.5 млн. лева (2.7%)..

              По отношение на инструментите, включени в портфейлите на местните инвестиционни фондове, към декември 2018 г. спрямо същия месец на 2017 г. инвестициите в акции и други форми на собственост се увеличават с 60.9 млн. лева (11.4%) до 594.8 млн. лева, депозитите нарастват с 48.7 млн. лева (16.2%) до 348.7 млн. лева, а средствата, вложени в ценни книжа, различни от акции, нарастват с 56.7 млн. лева (17.9%) до 373.7 млн. лева.

              Click image for larger version

Name:	ff.jpg
Views:	1
Size:	51.9 КБ
ID:	3444666

              Коментар


              • Начев не ни занасяй, президента каза в реч че са отрицателни.......
                Но въпреки тази негова ......реч, аз вярвам на Теб

                Коментар


                • ПЧИ 2018 = €1,532 млрд.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Абе щом и борда се раздвижи, нещата замирисват на пролет на бфб
                    Докато не се включи тежката артилерия на флагманите нищо не може да се каже.

                    Коментар


                    • Абе щом и борда се раздвижи, нещата замирисват на пролет на бфб

                      Коментар


                      • Минке, мераци има, но на БФБ пари няма...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Raging bull charges

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            И аз нося грях, но трябва някак да си вдъхваме кураж.
                            Гледам да се усмихвам - поне заради децата.
                            Не искам да тровя душите им, че прекалено много отровени хора съпреживявам всеки ден, пък и в днешно време контактът със следовниците въобще не е лесен.
                            Понякога си мисля, че "пазейки" ги поемам още по-тежка вина.
                            За едно си прав, аз не мога да забравя!
                            Пък дали обществото има социална памет, имунна система, или всичко е само до интерес - май още не съм срещал отговор.

                            Не знам дали не разводнихме темата, но Той ОптимъзЪма, си иска "кърмата",- там ни е вината;- напуснахме потока (семейството) и сега вкупом всите се питаме кът Киро, адже ба от де и когиш, и до кога, все подир ще им гледаме задниците на всите-барабар и вишеградците, ще им добавяме и краски край зависните мераци!
                            Ние сме хващали по онова време и "видимото и невидимото" , и без страх, жалост и хленч, сме постигали цели и мечтите си;- качествата за тези битки не са за всички-ИМАЛО НИЕ.
                            -НО ! Щом почнат да ти променят - правила, норми-задачи, да вкарват преференции... - Сприме , че не мога сам!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              Забвението е дело по трудно от прошката;- та за него трябват и поколения- и пак отнейде издънка тръгва, и напира сянка да хвърля!
                              Аз лично се чувствам виновен и ги натирих и двамата - оставил ги без защита! Единият се внедри и е там, другият не издържа и се бори тук, но и той карма влачи, тч. някои по дълго ще бъдат "бити"!
                              И аз нося грях, но трябва някак да си вдъхваме кураж.
                              Гледам да се усмихвам - поне заради децата.
                              Не искам да тровя душите им, че прекалено много отровени хора съпреживявам всеки ден, пък и в днешно време контактът със следовниците въобще не е лесен.
                              Понякога си мисля, че "пазейки" ги поемам още по-тежка вина.
                              За едно си прав, аз не мога да забравя!
                              Пък дали обществото има социална памет, имунна система, или всичко е само до интерес - май още не съм срещал отговор.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Писали сме заедно. След като те прочетох, реших да довърша мисълта си. Този път кратко
                                Основният приоритет в момента не е бъдещето на страната, а намиране на начин да погребат чрез някакви средства случилото се по време на т.н. преход и веднъж и "завинаги" да се постанови в някаква благовидна форма, че въпросът за собствеността, а оттами и за властта, не стои на дневен ред.

                                После ще стане относително по-лесно, проста технология. Облъчване, пропаганда, бройлеризация, подходящо съчетани с фино дозирана смес от натиск и прогресивни реформи.
                                И всичко това под благия поглед на Брадъра, с милиционерски привкус. Вчера примерно излезе информация, че вкарат в експлоатация нова система за единна база данни, при която информация за всяка нощувка в хотел ще отива ... където трябва, дори в НАП.

                                Играта е на приключване, битият си е бит.

                                Забвението е дело по трудно от прошката;- та за него трябват и поколения- и пак отнейде издънка тръгва, и напира сянка да хвърля!
                                Аз лично се чувствам виновен и ги натирих и двамата - оставил ги без защита! Единият се внедри и е там, другият не издържа и се бори тук, но и той карма влачи, тч. някои по дълго ще бъдат "бити"!

                                Коментар

                                Working...
                                X