IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето , че не ти издържат нервите, а и думите не намираш.. Оборвай фактите уважаеми и без обиди, че ще започна и аз..Тук е икономически форум и няма място за емоции- моля давай факти и примери..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Пичове, няма как икономическите новини да са хейт и негативни..Те са или истина или не..Другото е много примитивно- да убиеш вестоносеца на лоши новини..Обсъдете ги тези неща на партийните си събрания..
      Освен негативни и лоши има и други новини, но в твоите постове са само лошите....аз поне реагирам на това. Защото съм сигурен, че и ти, както и много други хора, всеки ден освен негативните, четат и много позитивни новини за България. Например: много повече са новите фабрики, които се отварят, или се разширяват съществуващи, отколкото тези, които се затварят....но ти пишеш само за вторите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        По активност на хейтове е № 1.- това ти ли го написа..

        Тогава пич обясни какви хейтове пускам аз ..Можеш ли да обориш и докажеш , че това което пускам с официални източници не е истина..Ти какъв си цензур или..
        Не съм цензур.... Неправилно съм използвал чуждоезичната думичка, правилното е "по тролене е №1" .

        Коментар


        • Пичове, няма как икономическите новини да са хейт и негативни..Те са или истина или не..Другото е много примитивно- да убиеш вестоносеца на лоши новини..Обсъдете ги тези неща на партийните си събрания..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Кирчо негатива. Черен и прогнил.
            За разлика от него Black Rock са позитивни в очакванията си за пазара

            Коментар


            • По активност на хейтове е № 1.- това ти ли го написа..

              Тогава пич обясни какви хейтове пускам аз ..Можеш ли да обориш и докажеш , че това което пускам с официални източници не е истина..Ти какъв си цензур или..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Яяя ти сам се обаждаш..Ти си знаеш какъв си и на кого служиш..По делата им ще ги познаем.. Чакам много положителните новини от независимите, непартийците и нечиновниците.. Сега троловете да започнат да нападат ..
                Аз си знам за себе си, да. И етикети на никой не слагам, без да го познавам....за разлика от тебе.

                Коментар



                • Финансовият министър сензационно: Влизаме в еврозоната и приемаме еврото при курс за 1,95583 лева!

                  Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/ikonomika/finansoviyat-ministr-senzatsionno-vlizame-v-evrozonata-i-priemame-evroto-pri-kurs-za-195583-leva_news661499.html?utm_medium=Facebook&utm_campa ign=blitz&utm_source=blitz&fbclid=IwAR0BQ5NHcSDjT9 68Ub5mAgb_06E8-GUSDACupDWYB7Dv5JQjri_LnPfx3N8

                  Хайде тролове, не чакайте аз да Ви върша работата..

                  Коментар


                  • Яяя писоара първи изпълзя..Кажи писоар какво стана с твоето брутално рали..Кога ще дойде..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                      По активност на хейтове е № 1.
                      Кирчо негатива. Черен и прогнил.

                      Коментар


                      • Яяя ти сам се обаждаш..Ти си знаеш какъв си и на кого служиш..По делата им ще ги познаем.. Чакам много положителните новини от независимите, непартийците и нечиновниците.. Сега троловете да започнат да нападат ..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BojidarKT Разгледай мнение

                          Активист е човека
                          По активност на хейтове е № 1.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Амипоствайте и Вие партийните чиновници.. Например как сме първи по всичко в ЕС..
                            Чиновник никога през живота си не съм бил (от повече от 30г. трудов стаж), а пък партиен още по-малко, макар че най-малкото на тебе трябва да обяснявам нещо. Но то явно стилът ти си е такъв за всичко, та да го разберат всички.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Грешка направих от бързане за тази година - 100 лв повече данъци отколкото трябваше, им подарих и се чудя, дали пак да водя разговори, да ги връщам. За миналата година успях да върна 170 лв, но като знам каква разправия, просто ми се отщява
                              ААА така значи дал си 100 кинта повече .... а аз се чудех защо ползваш този ник !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
                                Владислав Горанов: 8 милиона лева е относително малка сума на фона на 40 милиарда приходи

                                https://clubz.bg/80382-chudo_finanso...ychna_amnistiq

                                По примера на ЕЦБ и при нас започнаха количествените облекчения...
                                Грешка направих от бързане за тази година - 100 лв повече данъци отколкото трябваше, им подарих и се чудя, дали пак да водя разговори, да ги връщам. За миналата година успях да върна 170 лв, но като знам каква разправия, просто ми се отщява

                                Коментар

                                Working...
                                X