IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И после на колко ще спихне..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Здравко , а вярваш ли , че на тези някой ще им даде 80милки за увеличение на капитала..
      156 милиона по точно Може и да са намерили чужди инвеститори защото нашите ПФта едва ли ще вкарат много пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Здравко , а вярваш ли , че на тези някой ще им даде 80милки за увеличение на капитала..
        За справка Градус

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Здравко , а вярваш ли , че на тези някой ще им даде 80милки за увеличение на капитала..
          Е ако се запише то е ясно от кого, пенсиите ще захранят и тук !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Здравко , а вярваш ли , че на тези някой ще им даде 80милки за увеличение на капитала..
            Кире ще го запишат на 100%...имат голям инвеститор имат ПФ....
            И ще видим акцията на сериозни нива докато върви записването ....,

            Коментар


            • Здравко , а вярваш ли , че на тези някой ще им даде 80милки за увеличение на капитала..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                И аз не знам защо го правят (а и не ме интересува, отдавна съм ги зачертал с дебелия маркер)... Никого не могат да заблудят. Отвън пари няма да влязат. За вътрешна употреба е всичко. Пенсионните фондове да внимават къде насочват парите ни!
                Ако трябва да сме честни пенсионните ни фондове въобще не трябва да насочват пари към БФБ. Пиша го това въпреки, че е против интереса ми, но тъжната констатация е тази. А чужди инвеститори, че няма няма, няма и да дойдат на пародийната ни борса !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Хайде замисли се защо ? Една компания със смешен оборот вдига индекса с толкова много !
                  Преди три месеца обявих рали на западния фронт , отскок на умрелата котка до 615 пункта на Софикс/ 5% върху 585% ,толкова го изчисли Полки и най много качваща се акция /ии ЕУБГ , Света София , Етропал , холдинг Варна, Нов век и т.н....да не цитирам тексим ,галата,велграф ...
                  Накрая на тримесечието все пак познах....
                  Да видим дали ще позная спада до поне 500 след отчетите през май.....
                  Според мен днес някой или обърка или показа докъде ще ходи ластика......от финланците или Бъдеще в ЕУБГ...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                    Днешния цирк показва и доказва, че това не е борса, а пародия на борса !
                    И аз не знам защо го правят (а и не ме интересува, отдавна съм ги зачертал с дебелия маркер)... Никого не могат да заблудят. Отвън пари няма да влязат. За вътрешна употреба е всичко. Пенсионните фондове да внимават къде насочват парите ни!
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Въпреки че спихна ръста на холда, пак софикс проби 600 пункта на финала

                      SOFIX 600,40 +2.45%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                        Що да е цирк -- искат хората -- купуват -- искат хората -- продават. Кво толкова. Свободен пазар.
                        Хайде замисли се защо ? Една компания със смешен оборот вдига индекса с толкова много !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Днешния цирк показва и доказва, че това не е борса, а пародия на борса !
                          Що да е цирк -- искат хората -- купуват -- искат хората -- продават. Кво толкова. Свободен пазар.

                          Коментар


                          • Днешния цирк показва и доказва, че това не е борса, а пародия на борса !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Това да не е рекорд

                              SOFIX 621,42 +35.40 +6.04%
                              Ако задържи така до края на деня, може и да е рекорд за последните 7-8год.

                              Коментар


                              • задействаха се машините ) хаххаха ))
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X