IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • уж борсови играчи и големи борсови акули, а за пореден път не могат да си обяснят "какво става?" ...... тц тц тц

    ами ето с две думи какво се случва:

    .- политическа несигурност ........ всеки ден скандали, всеки ден оставки, ГЕРБ се топи като ланшния сняг и загубят ли евроизборите то следва оставка на правителството през лятото и нови парламентарни избори на есен

    - какво става с мажоритарите на компаниите на БФБ последните месеци??? ......... мажоритарите на Свилоза, Синегорн, Сирма, Слънчев ден, Стара планина, Монбат, Софарма се надпреварват кой най-тежко да прецака миноритарите на БФБ?

    а вие чакайте да дойдат нови жертви на БФБ на които да си продадете хартийките и викайте неволята ......... не виждам отнякъде да се задават пари, а играта в момента е "най-бързия печели"

    не е препоръка, но успех все пак на стискащите ...... нямам акции ......... и последно => избягвайте компании които започват със "С", но заразата ще се разпространява със страшни темпове и по другите букви
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

      На какво основание?

      Живея с усещането, че ако не Лемън Брадърс, то поне някоя системно значима българска банка фалира в момента. Изпускам ли нещо от новинарския поток, който да обяснява винено червените цветове днес и напоследък на БФБ? Нещо убягва ли ми?
      + и аз така.

      Аре Монбант се издъниха яко , ама чак пък толкова .......
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Какво става? Гражданска война ли отразяват индексите? Земетресение? Банков фалит?
        Трета световна? Природен катаклизъм?
        Съвсем я втасаха тая раота.
        М.... . ш..... ..й.о!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
          Те затова умните хора от партията си купуват апартаменти, а не разни фърчащи книжа. Ама то ум требе да има човек ...
          Не си купуват апартаменти партийните номенклатури, а ги придобиват на занижени цени. Има голяма разлика.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Така като гледам БФБ -то май ще се ориентирам към "Исторически Парк"
            Ами то както е тръгнало тези от Парка може да излезнат по коректни от нашите мажоритари тук на борсата !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
              Така като гледам БФБ -то май ще се ориентирам към "Исторически Парк"
              Аз пък съм се преориентирал към лов на тиранозавър Рекс от,, Юрски парк,, , щот тези мумии на Бфб нема да стане работата.



              13.02.2019, 04:41 Увеличаване на обема дълъг Биткойн стоп на дъното
              При мен е на 3211.


              Todor Sabev

              Junior Member







































              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Спадовете при Сирма и Монбат предизвикаха спадове и по много други позиции.
                На какво основание?

                Живея с усещането, че ако не Лемън Брадърс, то поне някоя системно значима българска банка фалира в момента. Изпускам ли нещо от новинарския поток, който да обяснява винено червените цветове днес и напоследък на БФБ? Нещо убягва ли ми?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
                  Но, засега е само тъмно и по - тъмно, ....до кога ли?
                  Докато Тиквата и корумпираните му калинки не бъдат свалени от власт и натикани в затвора.
                  ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Както беше казал 4д "аз съм много доволен" каквото държа се държи добре/е, винаги има малки изключения/, а останалото ще си го купя като му дойде времето/или поне не много след това/
                    +
                    Предполагам, че е липсвало допълнение от вида "винаги е късно за човек, да си купи ракета" Той имаше интересна теория, че при балонизаcия ликвидността расте. - Може би, е имал предвид преобладаващо оборотa, а не обемa
                    Last edited by precakanoto; 11.04.2019, 17:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      И какво ако устиска,твойте луканки ще ги нападнат червейчета?

                      Нямам. Но станат ли годни за консумация, Дядо Коледа(yes) ще добави към коледните изненади

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                        Все едно сме във война. Но си мисля,че това е оценка на ПП "Видимите резултати" и на отговор на парадираната им сигурност.
                        За ПП не знам до колко е оценка случващото се на БФБ, но със сигурност е оценка на основните дружества, които се търгуват там, решенията на медиджмънта им и основните акционери. И малкото доверие, което е имало в тях се губи тотално....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден
                          И какво ако устиска,твойте луканки ще ги нападнат червейчета?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден
                            Както беше казал 4д "аз съм много доволен" каквото държа се държи добре/е, винаги има малки изключения/, а останалото ще си го купя като му дойде времето/или поне не много след това/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
                              Те затова умните хора от партията си купуват апартаменти, а не разни фърчащи книжа. Ама то ум требе да има човек ...
                              Как да си купиш сега апартамент при тия цени........фърчащите книжки нямат никаква нормална оценка,но какво от това?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                То и самото БФБ може да се прекръсти така
                                Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден

                                Коментар

                                Working...
                                X