IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
    Никола Янков: Ще ви изненадаме с един нов продукт
    .................................................. .................................................. ......
    „Планираме да стартираме във втората половина на годината шорт фонд върху SOFIX”
    ........................................
    Пуснете му CFD на тоз умрял индекс и като маркет-мейкъри дайте шанс на спекулантите да го разцъкват с вас или срещу вас!Всичко останало е глупост на квадрат:

    дед внуку рассказывает.
    - Пришли немцы в деревню и говорят "Либо мы вас изнасилуем, либо расстреляем"
    - И что ты дедушка выбрал?
    - Расстреляли меня, расстреляли
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • България е първа в света по темпове на намаление на населението - 22% за периода 1989-2019 г., с най-висока смъртност в света 15,4 % за 2018г. и с най-ниския естествен прираст в света минус 6,5.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Да оправим кочинката professore!, За кого да гласуваме ?
        Вие как бихте постъпили? (без да е препоръка разбира се)
        ps Вотът е таен разбира се, Не ме разбирайте погрешно. Въпросът горе нека не се тълкуеа негативно, а в смисъл - да гласуваме за някой или да гласуваме против всички на сергията?, Кое от двете имахте предвид?
        Не това е важното -а да помогнем на БФБ (на кратък номер.....),н.е- Нотър(не Нашия ) дам е по- важен.

        Коментар


        • Никола Янков: Ще ви изненадаме с един нов продукт

          В Експат ние продължаваме с нашата мисия да надграждаме върху инфраструктурата на българския капиталов пазар. Част от тази мисия беше създаването на индексния фонд върху SOFIX преди 2 г., а тази година ще ви изненадаме с един нов продукт.

          „Планираме да стартираме във втората половина на годината шорт фонд върху SOFIX”, допълни той. Фондът също ще е борсово търгуван и ще позволим на инвеститорите да печелят от низходящите движения на пазара в България. Това е проект, зависещ от регулатора (бел. ред. Комисията за финансов надзор).

          По отношение на участието на чужди инвеститори на пазара, това е фактор, който ограничава неговото движение нагоре. България е един от най-изолираните пазари в Европа и в света като цяло, въпреки че сме член на ЕС, посочи Янков.

          Причината за това е техническа, колкото да не ни се вярва, че през 2019 г. можем да водим този разговор. Днес е много трудно за човек, който не живее и не работи в България, да си купи български финансови инструменти ...

          https://profit.bg/kompanii/nikola-ya...n-nov-produkt/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Доходите в България за 2018г. се увеличили с 7,6%, а разходите с 10,6%, според НСИ.
            Кире, един приятел казваше - не са важни разходите а приходите Мисля. че е прав, (въпреки, че избяга панически от хоризонта. Както е казано - блажени са вярващите )

            Коментар


            • Доходите в България за 2018г. се увеличили с 7,6%, а разходите с 10,6%, според НСИ.

              Коментар


              • Какви чудеса прави един Бочко , а аз продължавам да подценявам Лавена https://www.investor.bg/novini-i-ana...akciia-280694/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
                  Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
                  Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?
                  Да оправим кочинката professore!, За кого да гласуваме ?
                  Вие как бихте постъпили? (без да е препоръка разбира се)
                  ps Вотът е таен разбира се, Не ме разбирайте погрешно. Въпросът горе нека не се тълкуеа негативно, а в смисъл - да гласуваме за някой или да гласуваме против всички на сергията?, Кое от двете имахте предвид?
                  Last edited by precakanoto; 14.04.2019, 18:22.

                  Коментар


                  • https://www.economic.bg/bg/news/11/i...BoKt1-71cvbeqM

                    Износът на България скочи рязко през февруари

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Как да работят пристанищата - мита- контрамита, санкции - контрасанкции.....
                      САЩ се капсулира, но това не се отразява на борсите - напротив...
                      Споко ще се отрази.Няма къде да идат.Скоро ще се спуснат надолу и тогава изхода ще е много тесен .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        СП 500 е над 2,900 и ще атакува върхът а вие тираджиите и преди години имахте голям спад на доставките но криза не дойде така че сега май ще е същата история. Лихвите не се вдигат а печатниците по света поддържат икономиките. Тръмп набира скорост и няма да допусне криза до края на 2020!

                        Може и да има още спад по някои позиции но има няколко фактора които скоро може да се случат и стадото бикове ще излезе на улицата. Първият е заводът на Фолксваген който е все по вероятно да се строи в България а вторият чакалнята на еврозоната.
                        Хахаха !! Споко ще има време да видиш.Нещата не стават от днес за утре.Аз предупреждавам какво се случва,защото транспорта на стоки усеща най-бързо промените,а ти си мисли каквото искаш.Накрая аз ще съм прав отново с кеш в банката и спокойствие в душата,а други тепърва ще отчитат загуби треперейки всеки ден.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Много скоро ще направи един хубав спад от 10-20 % за един ден.То нали в Щатите се сговнясва с всеки изминат ден.От 9-те големи пристанища 5 не работят.Правете си извода.Ти си ок щото имаш в главата ама другите наивници оле мале.Ще изреват на умряло.Ама техен си избор.Всеки сам си решава.А какво спокойствие е да си с кеша в ръце при падаща борса.
                          Как да работят пристанищата - мита- контрамита, санкции - контрасанкции.....
                          САЩ се капсулира, но това не се отразява на борсите - напротив...

                          Коментар


                          • [QUOTE=Грую Груев;n3459339]

                            Професоре, им ате повече от отлични мнения, но това, за съжаление, не е сред тях. Досега съм гласувал на всички избори, с изключение на президентските между Гоце и Пешо Коня, обаче на тези европейски с огромно задоволство заминавам на почивка в Малта - и съвестта ми чиста, и за олигофрени с небългарски фамилии няма да гласувам

                            Лобос, въпреки че аз го броя за предател, тъй като е избягал оттук, макар и по здравословни причини (но той не ми се сърди, щото си ме знае, че съм си такъв), много точно ви го каза - с избори не става, трябва яка гьостерица. И в народът е натрупан много, ама много гняв и ги иска всичките.....


                            Разбира се че не се сърдя ,аз съм бил на първите протести за закона за отпадъците тогава господата от Герб и физкултурника ни заявиха в прав текс ,правим закон Вие да не работите "
                            От тогава ми светна що за шайка са ,после имаше и други протести ама народа си обичаше БХ .
                            И си викам кво да си тровя нервите .
                            Хубавото е ,че остава още малко
                            Преди бях писал ,че Борисов е бита карта и че скандалите ще стават все по големи и по-чести .
                            Драмата почна от кадето не очакваше ,скоро ще им запари и ще почнат да се топят един на друг .
                            Интересното тепърва предстои

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
                              Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
                              Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?
                              И кой ще я промени,тези които измислиха и сътвориха прехода лиЩото точно те се канят да идват и в момента се изживяват като месии
                              заедно с корпорация Доган и ко.Викам да им праснем един наказателен вот и куцо,кьораво и сакато гласува за Атака и Волен.Шоуто ще е на макс
                              и сеира гарантиран .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
                                Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
                                Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?
                                Професоре, им ате повече от отлични мнения, но това, за съжаление, не е сред тях. Досега съм гласувал на всички избори, с изключение на президентските между Гоце и Пешо Коня, обаче на тези европейски с огромно задоволство заминавам на почивка в Малта - и съвестта ми чиста, и за олигофрени с небългарски фамилии няма да гласувам

                                Лобос, въпреки че аз го броя за предател, тъй като е избягал оттук, макар и по здравословни причини (но той не ми се сърди, щото си ме знае, че съм си такъв), много точно ви го каза - с избори не става, трябва яка гьостерица. И в народът е натрупан много, ама много гняв и ги иска всичките на въжето, обаче този гняв е неканализиран и обикновено избива срещу мангалите и разни други илитерати и маргинали. Но това е гняв основно срещу системата - срещу апартаментите за без пари, срещу осиращите всичко кучкари, които си пускат кучетата на воля, въпреки че е забранено, срещу паркиращите в тревата малоумници, щото "аз за малко", срещу дребните кражби по селата, срещу престъпниците с бели якички, срещу... абе срещу всички и всичко.

                                Та ако можеше да стане с избори - ехееее, нали посрещахме и комунистите като месии 1994, и Костов през 1997, и царя през 2001 и Бойко през 2009 - всички имаха пълно мнозинство, ама нъцки, ни един не става. Как ще го бутнеш сега Бойко, как? Та той си има едни 300-400 000 заблудени, вярващи в него, щото се идентифицират със същия и обичат "да бият комунистите като мече у дувар", отделно цялата местна администрация, пък и държавна гласува под строй - ето ти ги още 300 000, плюс местните дерибеи и техните фирми - още поне 300 000, щото ако падне Бойко са чао, отделно имаш поне 100 000, дето са им санирали жилищата с моите данъци, ама те вярват, че Бойко го е направил и герП под 1 милион не могат да поаднат посмъртно - как да ги събориш?

                                И после искате борсата да рипа - как и защо, като Боце иска дял от всичко читаво, дето така или иначе не е много като фирми на борсата. та като дадат на БХ, мажото си го взема от миноритарите и ни цака с топла бира, щото държавата в лицето на Бх вече си е взела своето и мажо знае, че няма да му търсят вина затова, че е преебал някакви си миноритари или пенсионни, дето докато почнат да плащат, и половината ще са национализирани...

                                Как да стане, питам аз? Само с гьостерицата става, ама за гьостерицата трябва дупе и човек да си е сложил главата в торбата, а за съжаление всички сме фейсбук революционери, на протест не ни търси да ходим. Чакам си търговото на чезките и едва ли ще купя нещо скоро тук, поне докато баце е на власт или борсата не се срине до нива, в които да си търгувам пени стокс. Жалко, но факт, поне за мен.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X