IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    На Запад всичко е тъмно зелено, време е да обръщаме посоката и в БГ. Очакваме хубави тримесечни отчети! Бруталното рали тепърва предстои!!!
    пари имаш ли? Ако немаш или не ги вадиш - бруталното мечо рали предстои.

    Коментар


    • На Запад всичко е тъмно зелено, време е да обръщаме посоката и в БГ. Очакваме хубави тримесечни отчети! Бруталното рали тепърва предстои!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        за пръв път ли ти се случва това?
        Няколко пъти ми се е случвало, но просто не исках да го правя на въпрос. Просто до миналата година търгувах само с поръчки, и не съм търгувал активно. След като започнах с платформа, се насочих предимно "навън", а там комисионната е на поръчка, а не на сделка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

          Още една причина да огранича инвестициите на БФБ. Пак добре че само с две сделки се разминах
          за пръв път ли ти се случва това?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            И при мен е така в Елана. За това псувах един дето ми продаваше по 1-2 бройки и ми генерира една камара сделки всяка с комисионна 2 лева. Комисионната е на сделка предполагам, не на поръчка.
            Да, точно това имах предвид. Както и да е. Още една причина да огранича инвестициите на БФБ. Пак добре че само с две сделки се разминах

            Коментар


            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
              Утре накъде ли потегляме??
              не виждам причина която да промени курса от последната година
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                Колеги, имам един може би странен въпрос. Защо на БФБ, когато пусна поръчка и тя се изпълни частично, ми удържа таксата, а когато останат бройки и комисионната е по-ниска от 3лв. и поръчката се изпълни пак ми удържа 3лв. Не съм за няколкото лева, но на чуждите борси не е така. Има си фиксирана комисионна и това е.
                Защото договорите, които масово подписване с ИП има клауза, че минималната комисионна е 2 -2,50 лева на сделка, а ти имаш 2 броя такива. Това не знам дали се отнася за професионалните трейдъри, но ако стигна някога до това ниво, ще ви уведомя
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                  Колеги, имам един може би странен въпрос. Защо на БФБ, когато пусна поръчка и тя се изпълни частично, ми удържа таксата, а когато останат бройки и комисионната е по-ниска от 3лв. и поръчката се изпълни пак ми удържа 3лв. Не съм за няколкото лева, но на чуждите борси не е така. Има си фиксирана комисионна и това е.
                  И при мен е така в Елана. За това псувах един дето ми продаваше по 1-2 бройки и ми генерира една камара сделки всяка с комисионна 2 лева. Комисионната е на сделка предполагам, не на поръчка.

                  Коментар


                  • Колеги, имам един може би странен въпрос. Защо на БФБ, когато пусна поръчка и тя се изпълни частично, ми удържа таксата, а когато останат бройки и комисионната е по-ниска от 3лв. и поръчката се изпълни пак ми удържа 3лв. Не съм за няколкото лева, но на чуждите борси не е така. Има си фиксирана комисионна и това е.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Да знаеш и този се ушил у некви,, луксозни апартаменти.. и руснаците са му поискали оставката ,
                      парите отиват там където се осъществяват мечтите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                        Утре накъде ли потегляме??
                        Преди празникът на всеки му трябва кеш за да празува щото от хартишките ползата е никаква.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                          Утре накъде ли потегляме??
                          по-вероятно без посока.
                          Някои хора казват че са оптимисти за пазара. Предполагам че са оптимисти за техните акции а не точно за пазара.
                          Мислят че фундаментът зад акциите е добър, което може и да е така, Обаче пък има ли гаранция, че пазарът ще оцени еди-кои си акции!? Пазарът просто е своенравен - мястото където се сблъскват несъвършенствата на техническия и фундаменталния анализ... чрез бици, мечки и кибици. Сега доколкото се дочу експаткаджиите искали да усилят мечото влияние чрез нов фонд ... Някои вярват, че това ще съживи търговията. И какво ако я съживи на сегашните нива, но после вземе да замръзне на по-ниско ниво !? ... Само дето ще им е по-евтино да си ребалансират за основния фонд при по-ниски маржове...паживем увидем, без препоръка

                          Коментар


                          • Утре накъде ли потегляме??
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                              Назначен бил за председател на контролния съвет .....сега спорят повишен ли е или понижен.
                              Като се гледат препродажбите на имоти за бензиностанции на Лукойл може да се види дали е понижен или преход към пенсия
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Публикувано във факти.бг: "Лукойл" отстрани Валентин Златев

                                https://www.mediapool.bg/lukoil-otst...CyiE0jS6F4RwtI


                                Публикувано във факти.бг: Валентин Златев вече не е управител на "Лукойл България". С протоколно решение на едноличния собственик на капитала на дружеството – регистрираното в Холандия "Лукойл Юръп Холдингс Б.В.", от 19 април 2019 г. договорът на Златев е прекратен и той не представлява българското дружество.
                                Назначен бил за председател на контролния съвет .....сега спорят повишен ли е или понижен.
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X