IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

    Не ме кефи "регулярна вноска - 5000 долара".Изглежда без тая сума математиката се разпада! А с нея влачим с години губещи позиции с надеждите,че все някога ще излязат (понеже безкрайни трендове няма).Там където има стъкмистика няма нужда от познания по статистика...
    Не съм убеден, по-скоро е допусканията за ретърна и отклонението, те са базирани на периода преди и след балона, там има сериозно изменение - ако се дръпне без тях сигурно ще е в пъти по-ниско.
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
      Не ме кефи "регулярна вноска - 5000 долара".Изглежда без тая сума математиката се разпада! А с нея влачим с години губещи позиции с надеждите,че все някога ще излязат (понеже безкрайни трендове няма).Там където има стъкмистика няма нужда от познания по статистика...
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        То и по характер мяза на такова. Сравн.бързи ралита и провлачени спадове.
        При обичайните бичи пазари е обратното.
        Точно описано, за случая. само че тук в темата нема да те разберат. То за това клечат тук и се тюхкат и чакат еврозоната, Боко да си отиде , а единственото нещо което ще дочакате ново ГОДО. А Годото си е факт ако се измери индекса примерно в швейцарски франкове и злато спрямо нивата от септември 2007
        Защото за мен еврото и долара не са измерител на стойност при тези нива на дълговете и изливане на ликвидност от централните банки което ще ни излезе накрая на всички през носа, да не казвам през други отвори.

        ПП. Ако не беше помпането на ликвидност от ЕЦБ И ФЕД и други подобни .отдавна борда да е изгърмел, по проста причина че тук възстановяването закъсня и ако се беше забавило още банковата система беше с рекордни лоши кредити и немаше да издържи. И тогава нямаше да бъдат ударени само от цените ами и от валутния курс
        Нищо ново под слънцето и така че възстановяването е измамно.и не е никав бичи пазар

        В момента икономиката расте благодарение на еврофондовете и ултра ниските лихви. Но те са си к....р капан и в един момент като нема ултра ниски лихви и имаме Европа на отечествата и нема евро фондове и това е с комбинация с мечи пазар зад океана. Тук като периферия ще настане мазало не само икономическо а и социално и хората ептем ще изтрещят.

        Айде че май прекалих.,
        Last edited by Todor Sabev; 24.05.2019, 16:50.

        Коментар


        • Видях този пост в една група и се сетих за темата:

          https://finan.bg/sofix-10-000
          Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

          Коментар


          • Със заторена сергия съм на бфб, сиреч само на пуснати оферти без да наблюдавам монитора.
            Но погледнах към американците - сякаш лошо влизат в деня, защо ли така?! Тръмпето да не е генерирал пак някоя новина !?

            Коментар


            • Първите отчети на публичните компании дават разнопосочни сигнали за бизнеса им, но се отчита леко забавяне

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                А 12 години мечи пазар на бфб как ти се струва, Некой да не си мисли че покачването на бфб е от 2009 е бичи пазар покачването коригира спада от 2008 и то с малко. Ситуацията тук намязва на японския индекс с основната разлика че не сме Япония нито индустриално и технологично нито може да завъртим печатницата.
                То и по характер мяза на такова. Сравн.бързи ралита и провлачени спадове.
                При обичайните бичи пазари е обратното.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                  Според мене кара хората да си махат офертите продава. Аз ако продавах, този би ме издразнил да ми купува по 1 акция и бих махнал. Друго обяснение нямам. Крепи индекса човека. Съв 100 лева.
                  + 1

                  избори наближават и всичко трябва да е поне зелено ...... щом няма цветя и рози
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Или някой иска да ходи по ОСА-та на софикс компании..
                    Валидно също. Добро попадение.

                    Коментар


                    • Или някой иска да ходи по ОСА-та на софикс компании..

                      Коментар


                      • Според мене кара хората да си махат офертите продава. Аз ако продавах, този би ме издразнил да ми купува по 1 акция и бих махнал. Друго обяснение нямам. Крепи индекса човека. Съв 100 лева.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                          Или някой "работи" за повече такси /приход/ към БФБ АД!
                          То за едно уиски не стигат тия комисионни братче....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

                            Или някой "работи" за повече такси /приход/ към БФБ АД!
                            https://imgur.com/a/b8v5zFK

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                              Защо ли си мисля, че някой си играе с "огъня" - вече 14 сделки с по 1 акция. Какво мислите ?

                              Или някой "работи" за повече такси /приход/ към БФБ АД!

                              Коментар


                              • Защо ли си мисля, че някой си играе с "огъня" - вече 14 сделки с по 1 акция. Какво мислите ?


                                Коментар

                                Working...
                                X