IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Следизборно и без „злоба” – много въпроси за имотите на Борисов, братчеда му Ради и роднини

    https://e-vestnik.bg/30516/sledizbor...YiTHblUOBYpdng

    Като нямаме братчеди ще висим на БФБ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ташунко, без да те обиждам, но ти не спиш ли? В УСА не е ли забранено на тираджиите да карат след полунощ?
      Загледах се в един филм.Правилата за каране са много по-либерални отколкото в Европа.Разрешени са 11 ч каране плюс 1 при затруднени условия.Тук може да се движат камионите по всяко време.Въобще всичко е различно.Да не говорим за заплащането,че там на мнозина ще им спре дишането.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Хихихи!! Малиии ужас !!
        Ташунко, без да те обиждам, но ти не спиш ли? В УСА не е ли забранено на тираджиите да карат след полунощ?
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          ПУНТА МАРА- , БОРСА ,СПОРТ, ИКОНОМИКА, ДЪРЖАВА..
          Пълен цирк.Особено бфб.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
            Специалната възможност ще важи при до 15 въведени и изпълнени през „Деня за акции“ поръчки на физическо лице с обем не повече от 2,000 лв. на единична изпълнена поръчка.

            направо да полудееш то едни ОБЕЕЕЕМИ,
            Хихихи!! Малиии ужас !!

            Коментар


            • Това е насочено главно към дребните, така че за мен е ок. Може да се възползвам даже да изчистя някои губещи позиции, с по-малка загуба. Според мен ще е хубаво, ако го правят 2 пъти годишно.
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                Специалната възможност ще важи при до 15 въведени и изпълнени през „Деня за акции“ поръчки на физическо лице с обем не повече от 2,000 лв. на единична изпълнена поръчка.

                направо да полудееш то едни ОБЕЕЕЕМИ,

                Те и ползвателите си го заслужават, погледни само обемите им на мераклиите за акции

                Коментар


                • ПУНТА МАРА- , БОРСА ,СПОРТ, ИКОНОМИКА, ДЪРЖАВА..

                  Коментар


                  • Специалната възможност ще важи при до 15 въведени и изпълнени през „Деня за акции“ поръчки на физическо лице с обем не повече от 2,000 лв. на единична изпълнена поръчка.

                    направо да полудееш то едни ОБЕЕЕЕМИ,

                    Коментар


                    • Ден за акции ..... акции на ДАНС, на прокуратурата ли .....?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Готови ли сте
                        12 юни 2019 - Ден за акции

                        Българска фондова борса и Централен депозитар организират петото издание на инициативата в полза на индивидуалните инвеститори – „Ден за акции“. Инициативата е с цел подобряване на инвестиционната култура и увеличаване на знанието за капиталовите инструменти като форма на инвестиция в България. „Денят за акции“ ще се проведе на 12 юни 2019 г.

                        В „Деня за акции“ всички местни индивидуални инвеститори (физически лица) ще могат да закупят или продадат акции от основен пазар на БФБ без такси и комисиони към Борсата, Депозитаря и участващ в инициативата инвестиционен посредник.

                        Специалната възможност ще важи при до 15 въведени и изпълнени през „Деня за акции“ поръчки на физическо лице с обем не повече от 2,000 лв. на единична изпълнена поръчка.

                        Всички инвестиционни посредници, които партнират на БФБ и Централен депозитар, в „Деня за акции“ няма да таксуват своите местни клиенти – физически лица, чиито сделки отговарят на посочените условия.

                        Коментар


                        • Резултатите от проверката на 6-те банки може и да не бъдат обявени
                          Междувременно, шансовете на правителството да спази собствения си график, според който България трябваше да влезе в Банковия съюз на ЕС и в предверието на еврозоната до края на юли 2019г клонят към нула.


                          https://www.mediapool.bg/rezultati-o...2yKa96W6CCzJAo
                          Last edited by Innocent; 11.06.2019, 20:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...erm-ii-283776/
                            Калин Христов: Вероятно ще има забавяне на влизането ни в ЕRМ II

                            Спестяванията не се трансформират в инвестиции, посочи подуправителят на БНБ на форума на Клуб Investor „Банки и финанси“
                            "Спестяванията не се трансформирали в инвестииции..."

                            САМО НЕ МИ Е ЯСНО, КОЙ БАЛЪК ЩЕ СИ НАШИЕ СПЕСТЕНИТЕ ПАРИ В ПОТЪВАЩАТА ТИКВОНОМИКА НА АПАРТАМЕНТЧИЦИТЕ ОТ ГЕРП, ЧЕ ДА ГИ ЗАГУБИ И ТЯХ?!

                            Българската икономика остава сред най-неконкурентоспособните


                            Бългapcĸaтa иĸoнoмиĸa, тeглeнa oт Eвpoпeйcĸия cъюз, пpoдължaвa бaвнo дa ce тътрузи и с нищо нe блecти. Toвa пoĸaзвaт дaнни oт aнaлизa нa гoдишниĸa нa cвeтoвнaтa ĸoнĸypeнтocпocoбнocт зa 2019 гoдинa нa Инcтитyтa зa paзвитиe нa yпpaвлeниeтo (ІМD, Швeйцapия), пpeдcтaвeни oт Цeнтъpa зa изcлeдвaнe нa дeмoĸpaциятa. Cпopeд дaннитe пpeз 2019 гoдинa Бългapия зaeмa 48-o мяcтo oт 63 cтpaни. Cтpaнaтa ни бeлeжи pъcт cъc ceдeм пoзиции cпpямo 2015 гoдинa, нo ce влoшaвa в cpaвнeниe c 2009 гoдинa, ĸoгaтo e билa нa 38-a пoзиция. Бългapcĸaтa иĸoнoмиĸa ocтaвa cpeд нaй-нeĸoнĸypeнтocпocoбнитe.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              https://www.investor.bg/biudjet-i-fi...erm-ii-283776/
                              Калин Христов: Вероятно ще има забавяне на влизането ни в ЕRМ II

                              Спестяванията не се трансформират в инвестиции, посочи подуправителят на БНБ на форума на Клуб Investor „Банки и финанси“
                              Кире, че то това новина ли е ! По скоро очаквано мисля аз ! Всичко е Пунта Мара , той човека си го каза ! Тия в Европа вечно няма да си затварят очите ! Нашия Галфон си мисли, че само с целувки и прегръдки нещата ще се случат, но не би !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Дори и по твоя начин, а не Пончовия - бърза справка с яхуто за някои пиъри ( не ми се ровеше за всички) от най надутия пазар на света - ми май не ми говори особено изкушаващо....

                                SFTRD CAH 6.74 ABC 8.5
                                GR6 PPC 12.76 CALM 7.1
                                MCH ETN 10.5
                                ALUM AA 2.75
                                SFARM TEVA 8.6 MYL 6.4


                                E, той трейдъра отлично е показал балоните на БФБ, пък който има очи, ще види, който няма, се надява на вътрешно инфо и чичак/бащица/фонд, дето да крепи изкуствено акцията. Но и това е стратегия, щом от нея могат да се правят пари. Не е препоръкЪ
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X