IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лоша новина,да. Сега да видиме Боко Тиквата и оня палячо Карадебилов дали ще мълчат или ще им тръгне приказката..... Дее'ба и боклуците недоклатени.
    Last edited by B.Graham; 12.07.2019, 15:15.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Аз го казах преди няколко месеца..Груйчето си спести уискито.. Измир..
      Кире, аз ти слагам плюс, но сложих такъв и на 15%, защото имаше позиция и се оказа прав. Аз сгреших, но никой не се хвана на бас, иначе можеше да пие нещо за моя сметка. Жалко, наистина жалко за тази новина. Чета, че катарците много настоявали за Фолксваген в Турция, пък те имали 17% от капитала, което никак не е странно и е логично - имаха едни търкания там преди 2 години, като Турция беше единствената в онзи регион, която подкрепи Катар, явно това е цената за онази подкрепа.

      И к'во стана (тук не съм съгласен пък с 4Д, колко хубаво било в ЕС) - конгречулейшънс, Борисов не важи и точка, когато дойде султана и си поиска неговото. Жалко за ЕС, дано преди да се разпадне, да ни плати да си направим магистралите - поне това да ни остане от тази прогнила дупка с нулева външна политика и нула подкрепа на слабите членове от Изтока, за сметка на маляки, жабари, шпаньолци, а явно вече и манафи, че иначе султана ще отвори границите за напастта от югоизток.

      Жалко, дано поне изтъргуваме тази много сериозна загуба за нещо друго, ама с тези тикви начело и това безропотно население, дето за 20 лева гласува за когото му кажеш, едва ли. Жалко, днес съм песимист
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Приемаш, че конкурентноспособността на една държава зависи от избора на WV. До колкото разбирам от поста ти си щастлив от това, че България е по конкурентноспособна от Румъния и Сърбия, които останаха след нас в класацията, но съжаляваш, че не сме като Турция. Може би Турция имат едно огромно конкурентно предимство. Не са в ЕС и могат да дават неограничени субсидии, които противоречат на европейското право. Но лично аз бих предпочел да сме в ЕС. Турците имат още едно предимство. Доста обедняха през последната година. Но някак си и това предимство не ме кефи. Имат и още едно предимство. Държавата им е със 70 милиона население. От гледна точка на биологията няма как да ги стигнем. По отношение на любимите ти правова държава и върховенство на закона няма как да ни стигнат. Тук нашето предимство е размазващо.
        Чудя се как да утеша мъката ти за това, че завода не е в България. От друга страна си казвам, че е въпрос на време да излезе някоя добра новина и душичката ти да се зарадва. Един вид да се размажеш от кеф. Казвам си, че си умен човек и когато се появи сам ще я видиш и ще се зарадваш.
        Успех с търговията.
        Германия уж много критична към Ердоган а накрая му прави такъв подарък. Изтървахме голям удар но да гледаме напред.

        Коментар


        • Ех 4д то да бяха само те,ами то инвестициите все намаляват..Нищо де Вие се радвайте,че корупцията,краденето и къщите за гости Ви вървят..Какво като сме най бедни и по всичко последни в ЕС..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
            Имам странното предчувствие че Фолцваген никъде нема да ходят, че си стоят у дома .
            След някой бъдещи изцепки на Ердоган и ако кризата налази преди да започнат по - сериозно проекта
            Имат нужда според мен от тоя завод за да свалят още повече разходите и да стегнат редиците в Централна Европа. Честито на турците и жалко че неможахме да се приборим за заводът но в крайна сметка немците решават. Явно политиката на Ердоган не ги плаши чак толкова много

            Коментар


            • Имам странното предчувствие че Фолцваген никъде нема да ходят, че си стоят у дома .
              След някой вероятни бъдещи изцепки на Ердоган и ако кризата налази преди да започнат по - сериозно проекта
              Last edited by Todor Sabev; 12.07.2019, 14:40.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пич ти как разбра, че съм усмихнат..Просто пак познах..Изброй конкурентните ни предимства пред Турция и пак пиши глупости..Ако искаш и реви , но това е положението.. Чудеса не стават- трябва работа , реформи и организация , а не само крадене и лъжи..
                Приемаш, че конкурентноспособността на една държава зависи от избора на WV. До колкото разбирам от поста ти си щастлив от това, че България е по конкурентноспособна от Румъния и Сърбия, които останаха след нас в класацията, но съжаляваш, че не сме като Турция. Може би Турция имат едно огромно конкурентно предимство. Не са в ЕС и могат да дават неограничени субсидии, които противоречат на европейското право. Но лично аз бих предпочел да сме в ЕС. Турците имат още едно предимство. Доста обедняха през последната година. Но някак си и това предимство не ме кефи. Имат и още едно предимство. Държавата им е със 70 милиона население. От гледна точка на биологията няма как да ги стигнем. По отношение на любимите ти правова държава и върховенство на закона няма как да ни стигнат. Тук нашето предимство е размазващо.
                Чудя се как да утеша мъката ти за това, че завода не е в България. От друга страна си казвам, че е въпрос на време да излезе някоя добра новина и душичката ти да се зарадва. Един вид да се размажеш от кеф. Казвам си, че си умен човек и когато се появи сам ще я видиш и ще се зарадваш.
                Успех с търговията.

                Коментар


                • Тъжна истина за нивото на икономиката и доверието в управлението в България.

                  Коментар


                  • Пич ти как разбра, че съм усмихнат..Просто пак познах..Изброй конкурентните ни предимства пред Турция и пак пиши глупости..Ако искаш и реви , но това е положението.. Чудеса не стават- трябва работа , реформи и организация , а не само крадене и лъжи..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Аз го казах преди няколко месеца..Груйчето си спести уискито.. Измир..
                      И кое точно те кара да си толкова усмихнат след тази новина?

                      Баси хората, направо не е истина...
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Аз го казах преди няколко месеца..Груйчето си спести уискито.. Измир..

                        Коментар


                        • https://m.24chasa.bg/novini/article/7555690
                          WV отива в Турция
                          бавно и тихо нагоре

                          Коментар


                          • И ко чакаме 26. 07

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                              https://www.investor.bg/analizi/361/...a-bfb--285475/

                              Велика мъдрост или словесна диария?
                              По-скоро статията я възприемам като провокация за да инспирира някаква активност към загниващия сайт.

                              Естествено вината за състоянието на сайта не е само на списващите,а и на текущото състояние на БФБ.

                              Коментар


                              • https://www.investor.bg/analizi/361/...a-bfb--285475/

                                Велика мъдрост или словесна диария?

                                Коментар

                                Working...
                                X