IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

    Хахаха да го приемат този данък дивидент. Щото борсата цъфти и обемите на търгуване и печалбите на инвеститорите са огромни, та и още по-малко пари да се вадят от тук, за да може и останалите да се откажат.
    Ще направят така, че ще стимулират НЕраздаване на дивиденти Маджовците и сега едва кандисват, а с по-гоуем данък па ептен ще кандисат. Как пък не Но то няма и смисъл да ги дават, по-добре да работят в дружеството. Синдикалните кратуни, ще отчетат рязък спад на сегашните мега, хипер, гига сумите от деведенти. Халал да им са

    Коментар


    • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение

      Те левите /по презумция/ умеят предимно да харчат, а не да създават, още по-малко очаквай сериозен дивидент! Освен това дивидента не го създава и дава Боко /ако чакахме на него и тези 5 стинки намаше да получим/!

      ПП: В поста си никъде не съм възхвалявал ГЕРБ, просто посочвам, че представената промяна /за каквато са се изказвали и К. Нинова и Калфин/ ще доубие мижавия ни пазар!!!
      Що се срамите да си кажете че сте Бойкоисти а гласувате с омраза и се псувате после защота пак сте гласували за по,по най -малкото зло.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Ама те левите ако праскат сериозен дивидент на компаниите и 26% данък ще плащам като в Германия....Нека Боко тук да печели от дивидент от 5 стинки .....с 5%....
        Противовес е това което става по 15 К на сесия....
        Ама ти си Бойкио таксистите и се кефиш на това безобразие.....
        Те левите /по презумция/ умеят предимно да харчат, а не да създават, още по-малко очаквай сериозен дивидент! Освен това дивидента не го създава и дава Боко /ако чакахме на него и тези 5 стинки намаше да получим/!

        ПП: В поста си никъде не съм възхвалявал ГЕРБ, просто посочвам, че представената промяна /за каквато са се изказвали и К. Нинова и Калфин/ ще доубие мижавия ни пазар!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          http://www.infostock.bg/infostock/co...lagaem-minimum
          Синдикатите предлагат да се въведе необлагаем минимум

          ПРЕДЛАГАТ УВЕЛИЧЕНИЕ И НА ДАНЪК ДИВИДЕНТ..
          Ха-ха, аз съм за. Все отнякъде трябва да бъдат събрани парите за 8-те американски бракми, които Боко ще купува.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от GG-BG Разгледай мнение
            Колеги, да не забравяме, че се предлага не само повишаване на данък дивидент, но и облагане на финансовите транзакции /това за почитателите на ливите - БСП, АБВ и др., които при добиране до властта веднага ще го приемат/, точно в противовес на развитието на българския капиталов и финансов пазар!!!
            Ама те левите ако праскат сериозен дивидент на компаниите и 26% данък ще плащам като в Германия....Нека Боко тук да печели от дивидент от 5 стинки .....с 5%....
            Противовес е това което става по 15 К на сесия....
            Ама ти си Бойкио таксистите и се кефиш на това безобразие.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Хм,мисля че се говореше че този данък е годишно към 60 милки,така ми е останало в главата.Та колкото и да го вдигат никак не виждам как ще ги съберат 1,5 милиарда
              Даже май е към 40 само. Но пък Димитров го чух да говори за 20-30%. От транзакциите към 200-300 млн...Ще се сетят за още нещо. Освен това не разбрах, като има необлагаем минимум, нагоре пак ли ще е 10% или стълбица

              Коментар


              • Колеги, да не забравяме, че се предлага не само повишаване на данък дивидент, но и облагане на финансовите транзакции /това за почитателите на ливите - БСП, АБВ и др., които при добиране до властта веднага ще го приемат/, точно в противовес на развитието на българския капиталов и финансов пазар!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                  За да съберат някак 1,5 млрд от необлагаемият минимум
                  Хм,мисля че се говореше че този данък е годишно към 60 милки,така ми е останало в главата.Та колкото и да го вдигат никак не виждам как ще ги съберат 1,5 милиарда

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    За да съберат някак 1,5 млрд от необлагаемият минимум
                    70% върху дохода на членовете на бордове и ще ги съберат ....
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • За да съберат някак 1,5 млрд от необлагаемият минимум

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        Не е само данък върху борсовите др., той е и върху оод-тата. Уникално тъпо управление, синдикати и т.н.!
                        Каква им е идеята на синдикатите да обложат с повече пари борсовите или ООД-тата?Наскоро някой се изказваше че този данък е по добре да се премахне че е пренебрежително малък като абсолютна стойност

                        Коментар


                        • Не е само данък върху борсовите др., той е и върху оод-тата. Уникално тъпо управление, синдикати и т.н.!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            http://www.infostock.bg/infostock/co...lagaem-minimum
                            Синдикатите предлагат да се въведе необлагаем минимум


                            ПРЕДЛАГАТ УВЕЛИЧЕНИЕ И НА ДАНЪК ДИВИДЕНТ..
                            Хахаха да го приемат този данък дивидент. Щото борсата цъфти и обемите на търгуване и печалбите на инвеститорите са огромни, та и още по-малко пари да се вадят от тук, за да може и останалите да се откажат.
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • http://www.infostock.bg/infostock/co...lagaem-minimum
                              Синдикатите предлагат да се въведе необлагаем минимум

                              ПРЕДЛАГАТ УВЕЛИЧЕНИЕ И НА ДАНЪК ДИВИДЕНТ..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                                Във Времена на Несигурност задължително се Разпродава! За да може евентуално по-късно да се купи по-качествено със съответната премия за оскъпяване...Вагените (чуждите като цяло, в частност) и това знаят - мажовците ни са кухари,бфб-то е площадка за дребно надлъгване,дребаците са еснафи-вътрещари на преждеспоменатите, с късоглед хоризонт и очакване с посяти 5 зърна да ожънат цяла нива....С две думи - домашен белот - пусни ми на голата деветка (гледайте рекламата от ютуб на мастика Пещера).
                                мммм не съвсем, то тогава се купува, защото всеки разпродава у паниката и смъкват цените неимоверно. Продаваш като всичко е розово и лети със зелени прътове нагоре .... за останалото е така ...

                                Коментар

                                Working...
                                X