IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

    Тони, хайде сега да обясниш на форумците какво общо има това, което си пуснал с борсовата търговия! Почвате да се излагате бе, пичове! То всички искаме пазара да се качва, ама това вашето даже не знам как точно да го коментирам. Аз такъв подход за първи път виждам
    Е как за първи път. То е постоянно - с чичковите червенотиквеничковчета....
    Последно виж, и как батката се е ушил в билборд-чето :cool

    Коментар




    • Тони, хайде сега да обясниш на форумците какво общо има това, което си пуснал с борсовата търговия! Почвате да се излагате бе, пичове! То всички искаме пазара да се качва, ама това вашето даже не знам как точно да го коментирам. Аз такъв подход за първи път виждам

      Коментар


      • Бик се качи на трибуните и нападна зрители по време на фестивал във Видререс в...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Старите кучета са с кеша в ръце.Артиите са в новобранците и наивниците.
          Сетих се да питам за представителя на оптимистите, дето остана съвсем без козове. Да се е мяркал наскоро във форума? Че се сетих как преди две години спорихме на около Софикс 720 накъде ще отива борсата. Не го виждам вече тук, да би и той да се е отказал от инвестирането?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Сигурно ли е,че знаят?Защото следващата цедка е за тях - останалите вече са отписани без значение дали са продали или са се хванали за сламка!
            Старите кучета са с кеша в ръце.Артиите са в новобранците и наивниците.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Супер!
              На тези нива и аз мога да се замисля. При BREF, ATERA и AGR също мога да се замисля на по-ниски нива. Засега съм пас.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение

                Аз съм на 10% от долу на входа
                Супер!
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • БХ може и да не подозира /и сигурно няма представа за какво служи и как функционира/, че имаме фондова борса!!! Може да попита МинФин, но той с две думи простичко ще го ориентира, че "пазарът на череши в Кюстендил е по-важен от БФБ" и темата завинаги ще бъде затворена за БХ!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                    ЦКБ на 1,10 и ПИБ НА 1,7 това са нивата за влизане на бфб-то.
                    Аз съм на 10% от долу на входа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Парите са евтини, факт, особено ако не са твои, но това не значи, че трябва да ги губиш кои са тези чудесни отчети, че не се сещам нещо? Всички що годе ставащи и дивидентни акции са жесток балон и показват кофти мажоритарни хватки напоследък - и Балканите и техните производни, мунчо на батя, и мумифицираните, и дори коравото, с това неистово желание да влезе в суфлекса, за да шитнат някоя акция. Флагманът си го знаем, за банките е омерта и за мен е само ЧЕЗ, но само и единствено заради продажбата и щото е единственото на бфб, което няма как да фалира, дори и да иска неговия нов мажо, но и там са политически игри и очакване на Годо!
                      Та кое да е оптимизмът, освен ако БХ не ги посъветва да надуят борсата в негова чест, за да си начеше егото, другото е бошлаф работа - със стари коври нов бардак не става!

                      С тази ЧЕЗ голямо чесане си вчесваш, (че и аз се "зачесах" колчем баш не на време)+(може и др. да са го сторили в твоя чес, ама всеки сам решава кога и с колко). Големите са ни притиснали като балировачна машина прочетени вестнци- душат и изцеждат, дано си прав и остискаш тази ЧесТ,-" но само и единствено заради продажбата и щото е единственото на бфб, което няма как да фалира" , и недей се нада БХ да те загледа и да блажиш с нега!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Уникално евтини пари и чудесни отчети от компаниите - който не подобрява поне запазва резултата... какво да иска човек повече!?!? Хайде дано Септември обърнем вече, че аман!!!
                        Парите са евтини, факт, особено ако не са твои, но това не значи, че трябва да ги губиш кои са тези чудесни отчети, че не се сещам нещо? Всички що годе ставащи и дивидентни акции са жесток балон и показват кофти мажоритарни хватки напоследък - и Балканите и техните производни, мунчо на батя, и мумифицираните, и дори коравото, с това неистово желание да влезе в суфлекса, за да шитнат някоя акция. Флагманът си го знаем, за банките е омерта и за мен е само ЧЕЗ, но само и единствено заради продажбата и щото е единственото на бфб, което няма как да фалира, дори и да иска неговия нов мажо, но и там са политически игри и очакване на Годо!
                        Та кое да е оптимизмът, освен ако БХ не ги посъветва да надуят борсата в негова чест, за да си начеше егото, другото е бошлаф работа - със стари коври нов бардак не става!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Старите и опитни кучета знаят .
                          Сигурно ли е,че знаят?Защото следващата цедка е за тях - останалите вече са отписани без значение дали са продали или са се хванали за сламка!

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            ЦКБ на 1,10 и ПИБ НА 1,7 това са нивата за влизане на бфб-то.
                            Мдааа . Старите и опитни кучета знаят

                            Коментар


                            • уж тръгна...

                              Коментар


                              • При мен BG Trader Mobile работи, поне привидно. Аз ползвам него, включително и на десктоп. Но аз рядко търгувам през Елана и го отворих само за да проверя.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X