IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма да е скоро. Първо трябва да дойде и да отмине кризата, броите 4-5г. После трябва да се повишат доходите до предкризисните нива които са в момента. После трябва още да се повишат. Ако имаме късмет и различно от сегашното управление, след 20-25г. може и да ги стигнем румънците и по доходите, и по ниското ДДС за храни и лекарства.

    Коментар


    • Догодина,до амина..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        https://www.banker.bg/finansov-dnevn...S7yYSDcmRg0cgU

        Въвеждането на еврото изисква доближаване на доходите в България до средните за ЕС
        Супер...явно скоро ще влезем в чакалнята дай боже...а за еврото ще почакаме някоя друга година...

        Коментар


        • https://www.banker.bg/finansov-dnevn...S7yYSDcmRg0cgU

          Въвеждането на еврото изисква доближаване на доходите в България до средните за ЕС

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

            След като ти не искаш да кажеш за лимонките нека аз да посоча някои:Планината,Хидравлика,Доверие,Еврохолд..... и дори и Албенката
            Не че не искам не ги следя но групата и Ски банката ще са първи
            За първите мажо знае играта за Ски банката ще си е късмет дали стомната ще издържи 3 път
            Last edited by X_Y; 03.10.2019, 08:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Всеки сам си прави изводите ,аз лично гледам рекламите на кредити в Испания и според мен им остава не повече от година.
              Томас кук - тук светва червената лампа имам представа какво е за хотелите както и за летищата плащаха с 2 месеца закъснение
              Всеки сам си държи лимонките
              След като ти не искаш да кажеш за лимонките нека аз да посоча някои:Планината,Хидравлика,Доверие,Еврохолд..... и дори и Албенката
              Между другото по отношение на кредитите като че ли в БГ се дисциплинираха леко......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                Не съм като някои колеги ветерани тук и съм сравнително отскоро ,но много добре си спомням примерно 2014г когато правих някои опити на NYSE как масово говореха че всеки момент се очаква срив.....От тогава минаха някои корекции но все още пазарите се държат,така че имайки предвид че винаги някой говори за кризи,рецесии и катаклизми няма как вече такива приказки да се вземат насериозно......което не означава че в някой момент няма да се случи де.А за тесния изход да мислят хората с големи портфейли....аз нямам претенции за такъв
                Всеки сам си прави изводите ,аз лично гледам рекламите на кредити в Испания и според мен им остава не повече от година.
                Томас кук - тук светва червената лампа имам представа какво е за хотелите както и за летищата плащаха с 2 месеца закъснение
                Всеки сам си държи лимонките

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Хубав ник имаш трябва да си най м час
                  Все по често на вън се говори за рецесия а тук както знаем изхода е тесен
                  Не съм като някои колеги ветерани тук и съм сравнително отскоро ,но много добре си спомням примерно 2014г когато правих някои опити на NYSE как масово говореха че всеки момент се очаква срив.....От тогава минаха някои корекции но все още пазарите се държат,така че имайки предвид че винаги някой говори за кризи,рецесии и катаклизми няма как вече такива приказки да се вземат насериозно......което не означава че в някой момент няма да се случи де.А за тесния изход да мислят хората с големи портфейли....аз нямам претенции за такъв

                  Коментар


                  • Грешка някои си нямат идея за изхода

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Що....ти кои лимонки очакваш да ти гръмнат в ръката....предполагам това визираш?
                      Хубав ник имаш трябва да си най м час
                      Все по често на вън се говори за рецесия а тук както знаем изхода е тесен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Как е пичове държите ли лимонките
                        Що....ти кои лимонки очакваш да ти гръмнат в ръката....предполагам това визираш?

                        Коментар


                        • Как е пичове държите ли лимонките

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Не...свърши единичен електрон
                            да разбрах, благодаря!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Etf-а ли се изтръсква?
                              Не...свърши единичен електрон

                              Коментар


                              • Автомобилен концерн Volkswagen AG регистрира дружество в западния турски град Маниса, показва информация от търговския регистър в страната, цитирана от Bloomberg,

                                https://www.dunavmost.com/novini/tur...-za-volkswagen

                                Коментар

                                Working...
                                X