IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/novini-i-ana...a-hold-290690/

    Отдавно го пиша ,че на Алианц е писнало ....един декември продадоха 24 милиона преди 12 години....
    Предполагам и други акции ще ги последват,може и Гагарин те да го разпродадават....а и не само там...
    Това не е добър сигнал ,но е разбираемо че са започнали по от рано Просто чакат някъде да изкочи някой с кеш и веднага го зареждат с артии

    Коментар


    • https://www.investor.bg/novini-i-ana...a-hold-290690/

      Отдавно го пиша ,че на Алианц е писнало ....един декември продадоха 24 милиона преди 12 години....
      Предполагам и други акции ще ги последват,може и Гагарин те да го разпродадават....а и не само там...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение

        Знаеш ли колко е вярна тази мисъл ?
        Днес четох една книжка в която бе приложен този цитат и ми хареса - мисля че е доста вярна да

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          ''Всеки път когато се окажете на страната на мнозинството, е време да спрете и да преосмислите мнението си." - Марк Твен
          Знаеш ли колко е вярна тази мисъл ?

          Коментар


          • ''Всеки път когато се окажете на страната на мнозинството, е време да спрете и да преосмислите мнението си." - Марк Твен

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Детинско и елементарно е да си като кон с капаци и да не поглеждаш в страни ! Строяло се, а колко се строи и как се строи това сигурно за теб няма никакво значение ! Хубаво е човек да е щастлив, но трябва да има основание за това !
              Ех, как си мечтая понякога и аз да ми инсталират едни капаци!
              Унесен в подобни мечти, веднъж здраво почна да ме раздрусва. Оказа се че пътувам по рехабилитираната преди по-малко от 3 години магистрала Тракия (с гаранция за 10).

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                При тези рехави и никакви протести Кандидата върви към инсталиране за съжаление. На мен ми е интересно след като го изберат има ли сила, която може да го свали предвид позицията му. Не съм сигурен дали има такава процедура въобще, или само ще се разчита на натиска от уличните протести и да си подаде оставката след като само господ ще е над него.
                Извънредно развитие или оставка. Всичко друго би било волево съчинение или пожелателно мислене.

                Оставката също е по-скоро изключена. Не случайно още в началото на процедурата изтъкваха обстоятелството, че биографията му била нещо кат о символ, олицетворение и материализация на "българската мечта", ерго със силни индивидуални качества и благодарение на перфектната социална и политическа среда, обикновеното момче от крайния квартал на София се издига само до висините на държавната власт. Част от тези безспорни качества са изключителната психологическа устойчивост н а кандидата. Не са много тези, които биха понесли подобно отношение и подобни думи към собствената си персона. Е, ако имат право на избор и свободна воля. Кандидата е видимо незасегнат, монолитен, непоколебим. Дори и след вчерашните оценки на Лозан Панов, които макар и изнесени с езоповски език, биха покъртили и гранитна статуя. Не мога да коментирам тяхната основателност - тази система и този свят ми е дълбоко чужд и непознат.
                Като обикновен човек мога по-скоро да обърна внимание на обществените и медийни изяви, на езика, на вида, на излъчването. Е, разбира се, имам известна представа, кой и защо го бута към този пост.
                Какво тук значи някаква си личност, когато се играе голямата игра на интереси, собственост, пари и власт.
                Както беше казал поетът: От този праг нататък, надежда (право) всяко забравете!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Твоята любов не огрява ли испанският премиер?
                  Ще ходят на избори поне това мярнах по нета от август съм в Бг .Преди да си дойда имаха преговори за съставяне на правителство помня ,че имаше може би 36 часа денонощни преговори.
                  Мога ти кажа ,че това не е като в Бг да се разберат под масата.Аз лично харесвам Санчес
                  Ще ти кажа един истински случай .
                  Имаше колега който трябваше да гласува за 1 път .Друг колега му обеснява , че ако има смяна в неделя деня за гласуване ,трябва да вземи бележка че е гласувал.С тази бележка му казва ,че ще му платят извънредни при което той пита партията за която ще гласува ли ще ми плати.
                  Този по възрастния го погледа учудено и вика как партията ,фирмата разбира се ,тогава колежка румънка казва в Румъния ти плащат да гласуваш за определена партия ,испанеца е изгледа учуден и вика как така......
                  Да добавя там няма надписи ,че купуването и продаването на гласове е престъпление ....
                  Last edited by lobos; 04.10.2019, 18:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VGD Разгледай мнение

                    Толкова елементарно и детинско, но оригинално и модерно!!! Преди него, никой дори не говореше за Хемус, сега се строи........някои пак не са доволни!!! За някои хора няма угода, просто са си такива, но това си е само техен проблем!! Живи и здрави......и по-щастливи.
                    Детинско и елементарно е да си като кон с капаци и да не поглеждаш в страни ! Строяло се, а колко се строи и как се строи това сигурно за теб няма никакво значение ! Хубаво е човек да е щастлив, но трябва да има основание за това !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Построяването на една магистрала не е шега работа.
                      Ако говорим за някого от форумците, който е вплетен на отговорен управленски пост, в хипотеза на някакво корпоративно свръхусилие, вероятно построяването на магистрала справедливо би се считало за сериозно човешко и професионално постижение, венец на успешна кариера.
                      Поставянето на един държавник в подобна роля насочва по-скоро разговора към бисери и вицове.
                      Е, Човеко си го знаем, той си е извоювал правото да може да каже всичко, без това да направи сериозно впечатление и да произведе последици. Това е някакъв вид своеобразно човешко качество.

                      А иначе, слизането от сцената ще почака.
                      Причините:
                      Винаги може да се остави едно малко недостроено парченце
                      Първо да видим какво ще се случи в София, Пловдив, Русе, като минимум.
                      Да видим дали ще инсталират Кандидата.
                      При тези рехави и никакви протести Кандидата върви към инсталиране за съжаление. На мен ми е интересно след като го изберат има ли сила, която може да го свали предвид позицията му. Не съм сигурен дали има такава процедура въобще, или само ще се разчита на натиска от уличните протести и да си подаде оставката след като само господ ще е над него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                        Това си е истината. Право го е казал, значи докато той е на власт реално ние Хемус няма да я видим завършена ...
                        Толкова елементарно и детинско, но оригинално и модерно!!! Преди него, никой дори не говореше за Хемус, сега се строи........някои пак не са доволни!!! За някои хора няма угода, просто са си такива, но това си е само техен проблем!! Живи и здрави......и по-щастливи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Споко няма да изкара мандата и ще си иде с много народна ,любов"
                          Твоята любов не огрява ли испанският премиер?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            "Борисов: Отивам си от политиката, когато АМ "Хемус" е готова"

                            Той припомни своите думи от преди година във Варна днес

                            Сега, това се чудя тук ли да го сложа, или в темата бисери и вицове. Мисля си, че по скоро Баце се готви още дълги години да царува отколкото скоро да си отиде
                            Споко няма да изкара мандата и ще си иде с много народна ,любов"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ert Разгледай мнение
                              Това си е истината. Право го е казал, значи докато той е на власт реално ние Хемус няма да я видим завършена ...
                              Хемус ще го видим ,въпросът е на каква цена https://faktor.bg/bg/articles/ikonom...orvegiya-90412

                              Коментар


                              • ЧОВЕК ПРЕДПОЛАГА, ГОСПОД РАЗПОЛАГА..- НАРОДНА ПОГОВОРКА..

                                Коментар

                                Working...
                                X