IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Не се имам за баш разбирач на графичния анализ, но мога да кажа че тая графика е линейна и не върши почти никаква работа.
    Софиянец,пусни оная синусуида с точките !!!

    Коментар


    • САМО ДЕСЕТИНА ЧОВЕКА ЛИ ИМА ВЪВ ФОРУМА?!?!? Я, МАЛКО ПО-СЕРИОЗНО СЕ ВКЛЮЧЕТЕ В АНКЕТАТА .............. ДО 9 ЧАСА НА 2-РИ ЯНУАРИ КОГАТО ЩЕ ЗАТВОРЯ АНКЕТАТА ИСКАМ ПОНЕ 300 ПРАВИЛНИ ОТГОВОРА



      А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А

      Кога очаквате Софикс да преминане над 620 пункта?


      А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А
      Last edited by polki; 28.12.2016, 21:33.
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Не се имам за баш разбирач на графичния анализ, но мога да кажа че тая графика е линейна и не върши почти никаква работа.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Щеше да е гот да чуем мнението на някой опитен техничар как вижда продължението на тази картинка.
          и на мен ми е интересно да чуя различни мнения по графиката, но искам по темата да пишат само знаещи и можещи хора

          ще ми е интересно INTA55 да се включи...

          Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Аз без да имам каквито и да е претенции в тази област, само гледайки наклона на вълните си представям как започналата нова бича вълна стига докъм 850-900 точки преди нова по-солидна корекция.
          софикс 999 от мен
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
            [ATTACH=CONFIG]n3153929[/ATTACH]

            Щеше да е гот да чуем мнението на някой опитен техничар как вижда продължението на тази картинка. Аз без да имам каквито и да е претенции в тази област, само гледайки наклона на вълните си представям как започналата нова бича вълна стига докъм 850-900 точки преди нова по-солидна корекция.
            Attached Files
            Last edited by Батя; 28.12.2016, 20:51.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              След големия хОй дето го ядох 2007- 2009 вече нищо не е в състояние да ме уплаши
              голям залък лапни - голяма дума не казвай

              2008 имах големи постъпления от другаде и кризата на борсата не я усетих изобщо

              един единствен път съм се плашил на борсата и това беше есента на 2012 ................ ХИМ-а удари 63 стинки и помислих, че върви към фалит...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • След големия хОй дето го ядох 2007- 2009 вече нищо не е в състояние да ме уплаши
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)
                  Много се моля борсата да се абстрахира от политиката доколкото е възможно, защото аз лично нямам представа какво правителство ще се прави пролетта! Иначе забелязвам, че болшинството от по-опитните участници действително са оптимисти. Много е трудно обаче за човек като мен, който през 80% от времето си на борсата е свикнал да гледа само сривове да бъде също такъв. И така се оказвам в ситуация, в която мойто аз казва, че цените са на предела си, но от друга страна осъзнавам, че е много тъпо да пренебрегвам мнения на хора с много по-голям опит, с много повече успехи в тази област и т.н. Затова реших да направя нещо хибридно - да инвестирам всичко, за не гледам тъпо ако се окажат прави /тъй като и без това ми е безкрайно трудно да държа кеш/, но в по-"стабилни" артии. Бих спечелил много по-малко, но все пак бих бил по-доволен от себе си, отколкото да държа кеш и да гледам отстрани. Ако тръгне надолу - е, с това съм свикнал
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                    Аз залагам към края на януари SOFIX > 620
                    според моите сметки нивото 620 при софка трябваше да сме го минали преди нова година

                    явно, че това няма да се случи

                    Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                    ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога?
                    заповядай анкетата която пожела

                    https://www.surveymonkey.com/r/WKK3N7Q

                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maretoff
                      ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога? Аз залагам към края на януари SOFIX > 620
                      на мен ще ми е интересно и като дойдат изборите къде ли ще е !? Защо не и 720!?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)
                        ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога?

                        Аз залагам към края на януари SOFIX > 620

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                          да видим дали това (610) ще ни затрудни - много стари кучета са убедени, че ако минем това ниво ще влезнат доста желаещи за бързи печалби... и да дойде еуфорията на балона
                          мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            е?
                            да видим дали това (610) ще ни затрудни - много стари кучета са убедени, че ако минем това ниво ще влезнат доста желаещи за бързи печалби... и да дойде еуфорията на балона

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3153929[/ATTACH]
                              е?

                              Коментар


                              • Click image for larger version

Name:	image (6).png
Views:	1
Size:	11.3 КБ
ID:	3153929

                                Коментар

                                Working...
                                X