IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Защо си мислиш, че ще спечелят, ...
    Имаха добри учители в лицето на "фридрих еберт",а тя (и не само тя) от своя страна доста добре е заимствала от йоско г+обелс (преди години му имаше речите с големи извадки през немския гугъл - в транслейт през английски бяха съвсем разбираеми ,като сентенцията беше "обещавайте и работете!".Важно е да звучи красиво и разбираемо за тълпата! Та йоската има добри попадения, но понеже е от Губещата страна на Историята си носи черните масови етикети и досега.Но Ноу-хауто му остава и се предава и до ден-днешен.
    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар





    • "Ройтерс" гърми: Румъния направи първата стъпка да ни отнеме "Фолксваген"

      Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/royters-grmi-rumniya-napravi-prvata-stpka-da-ni-otneme-folksvagen_news703474.html

      А ТУК ОПРАВЯТ ФУТБОЛА С ДАНС..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Може ли линк към Гардиън ?
        Не че не искам да се разследва "шайката" по един колега, но тази прокуратура ще започне да действа едва след 1 година и едва ли от сега се знае какви ще ги върши. Намирисва на тъпите новини яко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Груйче брат даже и да стане, то изключението ще потвърди мнението за диктатора Пунта мара..Знаеш ли колко хора несъзнателно приемат радостно провалите му, само и само да се махне..нито той, нито шайката са България и българите.. Срам ме е , че по всичко ударихме дъното..
          Тук си прав, нямам какво да добавя, за съжаление
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            "Не сте сами!" - както казваше навремето оная реклама за ония които не заслужаваха помилване,Но - темата е друга,а Дневния Ред е същия и понеже днес минах покрай вигвама на Майчето срещу Котето (което на място на Паметника на Старчев) с увереност мога да заявя,че герп ще спечели на 27,10, с внушителна преднина не само в София!
            Защо си мислиш, че ще спечелят, при това с разлика в София - според мен МаяМа ще бие, аз лично с цялата рода ще гласувам за нея на втори тур. Според мен ще загубят и София, И Пловдив - не в стил румения генерал, но пак ще загубят
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груйче брат даже и да стане, то изключението ще потвърди мнението за диктатора Пунта мара..Знаеш ли колко хора несъзнателно приемат радостно провалите му, само и само да се махне..нито той, нито шайката са България и българите.. Срам ме е , че по всичко ударихме дъното..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Добре де, аз съм от най-големите отрицатели на герП, .....
                "Не сте сами!" - както казваше навремето оная реклама за ония които не заслужаваха помилване,Но - темата е друга,а Дневния Ред е същия и понеже днес минах покрай вигвама на Майчето срещу Котето (което на място на Паметника на Старчев) с увереност мога да заявя,че герп ще спечели на 27,10, с внушителна преднина не само в София!

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Добре де, аз съм от най-големите отрицатели на герП, ама чак пък толкова негативизъм и виртуални свирки на някакви измилсеняци като мамалигите и шумадийските копелета на тема ФолЦваген не бива да има. Няма народ с толкова скапано самочувствие и такава омраза към собствената си държава, ерго към самия себе си!

                  Още сме в играта за този завод, макар и поради щастлива случайност, нека изчакаме крайното решение и ако наистина е положително, аз ще стисна виртуално ръката на БХ, за ужасТ на 4Д, според който решенията у нас не се вземали еднолично, а от някакъв си въображаем екип около царя-слънце Дано да стане, важно е за страната!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • AБЕ ВСИЧКИ СМЕ ПАРЛЕВУ ФРАНСЕ..

                    Коментар


                    • Истината е,че не можем да се надцакваме с мамалигари,читаци и шумадиици! Докарали сме се сами до просешка тояга и некви увъртания и шикалкавения от сорта 'дайте ми -за да ви дам!' ,не впечатляват никого по на Запад от Белград!

                      А пък "председателя на клъстъра роско" е такава емблематична фигура,че и в Сахара нема да фане тен!

                      Чета че румънката е избрана за главен прокурор на есЪ,което е гаранция,че тяхната предпазна клауза от 2007 скоро може и да отпадне - докато нашата е без индикации за отмяна....
                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • http://bgnovinite.eu/index.php/2016-...oruptziya.html

                        Коментар


                        • Румъния започна нови преговори за завода на Volkswagen

                          https://www.dunavmost.com/novini/rum...-na-volkswagen

                          За България и дума не става що така?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                            Още когато останаха Турция и България на финала за Фолкфаген, имах вътрешното убеждение, че Турция ще спечели. България бе оставена на финала с една единствена цел, Турция да бъде избрана. Няма логика България да изпревари страните, които отпаднаха преди това. Още тогава написах, че единствената пречка пред Фолксваген може да се окаже Ердоган и така стана. Но съм убеден, че ако концерна се отдръпне от Турция пак няма да дойде в България / като страна станала на финала/, а ще отиде в друга държава. Причините за това са много и сме ги изброявали, но най - новата е расисткото поведение на част от публиката в последния ни мач на нац. отбор. Така мисля аз.
                            аз пък мисля, че по-скоро Вагена ще дойде в кремиковци отколкото преди това да влезем в ЕРМ2 ........ но всеки има право на мнение...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                              А имали тема за реалисти?
                              нищо не пречи да направиш ......... всеки в даден момент се сблъсква с реалността и попада в тази тема
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                                Още когато останаха Турция и България на финала
                                Мисля, че ти си просто един ................. реалист!

                                Коментар

                                Working...
                                X