IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Някакво затишие има. Явно стоим и гледаме при какви котировки ще стане връщането на акциите към ПФ
    При сегашните,смешно ниски.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Някакво затишие има. Явно стоим и гледаме при какви котировки ще стане връщането на акциите към ПФ
      Сега телефоните звънят и пазарлъка е в силата си.

      Коментар


      • Някакво затишие има. Явно стоим и гледаме при какви котировки ще стане връщането на акциите към ПФ
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • някой предложи електрошок за БФБ-то, а последните тегления от индексния приличат на ректално туше /онази манипулация за проверка на жлезата, имаща връзка с потентността/ Пациентът не реагира. Може би му харесва или очаква втори п...ъъ...ПФ

          Коментар


          • https://www.dnes.bg/rusia/2019/12/03...-mechka.431747


            Танковете идват..... на БФБ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Кое гарантира изкарването на лев на късо?
              На първо време по-високи цени от текущите щото в последните 2 години доста ги свалиха.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                Такава стратегия се очертава след Нова година .За да изкарат някой лев ще играят накъсо, иначе ако сега ги хвърли на пазара в директна продажба
                ще им вземат стотинки и пак няма да могат да ги продадат на 100%.
                Кое гарантира изкарването на лев на късо?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Всъщност в думите на petyob има логика. Може би това е идеята, да има милиончета за шорт фонда. На бфб бе всичко е каквото изглежда. По-старите, които от толкова време сте тук, трябва да сте го разбрали вече. Или просто така е удобно, да има паника...
                  Такава стратегия се очертава след Нова година .За да изкарат някой лев ще играят накъсо, иначе ако сега ги хвърли на пазара в директна продажба
                  ще им вземат стотинки и пак няма да могат да ги продадат на 100%.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    Всъщност в думите на petyob има логика. Може би това е идеята, да има милиончета за шорт фонда. На бфб бе всичко е каквото изглежда. По-старите, които от толкова време сте тук, трябва да сте го разбрали вече. Или просто така е удобно, да има паника...
                    Дребните каквито сме всички ние, е може би не абсолютно всички, никой не се интересува от нашето съществуване и дали има паника.

                    Коментар


                    • Всъщност в думите на petyob има логика. Може би това е идеята, да има милиончета за шорт фонда. На бфб бе всичко е каквото изглежда. По-старите, които от толкова време сте тук, трябва да сте го разбрали вече. Или просто така е удобно, да има паника...
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • В такова време на затишие пред буря не бих купувал.Бурята ще е толкова голяма,че ще отвее много народ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Тези дни е за купуване според мен. Когато нещата изглеждат най-зле, тогава е време за купуване. Има позиции, които са яко на промоция, но след като напълня от всичко дето съм планирал ще доложа кои са
                          и ще се набуташ

                          Коментар


                          • Тези дни е за купуване според мен. Когато нещата изглеждат най-зле, тогава е време за купуване. Има позиции, които са яко на промоция, но след като напълня от всичко дето съм планирал ще доложа кои са

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                              Абе и аз съм яко вътре, ама що не си купите Софарма Имоти, Елана Агрокредит, ФНИБ, АТЕРА и Градус и не цоцате дивиденти 2-3 години докато нещата се оправят. Ще има дискаунт. Дивидентът поне смекчава болката от виртуалната загуба. Аз от 2 години купувам и не съм продал нищо до сега. Може да се каже, че съм дългосрочен. И това ми беше идеята като влязох преди 2 години. С дивидента се трае загубата.
                              Така не е интересно, друго си е да търкаш талончета и да си визуализираш Доверие на 10, Трейс на 20, а най-мокрите сънища даже не ги споменавам

                              Коментар


                              • Абе и аз съм яко вътре, ама що не си купите Софарма Имоти, Елана Агрокредит, ФНИБ, АТЕРА и Градус и не цоцате дивиденти 2-3 години докато нещата се оправят. Ще има дискаунт. Дивидентът поне смекчава болката от виртуалната загуба. Аз от 2 години купувам и не съм продал нищо до сега. Може да се каже, че съм дългосрочен. И това ми беше идеята като влязох преди 2 години. С дивидента се трае загубата.

                                Коментар

                                Working...
                                X