IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение




    Цитатът по-долу е мнение във фейсбук група на българка,живееща в Германия....Мярнах го и си го записах...

    "Детето ми ходи в частно училище. Повечето родители са богати. Хлапетата ходят облечени като клошари.
    Други неща са за тях важни, а не да си мерят марковите дрехи.
    детето ми носи скъсани гуменки. Не че няма други де. На 12 е. Джобни за даскалото
    - йок. Маже филии от вкъщи. Джобните и са 20 евро на месец. Ако въобще. Телефонът и струва 100 евро.
    Модел отпреди 5 години. На училище ходи с колело на 20 години. И хич не я е срам.Тук приоритетите са други....
    "
    Увредени сме от дългите години комунизъм в България ! Искаме от най хубавото и най скъпото, и ако може сега да е ! Другаде няма такова пъчене и показване като при нас !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение


      СТАБИЛНАТА ДЪРЖАВА НА БХ, ЧЕРЕШКО И ШИШИ..



      Цитатът по-долу е мнение във фейсбук група на българка,живееща в Германия....Мярнах го и си го записах...

      "Детето ми ходи в частно училище. Повечето родители са богати. Хлапетата ходят облечени като клошари.
      Други неща са за тях важни, а не да си мерят марковите дрехи.
      детето ми носи скъсани гуменки. Не че няма други де. На 12 е. Джобни за даскалото
      - йок. Маже филии от вкъщи. Джобните и са 20 евро на месец. Ако въобще. Телефонът и струва 100 евро.
      Модел отпреди 5 години. На училище ходи с колело на 20 години. И хич не я е срам.Тук приоритетите са други....
      "

      Коментар





      • СТАБИЛНАТА ДЪРЖАВА НА БХ, ЧЕРЕШКО И ШИШИ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Абсолютно - баси новината за няква дребна сделчица. То има два варианта - БХ, който открива всяко цехче с инвестиция от 100К евро, и редовното мрънкане, когато фалира или се изнесе някоя фирмичка с гаражен бизнес (образно казано). Проблемът е един - БХ, оттам тръгва и свършва всичко, покрито и заметено от верните му копои от гешеФтурата и всички по веригата. Беззаконието и безнаказаността, когато знаеш, че със съответната сума на дадения Първи (бил той БХ или някое негово аватарче в син, червен, зелен или пембен цвят) си купуваш спокойствие да лъжеш, мамиш и крадеш. Те затова не върви борсата, но темата е дълга, а аз нямам време. Успех на инвестиращите
          Ами всичко го виждаме с очите си как нищо не върви нито производство,нито търговия .Само на Бърборко сметките излизат и от Фитч му дигат
          рейтинга и самочуствието.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

            Хората продават,не закриват!Друг ще работи,друг ще плаща!
            Щом и Хюндай искат да се махат от боковия тиквостан работата е ясна.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

              Хората продават,не закриват!Друг ще работи,друг ще плаща!
              Абсолютно - баси новината за няква дребна сделчица. То има два варианта - БХ, който открива всяко цехче с инвестиция от 100К евро, и редовното мрънкане, когато фалира или се изнесе някоя фирмичка с гаражен бизнес (образно казано). Проблемът е един - БХ, оттам тръгва и свършва всичко, покрито и заметено от верните му копои от гешеФтурата и всички по веригата. Беззаконието и безнаказаността, когато знаеш, че със съответната сума на дадения Първи (бил той БХ или някое негово аватарче в син, червен, зелен или пембен цвят) си купуваш спокойствие да лъжеш, мамиш и крадеш. Те затова не върви борсата, но темата е дълга, а аз нямам време. Успех на инвестиращите
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                Хората продават,не закриват!Друг ще работи,друг ще плаща!

                Коментар


                • https://www.google.com/amp/s/money.b...tml%3famp=true

                  Честито.
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Тия фондове за каквито и да ги смятаме нямат намерение да утрепят кравата от която сучат.
                    Кво да укрепват?Защо им е? Те са част от крадливата схема.Утре ще обявят фалит и бития бит онодиния онодин .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Идва Коледа, време човек да затвори заспалите монитори с котировки на БФБ и да не се интересува какво става поне до Март.
                      Да ама не, как може така, хаха
                      Като изляза в коледна отпуска какво да правя освен да зяпам котировките хаха
                      макар, че между нас казано защо ли ги зяпам и през другото време ??? ххаха

                      Коментар


                      • Браво. А коя е жената в червено? Добре изглеждат всичките на тази снимка. Моят любимец Борката Джонсън, както винаги е позициониран на първа линия.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Нашето момче добре се позиционира: https://pbs.twimg.com/media/EK419vWX...name=4096x4096

                          Коментар


                          • Тия фондове за каквито и да ги смятаме нямат намерение да утрепят кравата от която сучат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              Идва Коледа, време човек да затвори заспалите монитори с котировки на БФБ и да не се интересува какво става поне до Март.
                              Мисля си ,че най-интересното предстои.Като видя цените на отделните дружества от Софикс си мисля,че притесненията са излишни.Спокойствие и здрави нерви трябват и това ще мине и замине.
                              Last edited by Grosss; 04.12.2019, 14:29.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                При сегашните,смешно ниски.
                                Идва Коледа, време човек да затвори заспалите монитори с котировки на БФБ и да не се интересува какво става поне до Март.

                                Коментар

                                Working...
                                X