IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Така е редно хима да е напред все пак е "майката" от тях имам още от 2014 год,но ЦКБ-то като че ли има повече догонващ потенциал
    Ето защо се махнах от БФБ от 2014 си затворил едни пари и чак сега има движение а на вън има постоянно движение има кой да помпи и то на доста места с доста ресурс а тук все чакаме някой

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
      Така е редно хима да е напред все пак е "майката" от тях имам още от 2014 год,но ЦКБ-то като че ли има повече догонващ потенциал
      до 1,5 има още малко разлика в полза на ХИМ-а ................ така, че майката ще расте малко повече...
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Според мен Хима винаги ще пред ЦКБ но и там се помпи докато има кой да налива взимай после бягай
        Така е редно хима да е напред все пак е "майката" от тях имам още от 2014 год,но ЦКБ-то като че ли има повече догонващ потенциал

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
          Те ъпърите тепърва ще идват - подредил съм ги в редичка
          Хихихи а дано.Време е да се изкара нещо от бфб след 3 г дрямане .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Аз купувах ЦКБ малко ама така като гледам утре вече е отлетяла,но ще видим
            Според мен Хима винаги ще пред ЦКБ но и там се помпи докато има кой да налива взимай после бягай

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Е как къде. където най се помпи CHIM набелязал съм още някои но за сега съм пас
              Аз купувах ЦКБ малко ама така като гледам утре вече е отлетяла,но ще видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                Я кажи къде купува че освободих кеш за наместване!
                Е как къде. където най се помпи CHIM набелязал съм още някои но за сега съм пас

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Аз не знам дали новобранците въобще осъзнават какво сме преживели ние да гледаш как SOFIX от над 1 900 пункта се смъква до 260 си е голямо приключение
                  смятам, че това никога няма да се повтори
                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • тая вечер ракийката ми дойде в повече и съм го ударил на искрено и лично
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Аз не знам дали новобранците въобще осъзнават какво сме преживели ние да гледаш как SOFIX от над 1 900 пункта се смъква до 260 си е голямо приключение
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Аз днес купувах не съм в дъното дет се вика изтървах дъното
                        Я кажи къде купува че освободих кеш за наместване!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          По дефиниция старите са печеливши. Няма начин да си десетилетия на пазара и да си губещ. Същевременно това не означава, че младите ще си загубят парите при следващата криза. Едни ще оцелеят, други не. Пазара прави естественият подбор при младите а биологията при старите. Няма нищо вечно. Лека.
                          напълно съм съгласен с това. все пак някога и ние бяхме млади и неопитни, но бяхме упорити и оцеляхме в най-тежката криза
                          Last edited by Бик в атака; 31.10.2016, 21:58.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                            .............че то тука всички купуват на дъно и продават на връх...
                            Аз днес купувах не съм в дъното дет се вика изтървах дъното

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              По дефиниция старите са печеливши. Няма начин да си десетилетия на пазара и да си губещ. Същевременно това не означава, че младите ще си загубят парите при следващата криза. Едни ще оцелеят, други не. Пазара прави естественият подбор при младите а биологията при старите. Няма нищо вечно. Лека.
                              На пазара няма стари и нови не знам дали знаеш тук имаше ден когато в форума се правеше протест да не се продават акции на следващия ден тогава едни продаваха други не и тъка тези дето не продаваха продадоха по късно с още по голяма загуба .други може би още имат влага та тъка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Стари и нови играчи няма има печеливщи и губещи това е
                                По дефиниция старите са печеливши. Няма начин да си десетилетия на пазара и да си губещ. Същевременно това не означава, че младите ще си загубят парите при следващата криза. Едни ще оцелеят, други не. Пазара прави естественият подбор при младите а биологията при старите. Няма нищо вечно. Лека.

                                Коментар

                                Working...
                                X