IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Нещо освен личните нападки прогноза да дадеш. ...защо и как иначе с обидите лесно но те борса не качват...интересно 4 процента нагоре и почна аутофаве с друго мислещите да не вкараме някои в мислещ режим...
    Не им отговаряй с дълги постове.Само се хабиш да обесняваш на лузърите,че са лузъри.Да си набиват парите в артии колкото си искат.Тяхно си е правото на загуба.

    Коментар


    • Прогнозата за теб вероятно струва 1 млн. Егати тариката,
      Ем се взел насериозно, ем и прогноза иска наготово.
      С една дума - психоиграч, аре нема нужда. Жив и здрав бъди, по-успешен и креативен,
      че се взе по-сериозно и от пазарот Ей, че си супериграч, дано не си и такъв смотаняк.
      Last edited by malkia Muk; 02.01.2020, 23:15.
      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

        Не виждам, къде ги видя тези "лични нападки", но според мен, определено говориш несвързано,
        Нямам, какво да ти обяснявам, понеже си всезнайко и при това успешен. Пази боже, да не се окажеш и лешперин.
        И какви са тез 4%, От кой ръкав ги извади, ??
        Нямам оплакване от %тите. При мен са тройно повече от 4%
        Хамсалашка работа e тоя твой дейтрейдинг. Ако изобщо съществува.
        Пак тези празни приказки....П Р О Г Н О З А за БФБ за 2020..ега разбереш че нещо не вдеваш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Нещо освен личните нападки прогноза да дадеш. ...защо и как иначе с обидите лесно но те борса не качват...интересно 4 процента нагоре и почна аутофаве с друго мислещите да не вкараме някои в мислещ режим...
          Не виждам, къде ги видя тези "лични нападки", но според мен, определено говориш несвързано,
          Нямам, какво да ти обяснявам, понеже си всезнайко и при това успешен. Пази боже, да не се окажеш и лешперин.
          И какви са тез 4%, От кой ръкав ги извади, ??
          Нямам оплакване от %тите. При мен са тройно повече от 4%
          Хамсалашка работа e тоя твой дейтрейдинг. Ако изобщо съществува.
          Last edited by mechka uteshitelka; 02.01.2020, 22:25.
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
            Какво даваш бе аланколу?! Давал ....
            Бил успешен... цццц - баси - Самооценката,
            Смешник си остана и това си е,
            Тръмп ще се справя до изборите перфекциозно,
            Фтори мандат е това. И Това го стопля всяко хлапе
            С поздрав, - От лагера на мечките, Рупай още....
            Нещо освен личните нападки прогноза да дадеш. ...защо и как иначе с обидите лесно но те борса не качват...интересно 4 процента нагоре и почна аутофаве с друго мислещите да не вкараме някои в мислещ режим...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Никакъв бой по мечи кратуни. Борсата отдавна е загубила смисъла си, оборотите са реално по-ниски откакто е започнала търговията 2001 г. (тогава парите са биле други) - дъно след дъно. Докато никой не иска да инвестира, а само ако може за бързо да излъже някой и да бега, ще е така.
              Точно казано !!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Греъм ,ти си поне реалист....
                Кой продал продал ,който не продал ще чака по добри времена или ще търси кеш на голяма загуба,............
                Фондовете балансираха слабо портфеилите и се скриха ,други фондове ще излизат и разпродават,чичо Оги ще спре да бори спекулантите който продадат неговите позиции.....ФИБ ще разочарова както винаги ,но некой хора няма да разберат....щото ще бъдат залети от манипулации.....
                Дребните в момента отчитат виртуални печалби щото са в акции и чакат .....Годо....а кеш има в песимистите а те чакат.....Годо/апокалипсиса/ може би.. но в кеш така че отиваме към 500 пункта бавно и славно и продължително.....но реалистично...
                ЧНГ
                Правилно си определил посоката.Да не иде само под 500 че ще е още по-реалистично

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Аз не съм гадател като повечето от Вас , давам годишен спад и от 720 до сега съм успешен.......
                  За тази съм дал 470 средна иначе без криза 490....та ако тръмп се справя,,,,
                  ЧНГ.....
                  Какво даваш бе аланколу?! Давал ....
                  Бил успешен... цццц - баси - Самооценката,
                  Смешник си остана и това си е,
                  Тръмп ще се справя до изборите перфекциозно,
                  Фтори мандат е това. И Това го стопля всяко хлапе
                  С поздрав, - От лагера на мечките, Рупай още....
                  Last edited by mechka uteshitelka; 02.01.2020, 21:04.
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                    Глупости на търкалета. Не си никаква мечка. В мечката има голям интелект, а горенаписаното подсказва за интелект на страхлив "хамстер", вместо на мечка. За да не е празнословно - Индексът е по-вероятно да направи 10% нагоре отколкото надолу.а Вие, които от 2009 досега тръбите спад и само спад, сте най-обикновени завистливи, озлобени от поетите загуби и недоброжелателни страхливци.
                    Имайте поне тази интелигентност - да ограничавате негативните си форумни изяви. Да не говорим, че един път не даде твърдо дъно, а постоянно го местиш надолу при всеки спад. Моля да не се обиждате, но това е доказателство за страхливост. Такъв пример не е успешен за останалите участници. Няма какво да научат.
                    И така, когато всички очаквате спад ще се случи точно обратното - очаквам до есента една разумно добра година за софикс, А вие, самозваните мечки, да скимтите с подвити опашки без профит.
                    Аз не съм гадател като повечето от Вас , давам годишен спад и от 720 до сега съм успешен.......
                    За тази съм дал 470 средна иначе без криза 490....та ако тръмп се справя донякъде с обстановката май няма да е апокалипсис а Пързалка .
                    Харесва ми подкрепата за поста от 10 човека спекуланти надъхани за бичи маркет е много Убаво защото означава че още 50-70+ подкрепят написаното най малко .....пълни с убави Тапети и взимащи заеми и репа.... а аз имам днес 5% печалба на целия портфеил на ДАКС и 70% са вече в евро ама да не мислиш че ще купувам Недоверие и ПФБ...не е ще чакам Годо да ми дойде на крака с бъклица да ми се моли за акции да купя от БФБ....
                    Това 100к оборот на ДАХ днес само аз завъртях.....
                    ЧНГ.....

                    Коментар


                    • За много години и от мен ! Живи, здрави и много успехи на всички през новата година !

                      Коментар


                      • Успешна нова 2020-та година на всички бг инвеститори и спекуланти!!!
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • ЧНГ 2020 на меци, бици, кибици,сеирджии и всякакви други типове.
                          Най вече да е здрава, другото с малко позитивизъм ще е по лесно.....дори и тук на бфб може слънце да изгрее, дано

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Почва се.....Бой по мечите кратуни!
                            Никакъв бой по мечи кратуни. Борсата отдавна е загубила смисъла си, оборотите са реално по-ниски откакто е започнала търговията 2001 г. (тогава парите са биле други) - дъно след дъно. Докато никой не иска да инвестира, а само ако може за бързо да излъже някой и да бега, ще е така.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              ....
                              Дребните в момента отчитат виртуални печалби щото са в акции и чакат .....Годо....а кеш има в песимистите а те чакат.....Годо/апокалипсиса/ може би.. но в кеш така че отиваме към 500 пункта бавно и славно и продължително.....но реалистично...
                              ЧНГ
                              Глупости на търкалета. Не си никаква мечка. В мечката има голям интелект, а горенаписаното подсказва за интелект на страхлив "хамстер", вместо на мечка. За да не е празнословно - Индексът е по-вероятно да направи 10% нагоре отколкото надолу.а Вие, които от 2009 досега тръбите спад и само спад, сте най-обикновени завистливи, озлобени от поетите загуби и недоброжелателни страхливци.
                              Имайте поне тази интелигентност - да ограничавате негативните си форумни изяви. Да не говорим, че един път не даде твърдо дъно, а постоянно го местиш надолу при всеки спад. Моля да не се обиждате, но това е доказателство за страхливост. Такъв пример не е успешен за останалите участници. Няма какво да научат.
                              И така, когато всички очаквате спад ще се случи точно обратното - очаквам до есента една разумно добра година за софикс, А вие, самозваните мечки, да скимтите с подвити опашки без профит.

                              Коментар


                              • Почва се.....Бой по мечите кратуни!

                                Коментар

                                Working...
                                X