IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Да си признава веднага този дето вкара 2 млн в Експат
    и сега Никито ) може ли да си ги вземе ? от ПФ Доверие пакетно )
    а дали не са самия ПФ ?
    Умереният риск винаги печели ! ))))))

    Коментар


    • Благодаря!

      Хах. Най-голямата им позиция от 50 милиона евро е в Lyxor S&P 500 UCITS ETF Daily Hedged D-EUR и веднага след това на второ място с 46 милиона долара е ETF SPDR Trust.

      Значи като сгънат цирка зад океана да очаквам да си изгубя половината пари
      Last edited by hamorphis; 08.01.2020, 11:23.

      Коментар


      • Да си признава веднага този дето вкара 2 млн в Експат

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
          Абе пенсионните фондове на NN (бившето ING) каква точно експозиция имат на БФБ, че последните дни партидата взе да расте така? Всеки ден си я гледам и си я вкарвам в един Ексел и последните дни е нагоре. Ако не се лъжа имаха Адванс Терафонд, ама някой помни ли друго какво стискат?

          https://imgur.com/a/6UGA8Fy
          https://www.nnbulgaria.com/Media/Def...3'2019.pdf

          https://www.nnbulgaria.com/pension-i...ment-portfolio
          Last edited by retro_69; 07.01.2020, 20:08.

          Коментар


          • Абе пенсионните фондове на NN (бившето ING) каква точно експозиция имат на БФБ, че последните дни партидата взе да расте така? Всеки ден си я гледам и си я вкарвам в един Ексел и последните дни е нагоре. Ако не се лъжа имаха Адванс Терафонд, ама някой помни ли друго какво стискат?

            https://imgur.com/a/6UGA8Fy

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              все от някъде се тръгва, а после останалите ги последват ........ няма как всичко да подскочи едновремено

              така е било - така и ще бъде
              А дано

              Коментар


              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                2-3 акции подскочили голяма еуфория голямо нещо, никой не държи само тях в порфейлите си.
                все от някъде се тръгва, а после останалите ги последват ........ няма как всичко да подскочи едновремено

                така е било - така и ще бъде
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • 2-3 акции подскочили голяма еуфория голямо нещо, никой не държи само тях в порфейлите си.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Знам, че е така при нас, никой не иска да инвестира (да държи акции). Всяко иска бързо да напомпа цената и после по сръмното надолу да може бърже да избега. Напомпиш до 5 и се надяваш до към 4-3 да си излазъл, всместо да има устойчиовст - примерно цена от 2 лв години наред, после 2.5 пак години наред и т.н. Сега гледаме един бум и после спих до 60 ст. Не е сериозно.
                    Дано да се вдигне малко да се разкарам напълно че много мъка на тая борса, то ако ще чакаш 4 год 2-3 компании да направят 50% по добре търкай талончета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Всички търсят кеш ,акции на никой не му трябват.
                      Знам, че е така при нас, никой не иска да инвестира (да държи акции). Всяко иска бързо да напомпа цената и после по сръмното надолу да може бърже да избега. Напомпиш до 5 и се надяваш до към 4-3 да си излазъл, всместо да има устойчиовст - примерно цена от 2 лв години наред, после 2.5 пак години наред и т.н. Сега гледаме един бум и после спих до 60 ст. Не е сериозно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Има да - нормалните борси, които правят връх след връх при индексите си десетилетия наред, предимно се печели и има прогнозеруемост. Губи се при кризи за година-две, после пак нагоре. Тук изглежда да е обратното имаше една година-две бум, после десетилетия няма никой.
                        Всички търсят кеш ,акции на никой не му трябват.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Хубав ден. Нагледно доказва, че на борсата ни може и да се печели.
                          Успешна търговия.
                          4d , е разбра че не е важно да убедиш няколкото форумци че печелиш , а важното е да убедиш мнозинството участници че могат да печелят с дадени акции ....
                          Даже ако този номер в Доверие е твое дело....с 4д+ Батя и компания...
                          Лошото е че момента не е удобен.....
                          Ти си манипулатор ама има още какво да учиш....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                            Съществува на света борса,на която не се губи,а само се печели ли?Коя е тая борса?Аз съм човека за тая борса...Много ще ме кефи...Предполагам,че ще имам и последователи....
                            Има да - нормалните борси, които правят връх след връх при индексите си десетилетия наред, предимно се печели и има прогнозеруемост. Губи се при кризи за година-две, после пак нагоре. Тук изглежда да е обратното имаше една година-две бум, после десетилетия няма никой.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                              На борсата ни нагледно е доказано, че може както да се печели, така и да се губи. И двете твърдения са много добре доказани, особено волатилността и несигурността като в улична игра - тука има тука нема. Днес ги има купувачите, утре ги нема.
                              Съществува на света борса,на която не се губи,а само се печели ли?Коя е тая борса?Аз съм човека за тая борса...Много ще ме кефи...Предполагам,че ще имам и последователи....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Хубав ден. Нагледно доказва, че на борсата ни може и да се печели.
                                Успешна търговия.
                                На борсата ни нагледно е доказано, че може както да се печели, така и да се губи. И двете твърдения са много добре доказани, особено волатилността и несигурността като в улична игра - тука има тука нема. Днес ги има купувачите, утре ги нема.

                                Коментар

                                Working...
                                X