IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    О Чудо! чудото се случва
    С фантазии ли ...?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Като не е имало ерекция какъв оргазъм чакаш?
      Аз бих заложил на онанизъм. (защото само гледаме потенциала и ниските цени, но нищо не се случва)
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Като не е имало ерекция какъв оргазъм чакаш?
        О Чудо! чудото се случва

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

          Значи скоро темата от "Оптимизъм..."ще я прекръстим на "Оргазъм..."!
          Като не е имало ерекция какъв оргазъм чакаш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            • - "Фонд за недвижими имоти България" оглави класацията на брокери и анализатори пред "Капитал"
            • - Анкетираните залагат SOFIX да се покачи средно със 17.5% през тази година и нито един не предвижда понижение
            • - Катализатор се очаква да бъде и очакваното приемане на България във валутния механизъм ERM II
            Значи скоро темата от "Оптимизъм..."ще я прекръстим на "Оргазъм..."!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              • - "Фонд за недвижими имоти България" оглави класацията на брокери и анализатори пред "Капитал"
              • - Анкетираните залагат SOFIX да се покачи средно със 17.5% през тази година и нито един не предвижда понижение
              • - Катализатор се очаква да бъде и очакваното приемане на България във валутния механизъм ERM II
              Тони , браво за капитал ....записвам си първите 10 на брокитата и ......ги забравям за покупка ....
              Утре ще си запиша и 10 на форума.....и тях ще ги забравя по предварителните данни.....който имам.

              Коментар


                • - "Фонд за недвижими имоти България" оглави класацията на брокери и анализатори пред "Капитал"
                • - Анкетираните залагат SOFIX да се покачи средно със 17.5% през тази година и нито един не предвижда понижение
                • - Катализатор се очаква да бъде и очакваното приемане на България във валутния механизъм ERM II

                Коментар


                • Искам да кажа ,че ако искаш да хванеш голям дзвер трябва да заложиш голяма стръв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Сега подробности....
                    Вчера нашия нали беше по едно време с 2,5 ръст....
                    Лошото че совите не са това, което бяха през 2016 г.....и пакетите се намърдаха по втория начин на местото си и идва време за броене на горещите картофи....в дребните
                    Някой се Осетиха ,другия са малко по тъпички но и те ще вденат.....
                    С вчерашният ръст кучетата не можаха да разлаят като хората камо ли вълците да вият от алчност ти говориш за набутване на горещи картофи.
                    Гърмяните зайци засега само се ослушват и мърдат с ушички за да не ги минат отново.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      на дълъг път се тръгва с малка стъпка, монти
                      Според мен пътят му нагоре е много кратък и после ще има много голяма зима.....
                      С холдинг Доверие и 2,5 милиона кеш ,акциите , като гледам са от пакета на ПФ Доверие повечето нема да направите много крачки ...
                      и Аз заредих 10% акции за всеки случай , но гледам ще ги мина в раздел загуби.....както винаги.
                      С Инта често се дразним но повечето пъти прави добри одигравания и сега е разкарал Доверие около ВРЪО...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Сега подробности....
                        Вчера нашия нали беше по едно време с 2,5 ръст....
                        Лошото че совите не са това, което бяха през 2016 г.....и пакетите се намърдаха по втория начин на местото си и идва време за броене на горещите картофи....в дребните
                        Някой се Осетиха ,другия са малко по тъпички но и те ще вденат.....
                        на дълъг път се тръгва с малка стъпка, монти
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Хубаво е повече дни юруш, но… каквото такова. Нашият пазар през повечето време е като стара баба, седи, потрива се, не й се става, пъшка, куми се нещо… Тръгне ли нагоре, лесно се задъхва, пък току се върне назад, като че е забравила нещо. Ама пък намери ли го това дето все го търси, рипа като млада булка по баира, не можеш я стигна . Пожелавам си пазарът ни и всички ние да намерим онова, което търсим.

                          Неведнъж съм споделял, че съм виждал и възможности на родната ни БФБ при все всички обсъждани през годините слабости… Продължавам да съм оптимист, както съм заявявал неведнъж. Знам, че някои тук не мислят като мен, но какво по-хубаво от това.

                          Притежавам акции на БФБ. Горното не следва да се счита за прогноза за развитието и посоката на пазара ни. Аз съм лаик, обичам да го припомням. Препоръки нямам никакви.

                          Хубав ден на всички!
                          Мненията ми не са препоръка за вземането на каквито и да било инвестиционни решения!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Пазарите на цяла Източна Европа тъмно зелени а полският води класацията с 1,2 % ръст.
                            Сега подробности....
                            Вчера нашия нали беше по едно време с 2,5 ръст....
                            Лошото че совите не са това, което бяха през 2016 г.....и пакетите се намърдаха по втория начин на местото си и идва време за броене на горещите картофи....в дребните
                            Някой се Осетиха ,другия са малко по тъпички но и те ще вденат.....

                            Коментар


                            • Пазарите на цяла Източна Европа тъмно зелени а полският води класацията с 1,2 % ръст.

                              Коментар


                              • Актуални анкети - първите две ги затварям днес. Благодаря на участвалите!

                                Дългосрочна инвестиция до 2024 година


                                Най-добра инвестиция за 2020 година

                                Стойност и Сантимент 1Q 2020
                                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                                Коментар

                                Working...
                                X