IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой няма ли да изкара някква писимитичнъ новинка нали на новинки търгувате .хяххяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • не виждам сделки с фонда обаче!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Това не е истина просто . Както сте тръгнали, ще ме оставите без артии бе !
        Достигна ли 15%... Ранко продаваш..

        Коментар


        • Това не е истина просто . Както сте тръгнали, ще ме оставите без артии бе !
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • голям булшит това българското ама купувате а еврейски песимистчета . хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяя

            Коментар


            • кажете ъъъъъъъъъъп бе песимисти еврейскиииииииииииииии

              Коментар


              • Ранко ги подпукахме
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Сесията в 10.30 ли започваше, че направо забравих...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                    Въпроса е мечките дали са се преродили в бичета или просто са пасивни мечки, а бичето стадо е дошло от другаде? Аз мисля че човек не е добре да е само мечка или само бик, живота е пъстър.
                    Човек трябва да се променя. Днес си мечка, утре си собственик на акции. Пазарните настроения се обръщат за секунда. Това е колорита на тази игра.

                    Коментар


                    • Да ви кажа и аз нещо от първа инстанция
                      Всички мечки сте се балонирали в собствените си представи и накрая всички ще го издухате
                      Не е препоръка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Лошото е че сме по 10 -15 години на борсата и имаме различна стратегия...
                        Сега почва войната ако има рали ,между различните стратегии ...
                        Продават се дивиденските акции за да се купят спекулативните....
                        Киро е заложил на дивиденските акции ... в криза са убежища и не падат и поемат всеки свободен леф....сега се променя ситуацията , парите не само ще отиват към друг тип акции а ще излизат от тях.....щото при тях печалбата е минималка...
                        При спекулатиивните печалбите са двуцифрени проценти и то само за дни.....
                        Какво е бъдещето....
                        Не бих си продал дивиденските акции ...още..........
                        Това се мъчите да направите ,фортис ,тони ,алонсо ,киро да продадат адсица и сфитата и т.н.....
                        Вие ще следващата жертва на форума....мечките ги сразиха ..засега загубихме глас ....
                        Napisanoto ot teb e validno, edinstweno i samo ako syotvetniq individ nqma strategia i svoboden cash. Koeto nevinagi e validno.
                        PS: Izvinqvam se za latinicata, tuk niamam na tazi klaviatura.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Въпроса е мечките дали са се преродили в бичета или просто са пасивни мечки, а бичето стадо е дошло от другаде? Аз мисля че човек не е добре да е само мечка или само бик, живота е пъстър.

                          Коментар


                          • Лошото е че сме по 10 -15 години на борсата и имаме различна стратегия...
                            Сега почва войната ако има рали ,между различните стратегии ...
                            Продават се дивиденските акции за да се купят спекулативните....
                            Киро е заложил на дивиденските акции ... в криза са убежища и не падат и поемат всеки свободен леф....сега се променя ситуацията , парите не само ще отиват към друг тип акции а ще излизат от тях.....щото при тях печалбата е минималка...
                            При спекулатиивните печалбите са двуцифрени проценти и то само за дни.....
                            Какво е бъдещето....
                            Не бих си продал дивиденските акции ...още..........
                            Това се мъчите да направите ,фортис ,тони ,алонсо ,киро да продадат адсица и сфитата и т.н.....
                            Вие ще следващата жертва на форума....мечките ги сразиха ..засега загубихме глас ....

                            Коментар


                            • Аз не искам да ми казват на мен, ама нека да кажат на Лалка, че е голяма инвеститорка и знае кой какво следи.. Сигурно всяка седмица е в Ситито
                              Засега по оборота нищо не се вижда , ама някои хора не спират да мечтаят да им изкупят шитовете прескъпо
                              Очаквам да се появи и Булсона и да накара фондовете да купуват , чрез Шиши

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение
                                Външни инвеститори следят още след бумтежа на ктб. И то с цел профит.
                                ето един от многото примери от преди 1 г.:
                                http://profittaker.eu/2015/03/my-new-love-sofix/
                                PROFIT TAKER
                                SOFIX: My new love

                                т.е. чужденците нямат да кажат на киро че са тук естествено, но нека мишоците ходят при тях, за да могат те да излязат и да дойдат при нас. В тоя ред на мисли, монти-пайкърите също ще ни свършат черната работа Живи и здрави да са всички
                                Не е препоръка естествено
                                Статията е готина но автора на блога се казва Росен Иванов

                                Коментар

                                Working...
                                X