IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    хахаха, ти пък да не си мислиш, че Тиквун знае сръбски !
    и Василев не знаеше..
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      хахаха, ти пък да не си мислиш, че Тиквун знае сръбски !
      Със сигурност вече знам че Тиквун си ти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Кои са тези вие ?
        Вие,? дето разсмивате форума с просташки и дебелашки определения

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

          Явно не мислиш че дамата знае србски
          хахаха, ти пък да не си мислиш, че Тиквун знае сръбски !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            А вие щото сте най-умните седите в къщи и давате акъл ….. прости шопи
            Кои са тези вие ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              и аз това си помислих, като му е чула английския...
              Явно не мислиш че дамата знае србски

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Дали той я е разсмял или тя му се е изсмяла ......?
                и аз това си помислих, като му е чула английския...

                Коментар


                • Дали той я е разсмял или тя му се е изсмяла ......?
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...-foruma.436634


                    Борисов разсмя Иванка Тръмп в Давос, обсъдили форума

                    Този само да разсмива публиката, за друго не става !

                    Цитат: "Вие сте прости и аз съм прост и за това се разбираме!"

                    А вие щото сте най-умните седите в къщи и давате акъл ….. прости шопи

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение

                      Боко ли е виновен, че населението е неграмотно и че дава по 300-400 млн. за лотариийни билетчета в магазина, ами хазарните клубове и парите по онлайн залагания като се добавят, ще се окаже, че населението дава по няколко милиарда на година, за да печели от събития с много по-малка вероятност за доходност от инвестиция в БФБ дори
                      "Лош матрИал", дет се вика! На българина все някой друг му е виновен за личните неуспехи. Най-виновен беше Костов, после Царю Честити, Серго и тн. Всички са виновни, а българският народ е най-умният, най-работливият и други пълни простотии. Прост народ сме си и тва си е. Всеки гледа да пр...бе другия и да го излъже. Най ми е смешно, като във фейсбук всички споделят постове, колко било лошо да бъдеш заобиколен от прости хора. А те всички споделящи кой от кой по-прост.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        С Боку Тиквата начело и неговите калинки - това е положението. Аз съм десен до крайнодесен в разбиранията си, но с тъга признавам, че дори тъпият серГей се справяше много по-добре от Светиня Му, да не говорим пък за крадлив Дедо или Коста Иван, при това без да има огромните пари по еврофондовете, които в момента се изливат у нас, подпомагат растежа и са единственото нещо, което крепи Тиквата от тотален фалит. Това - рибата се вмирисва откъм главата, а главата е Тиква - всякакви други коментари са излишни
                        https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/...-foruma.436634


                        Борисов разсмя Иванка Тръмп в Давос, обсъдили форума

                        Този само да разсмива публиката, за друго не става !

                        Цитат: "Вие сте прости и аз съм прост и за това се разбираме!"


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          С Боку Тиквата начело и неговите калинки - това е положението. Аз съм десен до крайнодесен в разбиранията си, но с тъга признавам, че дори тъпият серГей се справяше много по-добре от Светиня Му, да не говорим пък за крадлив Дедо или Коста Иван, при това без да има огромните пари по еврофондовете, които в момента се изливат у нас, подпомагат растежа и са единственото нещо, което крепи Тиквата от тотален фалит. Това - рибата се вмирисва откъм главата, а главата е Тиква - всякакви други коментари са излишни
                          Боко ли е виновен, че населението е неграмотно и че дава по 300-400 млн. за лотариийни билетчета в магазина, ами хазарните клубове и парите по онлайн залагания като се добавят, ще се окаже, че населението дава по няколко милиарда на година, за да печели от събития с много по-малка вероятност за доходност от инвестиция в БФБ дори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                            Чета какво пишете и си мисля, де да беше само с борсата това... По мое мнение ни се дават добри възможности да бъдем водеща държава на Балканите, а ние не успяваме да се възползваме добре от ситуацията. Друг пример беше Южен поток. Ще се извърши ли транзита на газ? Ще стане. Просто ние нямаме тези облаги и тази роля, която можеше да изиграем. Завода на VW също. И редица други...
                            Но пък нашите съседи се възползват по-добре и ето Румъния вече се развива по-добре от нас. С Турция даже няма какво да сравняваме.
                            С Боку Тиквата начело и неговите калинки - това е положението. Аз съм десен до крайнодесен в разбиранията си, но с тъга признавам, че дори тъпият серГей се справяше много по-добре от Светиня Му, да не говорим пък за крадлив Дедо или Коста Иван, при това без да има огромните пари по еврофондовете, които в момента се изливат у нас, подпомагат растежа и са единственото нещо, което крепи Тиквата от тотален фалит. Това - рибата се вмирисва откъм главата, а главата е Тиква - всякакви други коментари са излишни
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Това е политическо решение..Смятам, че на политиците ни им липсват знания и визия за БФБ..Затова те вместо да я приватизират я национализираха..Тогава много протестирахме и се писа и нищо..А после 11г. застой и пак нищо..
                              Е ,как национализираха,като близо 50 % от акциите са частни юридически и физически лица?

                              Коментар


                              • Чета какво пишете и си мисля, де да беше само с борсата това... По мое мнение ни се дават добри възможности да бъдем водеща държава на Балканите, а ние не успяваме да се възползваме добре от ситуацията. Друг пример беше Южен поток. Ще се извърши ли транзита на газ? Ще стане. Просто ние нямаме тези облаги и тази роля, която можеше да изиграем. Завода на VW също. И редица други...
                                Но пък нашите съседи се възползват по-добре и ето Румъния вече се развива по-добре от нас. С Турция даже няма какво да сравняваме.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X