IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Експерт: Не купувайте при спад, предстои страшен "мечи пазар"!

    http://www.infostock.bg/infostock/co...echi-pazarquot

    Коментар


    • Уж рали чакаме а то ски спускане . Що така пак се начерви тая борсичка ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

        Мен днес здраво ме разтресе оптимизъмът. Целият съм изпълнен с вяра в бъдещето.
        Дано да е така. ​​​​​​
        Всичко се постига с оптимизъм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Разбира се, че ще стане.
          Мен днес здраво ме разтресе оптимизъмът. Целият съм изпълнен с вяра в бъдещето.

          Коментар


          • Какви са тия принцове дето се търгуват на БФБ ? Принц Фон Пройсен Кепитъл Лимитед АД ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Най малко бих си признал че съм се издънил с избора си.

              И никой не говори непременно за криминална вина, аз не съм политик, ала политиците/министрите си носят политическа отговорност за големи скандали в ресорите си....вкл. и от бездействие продължило доста години.
              бездействие е когато си знаел, но не си взел мерки за предотвратяването (например бившият екоминистър) ....... когато не са те информирали за нещо, то тогава какво вина да насиш? ...... вината носи този който си е затаил инфото за себе си и не е докладвал на началника...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                -1

                ако ти назначиш някой да се занимава с портфейла ти за южна америка и той занули акаунта ти там ......... ти каква вина ще имаш за това, че да ти се търси отговорност?

                ако шефа на комисията по хазарт е докладвал на 4ерешаря да нарушенията божкови ...... тогава вече е друга бира
                Най малко бих си признал че съм се издънил с избора си.

                И никой не говори непременно за криминална вина, аз не съм политик, ала политиците/министрите си носят политическа отговорност за големи скандали в ресорите си....вкл. и от бездействие продължило доста години.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  E, бананова си е някакси по коректно, ала най точно си е черешова.

                  Само не ми е ясно защо принципала на тия ( дето трябва да упражнява контрол върху тях) си е ни череша брал ни лук мирисал....
                  -1

                  ако ти назначиш някой да се занимава с портфейла ти за южна америка и той занули акаунта ти там ......... ти каква вина ще имаш за това, че да ти се търси отговорност?

                  ако шефа на комисията по хазарт е докладвал на 4ерешаря да нарушенията божкови ...... тогава вече е друга бира
                  Last edited by polki; 29.01.2020, 19:03.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    По точно е да се нарича прокурорска република !
                    E, бананова си е някакси по коректно, ала най точно си е черешова.

                    Само не ми е ясно защо принципала на тия ( дето трябва да упражнява контрол върху тях) си е ни череша брал ни лук мирисал....

                    Междувременно Гешев обяви, че 8 служители на Държавната комисия по хазарта са в ареста. Сред тях е и председателят Александър Георгиев. Според прокуратурата той също е бил част от организирана престъпна група.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Накъде върви държавата? Гледам още вървят реклами на лотарията.
                      По точно е да се нарича прокурорска република !

                      Коментар


                      • Накъде върви държавата? Гледам още вървят реклами на лотарията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Защо ползваш линейна графика? Аз мисля че е по-правилно да ползваш логаритмична.
                          Такава намерих. Ако искаш покажи логаритмичната. И дали видът на графиката би променил това, което се забелязва на линейната?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                            Някаква аналогия някой вижда ли тук? Имам предвид по-специално периодите 12.2015 - 07.2016 и 07.2019 - 01.2020?
                            https://www.tradingview.com/x/oKoOZRpB
                            Защо ползваш линейна графика? Аз мисля че е по-правилно да ползваш логаритмична.
                            Last edited by Агресивен бик; 28.01.2020, 19:56.

                            Коментар


                            • Някаква аналогия някой вижда ли тук? Имам предвид по-специално периодите 12.2015 - 07.2016 и 07.2019 - 01.2020?
                              https://www.tradingview.com/x/oKoOZRpB

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                                Толкова ни е плитък пазара, че дребни разпродажби свалят цените на някои акции с по няколко процента.
                                В обратната посока е абсолютно същото!

                                Коментар

                                Working...
                                X